Izbori 2020

Upis 2021 - Specijalistički ljekarski pregledi II dan

19.07.2021 18:02

Nastavak specijalističkih ljekarskih pregleda obaviće se 20.07.2021. sa početkom u 8,00 časova za kandidate koji nijesu bili u mogućnosti obaviti sve preglede dok će svi kandidati biti kod Interniste u 15,00 časova.

Kandidati/kinje su dužni doći na Policijsku akademiju shodno rasporedu

20.07.2021. u 7,40 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Ćalasan Novica M Plužine
2 Damjanović Jeremije M Plužine
3 Dević Igor M Berane
4 Kaluđerović Ksenija Ž Podgorica
5 Kumburović Nikolina Ž Podgorica
6 Lubarda Savo M Budva
7 Mugoša Anđela Ž Podgorica
8 Vojinović Nemanja M Bijelo Polje
9 Vojvodić Jovana Ž Podgorica
10 Perović Milomir M Podgorica
11 Radulović Krsto M Podgorica
       
20.07.2021. u 8,00 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Đapić Anđela Ž Nikšić
2 Radulović Jovana Ž Nikšić
3 Rakočević Sandra Ž Kolašin
4 Jovanović Nemanja M Kolašin
5 Vujisić Anđela Ž Kolašin
6 Golubović Nikolina Ž Berane
7 Lekić Kristina Ž Berane
8 Mamić Viktorija Ž Nikšić
9 Drašković Blažo M Kolašin
10 Stevanović Anastasija Ž Kotor
11 Došen Mladen M Nikšić
12 Musić Biljana Ž Nikšić
13 Jurišević Stefan M Bijelo Polje
14 Rovčanin Dragana Ž Tivat
15 Kovačević Radojko M Bijelo Polje
16 Bulatović Predrag M Bijelo Polje
17  Čukić Matija M Bijelo Polje
18 Hajduković Anka Ž Bijelo Polje
19 Čindrak Lejla Ž Bijelo Polje
20 Jeremić Miroslav M Bijelo Polje
21 Jeremić Bogdan M Bijelo Polje
22 Knežević Igor M Bijelo Polje
23 Vojinović Manojle  M Bijelo Polje
24 Nedović Nikola M Bijelo Polje
25 Španjević Vladimir M Bijelo Polje
26 Veljić Milisav M Berane
27 Rogač Anđela Ž Herceg Novi
28 Kovačević Aleksa M Pljevlja
29 Rajković Damjan M Plav
30 Ćirović Nemanja M Andrijevica
31 Perović Branko M Bijelo Polje
32 Međedović Damir M Bijelo Polje
33 Trutić Nemanja M Bijelo Polje
34 Bakrač Andrija M Plužine
35 Potpara Ljiljana Ž Pljevlja
36 Tošić Milica Ž Pljevlja
37 Nedović Ivan M Bijelo Polje
38 Nišavić Đorđe M Bijelo Polje
39 Bajčeta Sanja Ž Bijelo Polje
40 Bulatović Jovo M Bijelo Polje
41 Marković Novak M Bijelo Polje
       
20.07.2021. u 14,00 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Ćalasan Novica M Plužine
2 Damjanović Jeremije M Plužine
3 Dević Igor M Berane
4 Kaluđerović Ksenija Ž Podgorica
5 Kumburović Nikolina Ž Podgorica
6 Lubarda Savo M Budva
7 Mugoša Anđela Ž Podgorica
8 Vojinović Nemanja M Bijelo Polje
9 Vojvodić Jovana Ž Podgorica
10 Perović Milomir M Podgorica
11 Radulović Krsto M Podgorica
12 Đapić Anđela Ž Nikšić
13 Radulović Jovana Ž Nikšić
14 Rakočević Sandra Ž Kolašin
15 Jovanović Nemanja M Kolašin
16 Vujisić Anđela Ž Kolašin
17 Golubović Nikolina Ž Berane
18 Lekić Kristina Ž Berane
19 Mamić Viktorija Ž Nikšić
20 Drašković Blažo M Kolašin
21 Stevanović Anastasija Ž Kotor
22 Došen Mladen M Nikšić
23 Musić Biljana Ž Nikšić
24 Jurišević Stefan M Bijelo Polje
25 Rovčanin Dragana Ž Tivat
26 Kovačević Radojko M Bijelo Polje
27 Bulatović Predrag M Bijelo Polje
28  Čukić Matija M Bijelo Polje
29 Hajduković Anka Ž Bijelo Polje
30 Čindrak Lejla Ž Bijelo Polje
31 Jeremić Miroslav M Bijelo Polje
32 Jeremić Bogdan M Bijelo Polje
33 Knežević Igor M Bijelo Polje
34 Vojinović Manojle  M Bijelo Polje
       
