Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti u periodu 15 - 17.10.2019. godine po grupama.

Kandidati su dužni da dodju na Akademiju radi šifriranja. Za kandidate je obezbijeđena hrana, kao i prevoz od Akademije do mjesta na
kojem će se raditi specijalistički  pregledi koji će trajati do popodnevnih sati.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Kandidati su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu

SPECIJALISTIČKI PREGLEDI
15.10.2019. u 07:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Đonaj Kristina
2 Jokić Sara
3 Mujović Vanja
4 Krgović Anđela
5 Marković Nađa
6 Hasić Zehra
7 Bulatović Zoran
8 Suljević Admir
9 Rogošić Đorđije
10 Kovijanić Stefan
11 Konatar Dejan
12 Mujević Amel
13 Luković Jusuf
14 Ulaj Endi
   
15.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Tatar Jovana
2 Veljović Marija
3 Vukanić Marija
4 Zonjić Vanja
5 Spahić Elma
6 Anđelić Darko
7 Bulatović Marko
8 Ćetković Uroš
9 Čigoja Todor
10 Čolović Damir
   
16.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Dedeić Almin
2 Đukanović Nikola 
3 Đurišić Balša
4 Ivanović Đorđe
5 Kalezić Ivan
6 Kljajić Filip
7 Krsmanović Radivoje
8 Kuč Damjan
9 Kuveljić Vukan
10 Lalić Luka
11 Leković Rajko
12 Mahmutović Omer
13 Medojević Mihailo
14 Miladinović Luka
15 Miličković Mihailo
16 Mirković Vuk
17 Mitrović Stefan
18 Mrdak Nikola
19 Obradović Filip
20 Obradović Nemanja
21 Perović Uroš
22 Perović Veljko
   
17.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Ćulafić Anđela
2 Petrović Valentina
3 Pandurević Danica
4 Rakočević Dragana
5 Rastoder Jasna
6 Dabetić Beba
7 Goločevac Anđela
8 Ječmenica Milica
9 Striković Gordana
10 Perunović Jovan
11 Popović Saša
12 Radović Bojan
13 Samardžić Miloš
14 Šljivančanin Veljko
15 Smolović Veljko
16 Španjević Mileta
17 Šuković Filip
18 Šunjević Božo
19 Vuković Dalibor
20 Zeković Dejan

Ukupni rezultati pismenog i usmenog testa psihičke sposobnosti su sljedeći:

 

 

Red. broj Prezime i ime Položili 1   Nijesu poliž. 0
1 Ječmenica Milica 1
2 Goločevac Anđela 1
3 Dedeić Almin 1
4 Jokić Sara 1
5 Ulaj Endi 1
6 Mujović Vanja 1
7 Bulatović Zoran 1
8 Suljević Admir 1
9 Rogošić Đorđije 1
10 Krgović Anđela 1
11 Marković Nađa 1
12 Hasić Zehra 1
13 Kovijanić Stefan 1
14 Konatar Dejan 1
15 Mujević Amel 1
16 Luković Jusuf 1
17 Miladinović Luka 1
18 Bulatović Marko 1
19 Spahić Elma 1
20 Španjević Mileta 1
21 Radović Bojan 1
22 Perović Uroš 1
23 Perović Veljko 1
24 Mahmutović Omer 1
25 Obradović Filip 1
26 Mrdak Nikola 1
27 Medojević Mihailo 1
28 Šunjević Božo 1
29 Vukanić Marija 1
30 Petrović Valentina 1
31 Obradović Nemanja 1
32 Dabetić Beba 1
33 Šuković Filip 1
34 Kljajić Filip 1
35 Perunović Jovan 1
36 Miličković MihaIlo 1
37 Anđelić Darko 1
38 Šljivančanin Veljko 1
39 Kuveljić Vukan 1
40 Ćulafić Anđela 1
41 Kalezić Ivan 1
42 Đukanović Nikola  1
43 Ćetković Uroš 1
44 Tatar Jovana 1
45 Lalić Luka 1
46 Krsmanović Radivoje 1
47 Ivanović Đorđe 1
48 Đonaj Kristina 1
49 Đurišić Balša 1
50 Leković Rajko 1
51 Zonjić Vanja 1
52 Čolović Damir 1
53 Samardžić Miloš 1
54 Striković Gordana 1
55 Mirković Vuk 1
56 Rastoder Jasna 1
57 Mitrović Stefan 1
58 Zeković Dejan 1
59 Veljović Marija 1
60 Vuković Dalibor 1
61 Smolović Vidoja Veljko 1
62 Čigoja Todor 1
63 Popović Saša 1
64 Rakočević Dragana 1
65 Pandurević Danica 1
66 Kuč Damjan 1
67 Kardović Amin 0
68 Rugova Gramoz 0
69 Murić Haris 0
70 Čelić Redža 0
71 Varagić Miomir 0
72 Smolović Mirka Veljko 0
73 Kolić Vildan 0
74 Spasojević Anja 0
75 Popović Bogdan 0
76 Dabanović Danilo 0
77 Jevrić Igor 0
78 Vuković Tamara 0
79 Vlahović Aleksandar 0
80 Vračar Vukašin 0
81 Komatina Luka 0
82 Ristić Đorđe 0
83 Tadić Tadija 0
84 Bukilić Mitar 0
85 Lutovac Lazar 0
86 Lukić Stefan 0
87 Orbović Marko 0
88 Orbović Jovan 0
89 Bogdanović Predrag 0
90 Lalatović Katarina 0
91 Striković Ljiljana 0
92 Vujičić Petar 0
93 Dašić Novak 0
94 Beganović Kenan 0
95 Vlaović Dragana 0
96 Jovanović Stefan 0
97 Bulatović Marija 0
98 Jovanović Nemanja 0
99 Vučetić Nemanja 0
100 Bijelić Mitar 0
101 Nedović Milun 0

