Test provjera zdravstvene sposobnosti održaće se dana 30. i 31.08.2017. godine.
Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

 

 

30.08.2017. u 08,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Marković Vukoman

Podgorica

2

Šljivančanin Marko

Podgorica

3

Vujisić Đorđije

Podgorica

4

Pavićević Teodora

Podgorica

5

Đurović Marko

Podgorica

6

Vlahović Aleksandar

Podgorica

7

Suljević Sead

Podgorica

8

Burić Luka

Podgorica

9

Knežević Miloš

Podgorica

10

Vratnica Budimir

Podgorica

11

Peković Aleksandra

Podgorica

12

Radević Milija

Podgorica

13

Stamatović Marko

Podgorica

14

Krkanović Enes

Podgorica

15

 Đukanović Tamara

Podgorica

16

Dragović Pavle

Podgorica

17

Novaković Filip

Podgorica

18

Rakočević Vladan

Podgorica

19

Vuksanović Nikola

Podgorica

20

Popara Emrah

Podgorica

 

 

 

 

30.08.2017. u 09,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Vujičić Darko

Podgorica

2

Đurišić Marija

Podgorica

3

Mugoša Nikola

Podgorica

4

Radusinović Marko

Podgorica

5

Šćekić Dragutin

Podgorica

6

Ećo Fuad

Podgorica

7

Radusinović Luka

Podgorica

8

Kažić Iva

Podgorica

9

Martinović Mitar

Podgorica

10

Živković Dražen

Podgorica

11

Čogurić Nebojša

Podgorica

12

Spaić Ljubica

Podgorica

13

Ivanović Nemanja

Podgorica

14

Durković Đoko

Podgorica

15

Račić Slaven

Podgorica

16

Rakočević Luka

Podgorica

17

Radunović Milica

Podgorica

18

Ajković Nikola

Podgorica

19

Lalić Bojan

Podgorica

20

Ivanović Andrej

Podgorica

 

 

 

 

30.08.2017. u 10,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Komšić Milena

Podgorica

2

Čađenović Marko

Podgorica

3

Marinović Miloš

Podgorica

4

Stojanović Mitar

Podgorica

5

Dragutinović Vuk

Podgorica

6

Šćepanović Luka

Podgorica

7

Džudović Lazar

Podgorica

8

Knežević Filip

Podgorica

9

Mraković Miloš

Podgorica

10

Radulović Filip

Podgorica

11

Roćenović Ivana

Podgorica

12

Alilaj Andrea

Podgorica

13

Delić Amela

Podgorica

14

Adžić Nikola

Podgorica

15

Varagić Marija

Podgorica

16

Banović Nikola

Podgorica

17

Đurišić Balša

Podgorica

18

Šćekić Novica

Podgorica

19

Kljajić Filip

Podgorica

20

Radivojević Kristina

Podgorica

 

 

 

 

30.08.2017. u 11,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Janičić Nikola

Nikšić

2

Gluščević Marinko

Nikšić

3

Džogaz Nemanja

Nikšić

4

Kadić Drago

Nikšić

5

Durutović Nikola

Nikšić

6

Perović Dejan

Nikšić

7

Đilas Darko

Nikšić

8

Kadić Todor

Nikšić

9

Kovačević Nina

Nikšić

10

Samardžić Miloš

Nikšić

11

Goranović Nada

Nikšić

12

Dubak Krisitna

Nikšić

13

Jaćimović Stevan

Nikšić

14

Janjušević Zorana

Nikšić

15

Vujučić Dajana

Nikšić

16

Čvorović Ivan

Nikšić

17

Nikolić Dragiša

Nikšić

18

Zejak Dejan

Nikšić

19

Rebronja Boris

Nikšić

20

Tomašević Nikola

Nikšić

 

 

 

 

30.08.2017. u 12,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Milović Ivan