20.07.2021. u 15.15 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Nedović Nikola M Bijelo Polje
2 Španjević Vladimir M Bijelo Polje
3 Veljić Milisav M Berane
4 Rogač Anđela Ž Herceg Novi
5 Kovačević Aleksa M Pljevlja
6 Rajković Damjan M Plav
7 Ćirović Nemanja M Andrijevica
8 Perović Branko M Bijelo Polje
9 Međedović Damir M Bijelo Polje
10 Trutić Nemanja M Bijelo Polje
11 Bakrač Andrija M Plužine
12 Potpara Ljiljana Ž Pljevlja
13 Tošić Milica Ž Pljevlja
14 Nedović Ivan M Bijelo Polje
15 Nišavić Đorđe M Bijelo Polje
16 Bajčeta Sanja Ž Bijelo Polje
17 Bulatović Jovo M Bijelo Polje
18 Marković Novak M Bijelo Polje
19 Rnković Anita Ž Podgorica
20 Jovović Jovana Ž Podgorica
21 Zejak Andrijana  Ž Podgorica
22 Vulić Luka M Podgorica
23 Labović Sara Ž Podgorica
24 Radinović Lazar M Podgorica
25 Raičević Vuk M Podgorica
26 Vuković Filip M Podgorica
27 Radunović Milica Ž Podgorica
28 Vukotić Petar M Podgorica
29 Backović Dejan M Nikšić
30 Bakić Bojan M Berane
31 Žižić Aleksa M Nikšić
32 Jezdić Lazar  M Berane
33 Ralević Luka M Berane
34 Delić Boško M Mojkovac
       
20.07.2021. u 16.15 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Berilažić Mitar M Bar
2 Nišavić Aleksandra Ž Bar
3 Nenezić Ratko M Nikšić
4 Mrvaljević Pavle M Nikšić
5 Prelević Aleksandar M Budva
6 Vujović Janko M Nikšić
7 Jakovljević Igor M Bar
8 Kaličanin Tijana  Ž Bar
9 Korać Miloš M Nikšić
10 Duškić Elvedin M Bar
11 Popović Danilo M Nikšić
12 Ćalasan Marko M Nikšić
13 Đurđić Ognjen M Bar
14 Ćorović Haris M Bar
15 Kardović Amin M Rožaje
16 Muratović Aid M Rožaje
17 Ćetković Anđela Ž Podgorica
18 Rakočević Nikola M Podgorica
19 Radenović Andrija M Podgorica
20 Ašanin Miloš M Podgorica
21 Bošković Ana Ž Podgorica
22 Jakić Radmila  Ž Podgorica
23 Bećirović Luka M Podgorica
24 Davidović Ivana  Ž Danilovgrad
25 Čađenović Nemanja M Podgorica
26 Radusinović Vuk M Podgorica
27 Raičević Kristina Ž Podgorica
28 Konatar Srđan M Podgorica
29 Jovanović Lana Ž Podgorica
30 Ljutić Miljan M Danilovgrad
31 Ivančević Anđela Ž Podgorica
32 Komatina Stefan M Podgorica
33 Jovović Marija Ž Podgorica
34 Ivanović Anđela Ž Podgorica