 

Usmeni dio provjere psihološke sposobnosti za posljednju grupu kandidata će se obaviti shodno rasporedu za 05.10.2019. godine.

 

 05.10.2019. 
Redni br. Prezime i ime Vrijeme
1 Čigoja Todor 08:30 h
2 Jovanović Stefan 08:40 h
3 Popović Saša 08:50 h
4 Rakočević Dragana 09:00 h
5 Jovanović Nemanja 09:10 h
6 Pandurević Danica 09:20 h
7 Vučetić Nemanja 09:30 h
8 Nedović Milun 09:40 h
9 Kuč Damjan 09:50 h

 

 

 

Usmeni dio provjere psihološke sposobnosti će se obaviti po grupama sljedećih dana. Grupa kandidata će obaviti intervjue shodno rasporedu koji se nalazi ispod dana 04.10.2019. godine.
NAPOMENA: raspored  testiranja ostalih kandidata će se objaviti naknadno

 

 04.10.2019. 
Redni br. Prezime i ime Vrijeme
1 Medojević Mihailo 12:30 h
2 Krsmanović Radivoje 12:40 h
3 Ivanović Đorđe 12:50 h
4 Tadić Tadija 13:00 h
5 Đonaj Kristina 13:10 h
6 Bukilić Mitar 13:20 h
7 Đurišić Balša 13:30 h
8 Leković Rajko 13:40 h
9 Zonjić Vanja 13:50 h
10 Čolović Damir 14:00 h
11 Lukić Stefan 14:10 h
12 Orbović Marko 14:20 h
13 Samardžić Miloš 14:30 h
14 Lalatović Katarina 14:40 h
15 Striković Gordana 14:50 h
16 Striković Ljiljana 15:00 h
17 Mirković Vuk 15:10 h
18 Vujičić Petar 15:20 h
19 Rastoder Jasna 15:30 h
20 Dašić Novak 15:40 h
21 Mitrović Stefan 15:50 h
22 Zeković Dejan 17:00 h
23 Veljović Marija 17:10 h
24 Beganović Kenan 17:20 h
25 Vlaović Dragana 17:30 h
26 Vuković Dalibor 17:40 h
27 Smolović Veljko 17:50 h
28 Vračar Vukašin 18:00 h
29 Đukanović Nikola  18:10 h
30 Ćetković Uroš 18:20 h
31 Ristić Đorđe 18:30 h
32 Tatar Jovana 18:40 h
33 Bogdanović Predrag 18:50 h
34 Bijelić Mitar 19:00 h
35 Bulatović Marija 19:10 h
36 Orbović Jovan 19:20 h

 

 

Usmeni dio provjere psihološke sposobnosti će se obaviti po grupama sljedećih dana. Prva grupa kandidata će obaviti intervjue shodno rasporedu koji se nalazio ispod dana 03.10.2019. godine.
NAPOMENA: raspored  testiranja ostalih kandidata će se objaviti naknadno
 