Nikšić

2

Tiganj Jasmin

Nikšić

3

Božović Dajana

Nikšić

4

Miljanić Nikolina

Nikšić

5

Krsmanović Luka

Nikšić

6

Gardašević Petar

Nikšić

7

Marković Dragutin

Nikšić

8

Kasom Marko

Nikšić

9

Vuković Marko

Nikšić

10

Vukićević Mirko

Nikšić

11

Brajković Renata

Nikšić

12

Gardašević  Luka

Nikšić

13

Radojičić Miloš

Nikšić

14

Zečević Danijela

Nikšić

15

Šekarić Jelena

Nikšić

16

Došen Mladen

Nikšić

17

Bigović Miloš

Nikšić

18

Đilas Stojan

Nikšić

19

Đurović Milonja

Nikšić

20

Mićković Milica

Nikšić

 

 

 

 

30.08.2017. u 14,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Zonjić Vanja

Bar

2

Suljević Mahir

Bar

3

Palija Radivoje

Bar

4

Blagojević Milenko

Bar

5

Klisić Milena

Bar

6

Perišić Milan

Bar

7

Alković Anita

Bar

8

Vukčević Neonila

Bar

9

Rutović Nemanja

Bar

10

Agović Zijad

Bar

11

Jovančević Stefan

Berane

12

Bućković Veselinka

Berane

13

Mehović Fatmir

Berane

14

Vučeljić Milica

Berane

15

Đurišić Radenko

Berane

16

Janković Jovana

Berane

17

Drobnjak Stefan

Berane

18

Šekularac Željko

Berane

19

Joksimović Filip

Berane

20

Radević Katarina

Berane

 

 

 

 

30.08.2017. u 15,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Dragojević Miloš

Berane

2

Vuksanović Radojica

Berane

3

Lutovac Božidar

Berane

4

Bojović Balša

Berane

5

Trifunović Kristina

Berane

6

Drobnjak Boro

Berane

7

Šćekić Nemanja

Berane

8

Magdelinić Mladen

Berane

9

Vuksanović Suzana

Berane

10

Šćekić Isak

Bijelo Polje

11

Hadžajlić Dinela

Bijelo Polje

12

Kuč Stefan

Bijelo Polje

13

Milićević Novak

Bijelo Polje

14

Kovačević Predrag

Bijelo Polje

15

Čović Nemanja

Bijelo Polje

16

Marković Mladen

Bijelo Polje

17

Bošković Jovana

Bijelo Polje

18

Delić Nemanja

Bijelo Polje

19

Tomović Aleksandra

Bijelo Polje

20

Hadrović Elmina

Bijelo Polje

 

 

 

 

30.08.2017. u 16,00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Zoronjić Amar

Bijelo Polje

2

Mekić Adnan

Bijelo Polje

3

Sekulić Kristina

Bijelo Polje

4

Petrović Novo

Bijelo Polje

5

Zejnilović Adela

Bijelo Polje

6

Rakočević Stefan

Bijelo Polje

7

Šestović Božo

Bijelo Polje

8

Đalović Filip

Bijelo Polje

9

Rakočević Marko

Bijelo Polje

10

Hodžić Ernad

Bijelo Polje

11

Femić Jelena

Bijelo Polje

12

Pavićević Miloš

Bijelo Polje

13

Hasković Haris

Bijelo Polje

14

Furundžić Mladen

Bijelo Polje

15

Andrić Stefan

Bijelo Polje

16

Konatar Darko

Bijelo Polje

17

Delić Arnel

Bijelo Polje

18

Mehović Adel

Bijelo Polje

19

Mrdak Danilo

Bijelo Polje

20

Furtula Aleksandra

Bijelo Polje

 

 

 

 

 

 

 

31.08.2017. u 07,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Novović Miloš

Danilovgrad

2

Jovanović Krsto

Danilovgrad

3

Kovačević Ana

Danilovgrad

4

Vuletić Milica

Danilovgrad

5

Gomilanović Stefan

Danilovgrad

6

Vračar Nikolina

Danilovgrad

7

Marković Vuk

Danilovgrad

8

Bošković Jelena

Danilovgrad

9

Krgović Aleksandar

Danilovgrad

10

Popović Ivana

Danilovgrad

11

Janković Boris

Golubovci

12

Radović Nemanja

Golubovci

13

Đuretić Nemanja

Golubovci

14

Golubović Batrić

Podgorica

15

Đonaj Kristina

Podgorica

16

Trifunović Anđela

Podgorica

17

Kruščić Ljubo

Podgorica

18

Ivanović Andrija

Podgorica

19

Dragutinović Ana

Podgorica

20

Bošković Tamara

Podgorica

 

