Izbori 2020

Upis 2021 - Trčanje na 1500 metara

21.07.2021 16:05

Trčanje na 1500 metara obaviće se dana 22 i 23.07.2021, godine. Polaznici su dužni doći na Policijsku akademiju shodno rasporedu i sa sobom ponijeti sportsku opremu za trčanje.

Spisak i raspored dolaska polaznika na Akademiju

22.07.2021. u 7,00 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Mugoša Anđela Ž Podgorica
2 Kaluđerović Ksenija Ž Podgorica
3 Čađenović Nemanja M Podgorica
4 Ašanin Miloš M Podgorica
5 Bećirović Luka M Podgorica
6 Bošković Ana Ž Podgorica
7 Ćetković Anđela Ž Podgorica
8 Ivančević Anđela Ž Podgorica
9 Ivanović Anđela Ž Podgorica
10 Jakić Radmila  Ž Podgorica
11 Jovanović Lana Ž Podgorica
12 Jovović Jovana Ž Podgorica
13 Jovović Marija Ž Podgorica
14 Komatina Stefan M Podgorica
15 Konatar Srđan M Podgorica
16 Labović Sara Ž Podgorica
17 Perović Milomir M Podgorica
22.07.2021. u 7,20 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Radenović Andrija M Podgorica
2 Radinović Lazar M Podgorica
3 Radulović Krsto M Podgorica
4 Radunović Milica Ž Podgorica
5 Rnković Anita Ž Podgorica
6 Vukotić Petar M Podgorica
7 Rakočević Sandra Ž Kolašin
8 Vujisić Anđela Ž Kolašin
9 Berilažić Mitar M Bar
10 Ćorović Haris M Bar
11 Đurđić Ognjen M Bar
12 Duškić Elvedin M Bar
13 Jakovljević Igor M Bar
14 Drašković Blažo M Kolašin
15 Jovanović Nemanja M Kolašin
16 Prelević Aleksandar M Budva
17 Stevanović Anastasija Ž Kotor
22.07.2021. u 7,40 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Bakrač Andrija M Plužine
2 Kardović Amin M Rožaje
3 Muratović Aid M Rožaje
4 Rovčanin Dragana Ž Tivat
5 Ćirović Nemanja M Andrijevica
6 Bakić Bojan M Berane
7 Golubović Nikolina Ž Berane
8 Jezdić Lazar  M Berane
9  Čukić Matija M Bijelo Polje
10 Bajčeta Sanja Ž Bijelo Polje
11 Bulatović Jovo M Bijelo Polje
12 Bulatović Predrag M Bijelo Polje
13 Čindrak Lejla Ž Bijelo Polje
14 Hajduković Anka Ž Bijelo Polje
15 Jeremić Bogdan M Bijelo Polje
16 Rogač Anđela Ž Herceg Novi
17 Delić Boško M Mojkovac
23.07.2021. u 7,00 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Radusinović Vuk M Podgorica
2 Raičević Kristina Ž Podgorica
3 Raičević Vuk M Podgorica
4 Rakočević Nikola M Podgorica
5 Vuković Filip M Podgorica
6 Vulić Luka M Podgorica
7 Zejak Andrijana  Ž Podgorica
8 Ćalasan Marko M Nikšić
9 Đapić Anđela Ž Nikšić
10 Došen Mladen M Nikšić
11 Backović Dejan M Nikšić
12 Kaličanin Tijana  Ž Bar
13 Nišavić Aleksandra Ž Bar
14 Davidović Ivana  Ž Danilovgrad
15 Ljutić Miljan M Danilovgrad
16 Musić Biljana Ž Nikšić
17 Nenezić Ratko M Nikšić
23.07.2021. u 7,20 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Ćalasan Novica M Plužine
2 Damjanović Jeremije M Plužine
3 Popović Danilo M Nikšić
4 Radulović Jovana Ž Nikšić
5 Vujović Janko M Nikšić
6 Žižić Aleksa M Nikšić
7 Vojinović Manojle  M Bijelo Polje
8 Perović Branko M Bijelo Polje
9 Vojinović Nemanja M Bijelo Polje
10 Španjević Vladimir M Bijelo Polje
11 Nedović Nikola M Bijelo Polje
12 Nišavić Đorđe M Bijelo Polje
13 Kumburović Nikolina Ž Podgorica
14 Vojvodić Jovana Ž Podgorica
15 Korać Miloš M Nikšić
16 Mamić Viktorija Ž Nikšić
17 Mrvaljević Pavle M Nikšić
23.07.2021. u 7,40 h
Red. broj Prezime i ime Pol (M/Ž) Opština
1 Jeremić Miroslav M Bijelo Polje
2 Jurišević Stefan M Bijelo Polje
3 Knežević Igor M Bijelo Polje
4 Kovačević Radojko M Bijelo Polje
5 Marković Novak M Bijelo Polje
6 Trutić Nemanja M Bijelo Polje
7 Međedović Damir M Bijelo Polje
8 Nedović Ivan M Bijelo Polje
9 Dević Igor M Berane
10 Lekić Kristina Ž Berane
11 Ralević Luka M Berane
12 Veljić Milisav M Berane
13 Rajković Damjan M Plav
14 Kovačević Aleksa M Pljevlja
15 Potpara Ljiljana Ž Pljevlja
16 Tošić Milica Ž Pljevlja