 

TESTIRANJE 03.10.2019.
1 Ječmenica Milica 12:30 h
2 Goločevac Anđela 12:40 h
3 Kardović Amin 12:50 h
4 Dedeić Almin 13:00 h
5 Rugova Gramoz 13:10 h
6 Ulaj Endi 13:20 h
7 Murić Haris 13:30 h
8 Varagić Miomir 13:40 h
9 Bulatović Marko 13:50 h
10 Spahić Elma 14:00 h
11 Španjević Mileta 14:10 h
12 Smolović Veljko 14:20 h
13 Radović Bojan 14:30 h
14 Perović Uroš 14:40 h
15 Perović Veljko 14:50 h
16 Mahmutović Omer 15:00 h
17 Kolić Vildan 15:10 h
18 Obradović Filip 15:20 h
19 Mrdak Nikola 15:30 h
20 Šunjević Božo 15:40 h
21 Vukanić Marija 15:50 h
22 Petrović Valentina 17:00 h
23 Obradović Nemanja 17:10 h
24 Dabetić Beba 17:20 h
25 Spasojević Anja 17:30 h
26 Popović Bogdan 17:40 h
27 Šuković Filip 17:50 h
28 Kljajić Filip 18:00 h
29 Perunović Jovan 18:10 h
30 Miličković MihaIlo 18:20 h
31 Anđelić Darko 18:30 h
32 Šljivančanin Veljko 18:40 h
33 Dabanović Danilo 18:50 h
34 Kuveljić Vukan 19:00 h
35 Ćulafić Anđela 19:10 h
36 Vuković Tamara 19:20 h

 

 

Usmeni dio provjere psihološke sposobnosti će se obaviti po grupama sljedećih dana. Prva grupa kandidata će obaviti intervjue shodno rasporedu koji se nalazio ispod dana 02.10.2019. godine.
NAPOMENA: raspored  testiranja ostalih kandidata će se objaviti naknadno
 
 
TESTIRANJE 02.10.2019.
 
1 Bulatović Zoran 13:00 h
2 Mujović Vanja 13:20 h
3 Rogošić Đorđije 13:40 h
4 Krgović Anđela 14:00 h
5 Suljević Admir 14:20 h
6 Jokić Sara 14:40 h
7 Marković Nađa 15:00 h
8 Hasić Zehra 15:20 h
9 Kovijanić Stefan 15:40 h
10 Konatar Dejan 17:00 h
11 Mujević Amel 17:20 h
12 Luković Jusuf 17:40 h
13 Čelić Redža 18:00 h
14 Lalić Luka 18:20 h
15 Kalezić Ivan 18:40 h
16 Miladinović Luka 19:00 h
17 Lutovac Lazar 19:20 h
18 Komatina Luka 19:40 h
19 Jevrić Igor 20:00 h
20 Vlahović Aleksandar 20:20 h
 

 

Pismeni test psihičke sposobnosti kandidata će se obaviti po grupama dana 01.10.2019. godine

 I grupa 01.10.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Šuković Filip
2 Kljajić Filip
3 Perunović Jovan
4 Miličković Mihajlo
5 Anđelić Darko
6 Šljivančanin Veljko
7 Dabanović Danilo
8 Kuveljić Vukan
9 Jevrić Igor
10 Ćulafić Anđela
11 Vuković Tamara
12 Vlahović Aleksandar
13 Vračar Vukašin
14 Kalezić Ivan
15 Đukanović Nikola 
16 Komatina Luka
17 Ćetković Uroš
18 Ristić Đorđe
19 Tatar Jovana
20 Lalić Luka
   
 II grupa 01.10.2019. u 10:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Krsmanović Radivoje
2 Ivanović Đorđe
3 Tadić Tadija
4 Đonaj Kristina
5 Bukilić Mitar
6 Đurišić Balša
7 Lutovac Lazar
8 Leković Rajko
9 Zonjić Vanja
10 Čolović Damir
11 Lukić Stefan
12 Orbović Marko
13 Samardžić Miloš
14 Orbović Jovan
15 Bogdanović Predrag
16 Lalatović Katarina
17 Striković Gordana
18 Striković Ljiljana
19 Mirković Vuk
20 Vujičić Petar
   