 

 

 

31.08.2017. u 08,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Đurušić Strahinja

Podgorica

2

Mrvaljević Andrijana

Nikšić

3

Nikolić Vukašin

Nikšić

4

Bigović Bojan

Nikšić

5

Delibašić Vladimir

Nikšić

6

Đukanović Miladin

Nikšić

7

Jovović Dijana

Nikšić

8

Šahman Haris

Nikšić

9

Tadić Željko

Nikšić

10

Janjušević Jovana

Nikšić

11

Bjelica Matija

Nikšić

12

Talović Aleksandar

Nikšić

13

Hodžić Damir

Nikšić

14

Pejović Nina

Cetinje

15

Jokanović Radoje

Cetinje

16

Knežević Mitar

Cetinje

17

Aleksandar Šćekić

Herceg Novi

18

Radenović Srđan

Herceg Novi

19

Tafa Armin

Herceg Novi

20

Vujičić Blagota

Herceg Novi

 

 

 

 

31.08.2017. u 09,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Mijatović Dragan

Kolašin

2

Vlahović Nikola

Kolašin

3

Šćepanović Nebojša

Kolašin

4

Medenica Savić

Kolašin

5

Minić Radovan

Kolašin

6

Vujisić Anđela

Kolašin

7

Draljević Miloš

Kolašin

8

Radmanović Nemanja

Kolašin

9

Rakočević Jelena

Kolašin

10

Pejović Milić

Mojkovac

11

Rakočević Biljana

Mojkovac

12

Sošić Marijana

Mojkovac

13

Milačić Božidar

Mojkovac

14

Ramović Ajdin

Tuzi

15

Lukačević Lazar

Tuzi

16

Bojović Robert

Tuzi

17

Đokić Mirsad

Tuzi

18

Đokić Esad

Tuzi

19

Ljuljđuraj Martin

Tuzi

20

Ibrahimi Enis

Ulcinj

 

 

 

 

31.08.2017. u 10,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Hota Anton

Ulcinj

2

Škrelja Loreta

Ulcinj

3

Leković Nenad

Ulcinj

4

Popović Ivan

Ulcinj

5

Drljača Gojko

Ulcinj

6

Rili Anđelo

Ulcinj

7

Perić Nemanja

Ulcinj

8

Zorić Igor

Žabljak

9

Džaković Nikola

Žabljak

10

Tomčić Janko

Žabljak

11

Ćurić Radomir

Žabljak

12

Perović Vihora

Bijelo Polje

13

Femić Obrad

Bijelo Polje

14

Bulatović Željko

Bijelo Polje

15

Mehović Sabin

Bijelo Polje

16

Omerović Faruk

Bijelo Polje

17

Mehović Arijan

Bijelo Polje

18

Ivanović Mirko

Bijelo Polje

19

Martinović Admir

Bijelo Polje

20

Damjanović Stefan

Bijelo Polje

 

 

 

 

31.08.2017. u 11,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Vukićević Ivan

Andrijevica

2

Vukanić Predrag

Andrijevica

3

Guberinić Anđela

Andrijevica

4

Guberinić Predrag

Andrijevica

5

Bošković Ivan

Bijelo Polje

6

Bugarin Nataša

Bijelo Polje

7

Marković Jovana

Pljevlja

8

Kljajević Milivoje

Pljevlja

9

Mahmutović Majra

Pljevlja

10

Mijatović Jovana

Pljevlja

11

Anđelić  Anđela

Pljevlja

12

Hadžić Adin

Pljevlja

13

Gogić Suzana

Pljevlja

14

Čuturić Ajla

Pljevlja

15

Ibrahimović Benjamin

Pljevlja

16

Ajanović Dino

Pljevlja

17

Nenadić Sonja

Pljevlja

18

Nenezić Radoš

Šavnik

19

Kasalica Aleksandar

Šavnik

20

Zarubica Tamara

Šavnik

 

 

 

 

31.08.2017. u 12,40h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Ćeman Medit

