Izbori

Upis 2022 - Psiho intervju

18.09.2022 16:26

Psiho intervju će se održati 19., 20.  i 21. septembra u terminima koji se nalaze u prilogu. Kandidati/kinje sa sobom moraju imati ličnu kartu ili drugi važeći dokument kojim se potvrđuje indentitet. 

I grupa 19.09. u 08:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Ćeranić Pavle
2 Jočić Dražen
3 Žižić David
4 Šćepanović Valentina
5 Vučinić Valentina
6 Matanović Jovana
7 Raičević Sara
8 Pešukić Ilija
9 Vuković Filip
10 Vlahović Aleksandar
II grupa 19.09. u 10:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Bajčetić Ranko
2 Milić Dušan
3 Šiljak Luka
4 Maraš Anja
5 Femić Dajana
6 Đaković Rade 
7 Dedić Anika
8 Krković Radosav
9 Miličković Miloš
10 Vujović Jelena
   
I grupa 20.09. u 07:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Šoškić Uroš
2 Kaluđerović Ksenija
3 Tomić Petar
4 Stanišić Aleksa
5 Bicić Adis
6 Račić Jelena
7 Labović Sara
8 Vlahović Matija
9 Konatar Srđan
10 Čavić Filip
II grupa 20.09. u 09:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Velimirović Novak
2 Paunović Tijana
3 Ćetković Ratko
4 Maraš Dimitrije
5 Asanović Marija
6 Perović Miloš
7 Šćekić A. Matija
8 Agović Edona
9 Jokić Sandra
10 Bakić Filip
III grupa 20.09. u 10:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Đurović Pavle
2 Škatarić Božidar
3 Vukićević Igor
4 Popović M. Danilo
5 Roganović Milan
6 Ćipranić Miloš
7 Rabrenović Anđela
8 Radović Darko
9 Nikolić Petar
10 Žižić Aleksa
IV grupa 20.09. u 12:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Vujović Vasilije
2 Kosović Lazar 
3 Mumović Dragan
4 Perović Balša
5 Jeftić Nataša
6 Vujković Bojana
7 Lješković Ana
8 Nenezić Jana
9 Vučeković Bojana
10 Stevović Nikolina
V grupa 20.09. u 14:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Jaradeić Aleksa
2 Rašković Nikolina
3 Balević Milica
4 Krgović Jovana
5 Šebek  Jovan
6 Cvijović Vlado
7 Pajović Božidar
8 Gjeka Drilon
9 Cmiljanić Dajana
10 Nedović Marko
VI grupa 20.09. u 15:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Miketić Jovan
2 Šćekić Aleksandar
3 Tiganj Alen
4 Marsenić Ratka
5 Ralević Jelena
6 Ćulafić Milosav
7 Arsović Batrić
8 Dabetić Beba
9 Šćekić Šćepan
10 Jelić Dušan
   
I grupa 21.09. u 11:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Kuveljić Saška
2 Bulatović Luka
3 Vasović Rajko
4 Barac Filip
5 Jeknić Filip
6 Vujisić Mira
7 Popović Iva
8 Radinović Nikola
9 Klikovac Sergej
10 Besnik Kurtović
II grupa 21.09. u 13:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Čabarkapa Vanja
2 Vojinović Manojle
3 Čogurić Anđela
4 Kolić Omer
5 Čindrak Elmina
6 Jeremić Bogdan
7 Mehović Dino
8 Petrić Filip
9 Medojević Janko
10 Marković Radovan
III grupa 21.09. u 14:30h
Red. Br. Prezime i ime
1 Vuković Jovana
2 Đurišić Danilo
3 Veličković Boris
4 Kordić Ana
5 Srdanović Ivan
6 Bošković Ana
7 Rakonjac Nemanja
8 Radović Stefan
9 Popović Balša
10 Vujović Ilija
IV grupa 21.09. u 16:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Zeković Lazar
2 Rakočević Boban
3 Vuletić Milorad
4 Grujičić Bojana
5 Terzić Milivoje
6 Poleksić Marko
7 Jelovac Luka
8 Koštović Ajla
9 Kokotović Jovan
10 Zulović Alen
11 Bralić Kenan
V grupa 21.09. u 17:00h
Red. Br. Prezime i ime
1 Đurđevac Nemanja 
2 Popović Toma
3 Žugić Nikola
4 Rabrenović Anastasija
5 Ljuca Kerim
6 Rakočević Blažo
7 Hota Robert
8 Uković Fatima
9 Honsić Imer
10 Krivokapić Ilija