 III grupa 01.10.2019. u 13:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Rastoder Jasna
2 Dašić Novak
3 Mitrović Stefan
4 Zeković Dejan
5 Veljović Marija
6 Beganović Kenan
7 Vlaović Dragana
8 Vuković Dalibor
9 Smolović Veljko
10 Čigoja Todor
11 Jovanović Stefan
12 Popović Saša
13 Bulatović Marija
14 Rakočević Dragana
15 Jovanović Nemanja
16 Pandurević Danica
17 Vučetić Nemanja
18 Bijelić Mitar
19 Nedović Milun
20 Kuč Damjan

Rezultati testiranja kandidata koji su pristupili provjeri fizičke spremnosti i sposobnosti su sljedeći:

Prezime i ime Prošao 1, nije prošao 0
Šuković Filip 1
Kljajić Filip 1
Perunović Jovan 1
Miličković Mihajlo 1
Anđelić Darko 1
Šljivančanin Veljko 1
Dabanović Danilo 1
Kuveljić Vukan 1
Jevrić Igor 1
Ćulafić Anđela 1
Bukilić Mitar 1
Đurišić Balša 1
Orbović Marko 1
Samardžić Miloš 1
Orbović Jovan 1
Bogdanović Predrag 1
Lalatović Katarina 1
Striković Gordana 1
Striković Ljiljana 1
Mirković Vuk 1
Lalić Luka 1
Rastoder Jasna 1
Dašić Novak 1
Mitrović Stefan 1
Zeković Dejan 1
Vujičić Petar 1
Lukić Stefan 1
Spasojević Anja 1
Popović Bogdan 1
Lutovac Lazar 1
Leković Rajko 1
Zonjić Vanja 1
Čolović Damir 1
Nedović Milun 1
Kuč Damjan 1
Varagić Miomir 1
Miladinović Luka 1
Bulatović Marko 1
Spahić Elma 1
Jovanović Nemanja 1
Španjević Mileta 1
Smolović Veljko 1
Obradović Filip 1
Mrdak Nikola 1
Medojević Mihailo 1
Šunjević Božo 1
Vukanić Marija 1
Petrović Valentina 1
Obradović Nemanja 1
Dabetić Beba 1
Mujović Vanja 1
Bulatović Zoran 1
Suljević Admir 1
Rogošić Đorđije 1
Krgović Anđela 1
Marković Nađa 1
Hasić Zehra 1
Kovijanić Stefan 1
Konatar Dejan 1
Mujević Amel 1
Vuković Tamara 1
Vlahović Aleksandar 1
Vračar Vukašin 1
Kalezić Ivan 1
Đukanović Nikola  1
Komatina Luka 1
Ćetković Uroš 1
Ristić Đorđe 1
Tatar Jovana 1
Krsmanović Radivoje 1
Ivanović Đorđe 1
Tadić Tadija 1
Đonaj Kristina 1
Veljović Marija 1
Jokić Sara 1
Vlaović Dragana 1
Vuković Dalibor 1
Murić Haris 1
Luković Jusuf 1
Rugova Gramoz 1
Čelić Redža 1
Ulaj Endi 1
Smolović Veljko 1
Jovanović Stefan 1
Popović Saša 1
Bulatović Marija 1
Rakočević Dragana 1
Radović Bojan 1
Perović Uroš 1
Perović Veljko 1
Mahmutović Omer 1
Kolić Vildan 1
Pandurević Danica 1
Vučetić Nemanja 1
Bijelić Mitar 1
Beganović Kenan 1
Ječmenica Milica 1
Goločevac Anđela 1
Kardović Amin 1
Dedeić Almin 1
Perović Marko 0
Medojević Miraš 0
Davidović Jovan 0
Perović Helena  0
Jaramaz Đuro 0
Gezović Tijana 0
Rovčanin Dragana 0
Nikolić Marija 0
Useinović Armin 0
Kovačević Ćamil 0
Elvedin Duškić 0
Novaković Milivoje 0
Softić Meho 0
Ralević Bojana 0
Bubanja Danilo 0
Rovčanin Marija 0
Kalač Admir 0
Mugoša Anđela 0
Šipčić Magda 0
Savović Branko 0
Vukadinović Dušan 0
Đurišić Dalibor 0
Tomović Mihailo 0
Hajduković Anka 0
Karadžić Dragana 0
Balšić Miloš 0
Cvijović Kristina 0
Nenezić Ana 0
Cvijović Dejan 0
Pejović Stefan 0
Murić Suad 0