Petnjica

2

Korać Emir

Petnjica

3

Vučetić Radovan

Plav

4

Palavrtić Meris

Plav

5

Đuričanin Bojana

Plav

6

Rajković Darko

Plav

7

Canović Nedžad

Plav

8

Rugovac Fasmir

Plav

9

Rabren Marija

Plužina

10

Ćalasan Dejan

Plužine

11

Kalač Edvin

Rožaje

12

Zekić Boško

Rožaje

13

Brđanin Anes

Rožaje

14

Keljanović Marija

Tivat

15

Vasiljević Dušan

Tivat

  30.08.2017. u 08,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Marković Vukoman Podgorica
2 Šljivančanin Marko Podgorica
3 Vujisić Đorđije Podgorica
4 Pavićević Teodora Podgorica
5 Đurović Marko Podgorica
6 Vlahović Aleksandar Podgorica
7 Suljević Sead Podgorica
8 Burić Luka Podgorica
9 Knežević Miloš Podgorica
10 Vratnica Budimir Podgorica
11 Peković Aleksandra Podgorica
12 Radević Milija Podgorica
13 Stamatović Marko Podgorica
14 Krkanović Enes Podgorica
15  Đukanović Tamara Podgorica
16 Dragović Pavle Podgorica
17 Novaković Filip Podgorica
18 Rakočević Vladan Podgorica
19 Vuksanović Nikola Podgorica
20 Popara Emrah Podgorica
     
  30.08.2017. u 09,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vujičić Darko Podgorica
2 Đurišić Marija Podgorica
3 Mugoša Nikola Podgorica
4 Radusinović Marko Podgorica
5 Šćekić Dragutin Podgorica
6 Ećo Fuad Podgorica
7 Radusinović Luka Podgorica
8 Kažić Iva Podgorica
9 Martinović Mitar Podgorica
10 Živković Dražen Podgorica
11 Čogurić Nebojša Podgorica
12 Spaić Ljubica Podgorica
13 Ivanović Nemanja Podgorica
14 Durković Đoko Podgorica
15 Račić Slaven Podgorica
16 Rakočević Luka Podgorica
17 Radunović Milica Podgorica
18 Ajković Nikola Podgorica
19 Lalić Bojan Podgorica
20 Ivanović Andrej Podgorica
     
  30.08.2017. u 10,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Komšić Milena Podgorica
2 Čađenović Marko Podgorica
3 Marinović Miloš Podgorica
4 Stojanović Mitar Podgorica
5 Dragutinović Vuk Podgorica
6 Šćepanović Luka Podgorica
7 Džudović Lazar Podgorica
8 Knežević Filip Podgorica
9 Mraković Miloš Podgorica
10 Radulović Filip Podgorica
11 Roćenović Ivana Podgorica
12 Alilaj Andrea Podgorica
13 Delić Amela Podgorica
14 Adžić Nikola Podgorica
15 Varagić Marija Podgorica
16 Banović Nikola Podgorica
17 Đurišić Balša Podgorica
18 Šćekić Novica Podgorica
19 Kljajić Filip Podgorica
20 Radivojević Kristina Podgorica
     
  30.08.2017. u 11,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Janičić Nikola Nikšić
2 Gluščević Marinko Nikšić
3 Džogaz Nemanja Nikšić
4 Kadić Drago Nikšić
5 Durutović Nikola Nikšić
6 Perović Dejan Nikšić
7 Đilas Darko Nikšić
8 Kadić Todor Nikšić
9 Kovačević Nina Nikšić
10 Samardžić Miloš Nikšić
11 Goranović Nada Nikšić
12 Dubak Krisitna Nikšić
13 Jaćimović Stevan Nikšić
14 Janjušević Zorana Nikšić
15 Vujučić Dajana Nikšić
16 Čvorović Ivan Nikšić
17 Nikolić Dragiša Nikšić
18 Zejak Dejan Nikšić
19 Rebronja Boris Nikšić
20 Tomašević Nikola Nikšić
     