 

 

Prezime i ime Prošao 1, nije prošao 0
Šuković Filip 1
Kljajić Filip 1
Perunović Jovan 1
Miličković Mihajlo 1
Anđelić Darko 1
Šljivančanin Veljko 1
Dabanović Danilo 1
Kuveljić Vukan 1
Jevrić Igor 1
Ćulafić Anđela 1
Bukilić Mitar 1
Đurišić Balša 1
Orbović Marko 1
Samardžić Miloš 1
Orbović Jovan 1
Bogdanović Predrag 1
Lalatović Katarina 1
Striković Gordana 1
Striković Ljiljana 1
Mirković Vuk 1
Lalić Luka 1
Rastoder Jasna 1
Dašić Novak 1
Mitrović Stefan 1
Zeković Dejan 1
Vujičić Petar 1
Lukić Stefan 1
Spasojević Anja 1
Popović Bogdan 1
Lutovac Lazar 1
Leković Rajko 1
Zonjić Vanja 1
Čolović Damir 1
Nedović Milun 1
Kuč Damjan 1
Varagić Miomir 1
Miladinović Luka 1
Bulatović Marko 1
Spahić Elma 1
Jovanović Nemanja 1
Španjević Mileta 1
Smolović Veljko 1
Obradović Filip 1
Mrdak Nikola 1
Medojević Mihailo 1
Šunjević Božo 1
Vukanić Marija 1
Petrović Valentina 1
Obradović Nemanja 1
Dabetić Beba 1
Mujović Vanja 1
Bulatović Zoran 1
Suljević Admir 1
Rogošić Đorđije 1
Krgović Anđela 1
Marković Nađa 1
Hasić Zehra 1
Kovijanić Stefan 1
Konatar Dejan 1
Mujević Amel 1
Vuković Tamara 1
Vlahović Aleksandar 1
Vračar Vukašin 1
Kalezić Ivan 1
Đukanović Nikola 1
Komatina Luka 1
Ćetković Uroš 1
Ristić Đorđe 1
Tatar Jovana 1
Krsmanović Radivoje 1
Ivanović Đorđe 1
Tadić Tadija 1
Đonaj Kristina 1
Veljović Marija 1
Jokić Sara 1
Vlaović Dragana 1
Vuković Dalibor 1
Murić Haris 1
Luković Jusuf 1
Rugova Gramoz 1
Čelić Redža 1
Ulaj Endi 1
Smolović Veljko 1
Jovanović Stefan 1
Popović Saša 1
Bulatović Marija 1
Rakočević Dragana 1
Radović Bojan 1
Perović Uroš 1
Perović Veljko 1
Mahmutović Omer 1
Kolić Vildan 1
Pandurević Danica 1
Vučetić Nemanja 1
Bijelić Mitar 1
Beganović Kenan 1
Ječmenica Milica 1
Goločevac Anđela 1
Kardović Amin 1
Dedeić Almin 1
Perović Marko 0
Medojević Miraš 0
Davidović Jovan 0
Perović Helena 0
Jaramaz Đuro 0
Gezović Tijana 0
Rovčanin Dragana 0
Nikolić Marija 0
Useinović Armin 0
Kovačević Ćamil 0
Elvedin Duškić 0
Novaković Milivoje 0
Softić Meho 0
Ralević Bojana 0
Bubanja Danilo 0
Rovčanin Marija 0
Kalač Admir 0
Mugoša Anđela 0
Šipčić Magda 0
Savović Branko 0
Vukadinović Dušan 0
Đurišić Dalibor 0
Tomović Mihailo 0
Hajduković Anka 0
Karadžić Dragana 0
Balšić Miloš 0
Cvijović Kristina 0
Nenezić Ana 0
Cvijović Dejan 0
Pejović Stefan 0
Murić Suad 0

 

Pismeni test psihičke sposobnosti kandidata će se obaviti po grupama dana 30.09.2019. godine

I grupa 30.09.2019. u 10:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Ječmenica Milica
2 Goločevac Anđela
3 Kardović Amin
4 Dedeić Almin
5 Jokić Sara
6 Rugova Gramoz
7 Ulaj Endi
8 Mujović Vanja
9 Bulatović Zoran
10 Suljević Admir
11 Rogošić Đorđije
12 Krgović Anđela
13 Marković Nađa
14 Hasić Zehra
15 Kovijanić Stefan
16 Konatar Dejan
17 Mujević Amel
18 Murić Haris
19 Luković Jusuf
20 Čelić Redža
   
 II grupa 30.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Varagić Miomir
2 Miladinović Luka
3 Bulatović Marko
4 Spahić Elma
5 Španjević Mileta
6 Smolović Veljko
7 Radović Bojan
8 Perović Uroš
9 Perović Veljko
10 Mahmutović Omer
11 Kolić Vildan
12 Obradović Filip
13 Mrdak Nikola
14 Medojević Mihailo
15 Šunjević Božo
16 Vukanić Marija
17 Petrović Valentina
18 Obradović Nemanja
19 Dabetić Beba
20 Spasojević Anja
21 Popović Bogdan

 

Testiranje kandidata će se obaviti po grupama dana 27.09.2019. godine sa početkom u 9:00 časova.

 

 
 I grupa 27.09.2019. u 09:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Šuković Filip
2 Kljajić Filip
3 Perunović Jovan
4 Miličković Mihajlo
5 Anđelić Darko
6 Šljivančanin Veljko
7 Dabanović Danilo
8 Kuveljić Vukan
9 Jevrić Igor
10 Ćulafić Anđela
11 Šipčić Magda
12 Savović Branko
13 Vuković Tamara
14 Vlahović Aleksandar
15 Vračar Vukašin
16 Kalezić Ivan
17 Đukanović Nikola 
18 Komatina Luka
19 Ćetković Uroš
20 Ristić Đorđe
21 Tatar Jovana
 22  Vujačić Petar
 II grupa 27.09.2019. u 09:40 h
Redni br. Prezime i ime
1 Krsmanović Radivoje
2 Ivanović Đorđe
3 Tadić Tadija
4 Đonaj Kristina
5 Bukilić Mitar
6 Đurišić Balša
7 Lutovac Lazar
8 Leković Rajko
9 Zonjić Vanja
10 Čolović Damir
11 Kovačević Ćamil
12 Elvedin Duškić
13 Lukić Stefan
14 Orbović Marko
15 Samardžić Miloš
16 Orbović Jovan
17 Bogdanović Predrag
18 Lalatović Katarina
19 Striković Gordana
20 Striković Ljiljana
21 Mirković Vuk
   
 III grupa 27.09.2019. u 10:20 h
Redni br. Prezime i ime
1 Lalić Luka
2 Rastoder Jasna
3 Dašić Novak
4 Mitrović Stefan
5 Zeković Dejan
6 Veljović Marija
7 Jokić Sara
8 Vlaović Dragana
9 Vuković Dalibor
10 Smolović Veljko
11 Čigoja Todor
12 Jovanović Stefan
13 Popović Saša
14 Bulatović Marija
15 Rakočević Dragana
16 Jovanović Nemanja
17 Pandurević Danica
18 Vučetić Nemanja
19 Bijelić Mitar
20 Nedović Milun
21 Kuč Damjan
   
 IV grupa 27.09.2019. u 11:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Varagić Miomir
2 Miladinović Luka
3 Bulatović Marko
4 Spahić Elma
5 Španjević Mileta
6 Smolović Veljko
7 Radović Bojan
8 Perović Uroš
9 Perović Veljko
10 Mahmutović Omer
11 Kolić Vildan
12 Obradović Filip
13 Mrdak Nikola
14 Medojević Mihailo
15 Šunjević Božo
16 Vukanić Marija
17 Bubanja Danilo
18 Petrović Valentina
19 Obradović Nemanja
20 Dabetić Beba
21 Spasojević Anja
   
 V grupa 27.09.2019. u 11:40 h
Redni br. Prezime i ime
1 Popović Bogdan
2 Beganović Kenan
3 Ječmenica Milica
4 Goločevac Anđela
5 Pejović Stefan
6 Kardović Amin
7 Dedeić Almin
8 Murić Suad
9 Rugova Gramoz
10 Ulaj Endi
11 Mujović Vanja
12 Bulatović Zoran
13 Suljević Admir
14 Rogošić Đorđije
15 Krgović Anđela
16 Marković Nađa
17 Hasić Zehra
18 Kovijanić Stefan
19 Konatar Dejan
20 Mujević Amel
21 Murić Haris
22 Luković Jusuf
23 Čelić Redža

 

Test provjere vještine plivanja će se obaviti 26.09.2019. godine u Sportsko-rekreativnom centru Nikšić sa početkom u 08:00 časova. Testiranje kandidata će se obaviti po grupama.