  30.08.2017. u 12,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Milović Ivan Nikšić
2 Tiganj Jasmin Nikšić
3 Božović Dajana Nikšić
4 Miljanić Nikolina Nikšić
5 Krsmanović Luka Nikšić
6 Gardašević Petar Nikšić
7 Marković Dragutin Nikšić
8 Kasom Marko Nikšić
9 Vuković Marko Nikšić
10 Vukićević Mirko Nikšić
11 Brajković Renata Nikšić
12 Gardašević  Luka Nikšić
13 Radojičić Miloš Nikšić
14 Zečević Danijela Nikšić
15 Šekarić Jelena Nikšić
16 Došen Mladen Nikšić
17 Bigović Miloš Nikšić
18 Đilas Stojan Nikšić
19 Đurović Milonja Nikšić
20 Mićković Milica Nikšić
     
  30.08.2017. u 14,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Zonjić Vanja Bar
2 Suljević Mahir Bar
3 Palija Radivoje Bar
4 Blagojević Milenko Bar
5 Klisić Milena Bar
6 Perišić Milan Bar
7 Alković Anita Bar
8 Vukčević Neonila Bar
9 Rutović Nemanja Bar
10 Agović Zijad Bar
11 Jovančević Stefan Berane
12 Bućković Veselinka Berane
13 Mehović Fatmir Berane
14 Vučeljić Milica Berane
15 Đurišić Radenko Berane
16 Janković Jovana Berane
17 Drobnjak Stefan Berane
18 Šekularac Željko Berane
19 Joksimović Filip Berane
20 Radević Katarina Berane
     
  30.08.2017. u 15,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Dragojević Miloš Berane
2 Vuksanović Radojica Berane
3 Lutovac Božidar Berane
4 Bojović Balša Berane
5 Trifunović Kristina Berane
6 Drobnjak Boro Berane
7 Šćekić Nemanja Berane
8 Magdelinić Mladen Berane
9 Vuksanović Suzana Berane
10 Šćekić Isak Bijelo Polje
11 Hadžajlić Dinela Bijelo Polje
12 Kuč Stefan  Bijelo Polje
13 Milićević Novak Bijelo Polje
14 Kovačević Predrag Bijelo Polje
15 Čović Nemanja Bijelo Polje
16 Marković Mladen Bijelo Polje
17 Bošković Jovana Bijelo Polje
18 Delić Nemanja Bijelo Polje
19 Tomović Aleksandra Bijelo Polje
20 Hadrović Elmina Bijelo Polje
     
  30.08.2017. u 16,00h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Zoronjić Amar Bijelo Polje
2 Mekić Adnan Bijelo Polje
3 Sekulić Kristina Bijelo Polje
4 Petrović Novo Bijelo Polje
5 Zejnilović Adela Bijelo Polje
6 Rakočević Stefan Bijelo Polje
7 Šestović Božo Bijelo Polje
8 Đalović Filip Bijelo Polje
9 Rakočević Marko Bijelo Polje
10 Hodžić Ernad Bijelo Polje
11 Femić Jelena Bijelo Polje
12 Pavićević Miloš Bijelo Polje
13 Hasković Haris Bijelo Polje
14 Furundžić Mladen Bijelo Polje
15 Andrić Stefan Bijelo Polje
16 Konatar Darko Bijelo Polje
17 Delić Arnel Bijelo Polje
18 Mehović Adel Bijelo Polje
19 Mrdak Danilo Bijelo Polje
20 Furtula Aleksandra Bijelo Polje
     
     
  31.08.2017. u 07,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Novović Miloš Danilovgrad
2 Jovanović Krsto Danilovgrad
3 Kovačević Ana Danilovgrad
4 Vuletić Milica Danilovgrad
5 Gomilanović Stefan Danilovgrad
6 Vračar Nikolina Danilovgrad
7 Marković Vuk Danilovgrad
8 Bošković Jelena Danilovgrad
9 Krgović Aleksandar Danilovgrad
10 Popović Ivana Danilovgrad
11 Janković Boris Golubovci
12 Radović Nemanja Golubovci
13 Đuretić Nemanja Golubovci
14 Golubović Batrić Podgorica
15 Đonaj Kristina Podgorica
16 Trifunović Anđela Podgorica
17 Kruščić Ljubo Podgorica
18 Ivanović Andrija Podgorica
19 Dragutinović Ana Podgorica
20 Bošković Tamara Podgorica
     