NAPOMENA: kandidati su obavezni da sobom ponijeti opremu za plivanje i peškir. 

PLIVANJE
 I grupa 26.09.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Orbović Marko
2 Samardžić Miloš
3 Orbović Jovan
4 Bogdanović Predrag
5 Lalatović Katarina
6 Striković Gordana
7 Striković Ljiljana
8 Mirković Vuk
9 Lalić Luka
10 Rastoder Jasna
11 Dašić Novak
12 Mitrović Stefan
13 Zeković Dejan
14 Jaramaz Đuro
   
PLIVANJE
 II grupa 26.09.2019. u 08:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Vujičić Petar
2 Perović Marko
3 Šuković Filip
4 Kljajić Filip
5 Perunović Jovan
6 Miličković Mihajlo
7 Anđelić Darko
8 Šljivančanin Veljko
9 Dabanović Danilo
10 Kuveljić Vukan
11 Jevrić Igor
12 Ćulafić Anđela
   
PLIVANJE
 III grupa 26.09.2019. u 09:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Mugoša Anđela
2 Šipčić Magda
3 Savović Branko
4 Vuković Tamara
5 Vlahović Aleksandar
6 Vračar Vukašin
7 Kalezić Ivan
8 Đukanović Nikola 
9 Vukadinović Dušan
10 Komatina Luka
11 Ćetković Uroš
12 Ristić Đorđe
13 Tatar Jovana
14 Krsmanović Radivoje
15 Ivanović Đorđe
   
PLIVANJE
 IV grupa 26.09.2019. u 09:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Tadić Tadija
2 Đonaj Kristina
3 Bukilić Mitar
4 Đurišić Balša
5 Rovčanin Dragana
6 Lutovac Lazar
7 Leković Rajko
8 Zonjić Vanja
9 Čolović Damir
10 Kovačević Ćamil
11 Elvedin Duškić
12 Lukić Stefan
13 Karadžić Dragana
   
PLIVANJE
 V grupa 26.09.2019. u 10:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Veljović Marija
2 Jokić Sara
3 Đurišić Dalibor
4 Vlaović Dragana
5 Vuković Dalibor
6 Smolović Veljko
7 Čigoja Todor
8 Jovanović Stefan
9 Popović Saša
10 Bulatović Marija
11 Rakočević Dragana
12 Jovanović Nemanja
13 Pandurević Danica
14 Vučetić Nemanja
15 Bijelić Mitar
   
PLIVANJE
 VI grupa 26.09.2019. u 10:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Nedović Milun
2 Kuč Damjan
3 Varagić Miomir
4 Miladinović Luka
5 Softić Meho
6 Bulatović Marko
7 Spahić Elma
8 Španjević Mileta
9 Smolović Veljko
10 Radović Bojan
11 Perović Uroš
12 Perović Veljko
13 Mahmutović Omer
   
PLIVANJE
 VII grupa 26.09.2019. u 11:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Kolić Vildan
2 Obradović Filip
3 Mrdak Nikola
4 Medojević Mihailo
5 Šunjević Božo
6 Vukanić Marija
7 Bubanja Danilo
8 Petrović Valentina
9 Obradović Nemanja
10 Dabetić Beba
11 Spasojević Anja
12 Popović Bogdan
   
PLIVANJE
 VIII grupa 26.09.2019. u 11:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Beganović Kenan
2 Balšić Miloš
3 Ječmenica Milica
4 Goločevac Anđela
5 Cvijović Kristina
6 Nenezić Ana
7 Cvijović Dejan
8 Pejović Stefan
9 Kardović Amin
10 Dedeić Almin
11 Murić Suad
12 Rugova Gramoz
13 Ulaj Endi
   
PLIVANJE
IX grupa 26.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Mujović Vanja
2 Bulatović Zoran
3 Suljević Admir
4 Rogošić Đorđije
5 Krgović Anđela
6 Marković Nađa
7 Hasić Zehra
8 Kovijanić Stefan
9 Konatar Dejan
10 Mujević Amel
11 Murić Haris
12 Luković Jusuf
13 Čelić Redža
14 Tomović Mihailo

Rezultati I dijela testa fizičke spremnosti i sposobnosti održanog 24. i 25. septembra 2019. godine