  31.08.2017. u 08,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Đurušić Strahinja Podgorica
2 Mrvaljević Andrijana Nikšić
3 Nikolić Vukašin Nikšić
4 Bigović Bojan Nikšić
5 Delibašić Vladimir Nikšić
6 Đukanović Miladin Nikšić
7 Jovović Dijana Nikšić
8 Šahman Haris Nikšić
9 Tadić Željko Nikšić
10 Janjušević Jovana Nikšić
11 Bjelica Matija Nikšić
12 Talović Aleksandar Nikšić
13 Hodžić Damir Nikšić
14 Pejović Nina Cetinje
15 Jokanović Radoje Cetinje
16 Knežević Mitar Cetinje
17 Aleksandar Šćekić Herceg Novi
18 Radenović Srđan Herceg Novi
19 Tafa Armin Herceg Novi
20 Vujičić Blagota Herceg Novi
     
  31.08.2017. u 09,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Mijatović Dragan Kolašin
2 Vlahović Nikola Kolašin
3 Šćepanović Nebojša Kolašin
4 Medenica Savić Kolašin
5 Minić Radovan Kolašin
6 Vujisić Anđela Kolašin
7 Draljević Miloš Kolašin
8 Radmanović Nemanja Kolašin
9 Rakočević Jelena Kolašin
10 Pejović Milić Mojkovac
11 Rakočević Biljana Mojkovac
12 Sošić Marijana Mojkovac
13 Milačić Božidar  Mojkovac
14 Ramović Ajdin Tuzi
15 Lukačević Lazar Tuzi
16 Bojović Robert Tuzi
17 Đokić Mirsad Tuzi
18 Đokić Esad Tuzi
19 Ljuljđuraj Martin Tuzi
20 Ibrahimi Enis Ulcinj
     
  31.08.2017. u 10,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Hota Anton Ulcinj
2 Škrelja Loreta Ulcinj
3 Leković Nenad Ulcinj
4 Popović Ivan Ulcinj
5 Drljača Gojko Ulcinj
6 Rili Anđelo Ulcinj
7 Perić Nemanja Ulcinj
8 Zorić Igor Žabljak
9 Džaković Nikola  Žabljak
10 Tomčić Janko Žabljak
11 Ćurić Radomir  Žabljak
12 Perović Vihora Bijelo Polje
13 Femić Obrad Bijelo Polje
14 Bulatović Željko  Bijelo Polje
15 Mehović Sabin Bijelo Polje
16 Omerović Faruk Bijelo Polje
17 Mehović Arijan Bijelo Polje
18 Ivanović Mirko Bijelo Polje
19 Martinović Admir Bijelo Polje
20 Damjanović Stefan Bijelo Polje
     
  31.08.2017. u 11,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vukićević Ivan Andrijevica
2 Vukanić Predrag Andrijevica
3 Guberinić Anđela Andrijevica
4 Guberinić Predrag Andrijevica
5 Bošković Ivan Bijelo Polje
6 Bugarin Nataša Bijelo Polje
7 Marković Jovana Pljevlja
8 Kljajević Milivoje Pljevlja
9 Mahmutović Majra Pljevlja
10 Mijatović Jovana Pljevlja
11 Anđelić  Anđela Pljevlja
12 Hadžić Adin Pljevlja
13 Gogić Suzana Pljevlja
14 Čuturić Ajla Pljevlja
15 Ibrahimović Benjamin Pljevlja
16 Ajanović Dino Pljevlja
17 Nenadić Sonja Pljevlja
18 Nenezić Radoš Šavnik
19 Kasalica Aleksandar Šavnik
20 Zarubica Tamara Šavnik
     
  31.08.2017. u 12,40h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Ćeman Medit Petnjica
2 Korać Emir Petnjica
3 Vučetić Radovan Plav
4 Palavrtić Meris Plav
5 Đuričanin Bojana Plav
6 Rajković Darko Plav
7 Canović Nedžad Plav
8 Rugovac Fasmir Plav
9 Rabren Marija Plužina
10 Ćalasan Dejan Plužine
11 Kalač Edvin Rožaje
12 Zekić Boško Rožaje
13 Brđanin Anes Rožaje
14 Keljanović Marija Tivat
15 Vasiljević Dušan Tivat

Postavite pitanje

Required *