 

Redni br Prezime i ime Prošao 1, nije prošao 0
1 Perović Marko 1
2 Šuković Filip 1
3 Kljajić Filip 1
4 Perunović Jovan 1
5 Miličković Mihajlo 1
6 Anđelić Darko 1
7 Šljivančanin Veljko 1
8 Dabanović Danilo 1
9 Kuveljić Vukan 1
10 Jevrić Igor 1
11 Ćulafić Anđela 1
12 Bukilić Mitar 1
13 Đurišić Balša 1
14 Orbović Marko 1
15 Samardžić Miloš 1
16 Orbović Jovan 1
17 Bogdanović Predrag 1
18 Lalatović Katarina 1
19 Striković Gordana 1
20 Striković Ljiljana 1
21 Mirković Vuk 1
22 Lalić Luka 1
23 Rastoder Jasna 1
24 Dašić Novak 1
25 Mitrović Stefan 1
26 Zeković Dejan 1
27 Jaramaz Đuro 1
28 Vujičić Petar 1
29 Lukić Stefan 1
30 Spasojević Anja 1
31 Popović Bogdan 1
32 Rovčanin Dragana 1
33 Lutovac Lazar 1
34 Leković Rajko 1
35 Zonjić Vanja 1
36 Čolović Damir 1
37 Kovačević Ćamil 1
38 Elvedin Duškić 1
39 Nedović Milun 1
40 Kuč Damjan 1
41 Varagić Miomir 1
42 Miladinović Luka 1
43 Softić Meho 1
44 Bulatović Marko 1
45 Spahić Elma 1
46 Jovanović Nemanja 1
47 Španjević Mileta 1
48 Smolović Veljko 1
49 Obradović Filip 1
50 Mrdak Nikola 1
51 Medojević Mihailo 1
52 Šunjević Božo 1
53 Vukanić Marija 1
54 Bubanja Danilo 1
55 Petrović Valentina 1
56 Obradović Nemanja 1
57 Dabetić Beba 1
58 Mujović Vanja 1
59 Bulatović Zoran 1
60 Suljević Admir 1
61 Rogošić Đorđije 1
62 Krgović Anđela 1
63 Marković Nađa 1
64 Hasić Zehra 1
65 Kovijanić Stefan 1
66 Konatar Dejan 1
67 Mujević Amel 1
68 Mugoša Anđela 1
69 Šipčić Magda 1
70 Savović Branko 1
71 Vuković Tamara 1
72 Vlahović Aleksandar 1
73 Vračar Vukašin 1
74 Kalezić Ivan 1
75 Đukanović Nikola  1
76 Vukadinović Dušan 1
77 Komatina Luka 1
78 Ćetković Uroš 1
79 Ristić Đorđe 1
80 Tatar Jovana 1
81 Krsmanović Radivoje 1
82 Ivanović Đorđe 1
83 Tadić Tadija 1
84 Đonaj Kristina 1
85 Veljović Marija 1
86 Jokić Sara 1
87 Đurišić Dalibor 1
88 Vlaović Dragana 1
89 Vuković Dalibor 1
90 Murić Haris 1
91 Luković Jusuf 1
92 Rugova Gramoz 1
93 Čelić Redža 1
94 Tomović Mihailo 1
95 Ulaj Endi 1
96 Smolović Veljko 1
97 Jovanović Stefan 1
98 Popović Saša 1
99 Bulatović Marija 1
100 Rakočević Dragana 1
101 Radović Bojan 1
102 Perović Uroš 1
103 Perović Veljko 1
104 Mahmutović Omer 1
105 Kolić Vildan 1
106 Pandurević Danica 1
107 Vučetić Nemanja 1
108 Bijelić Mitar 1
109 Karadžić Dragana 1
110 Beganović Kenan 1
111 Balšić Miloš 1
112 Ječmenica Milica 1
113 Goločevac Anđela 1
114 Cvijović Kristina 1
115 Nenezić Ana 1
116 Cvijović Dejan 1
117 Pejović Stefan 1
118 Kardović Amin 1
119 Dedeić Almin 1
120 Murić Suad 1
121 Medojević Miraš 0
122 Davidović Jovan 0
123 Perović Helena  0
124 Gezović Tijana 0
125 Nikolić Marija 0
126 Useinović Armin 0
127 Novaković Milivoje 0
128 Ralević Bojana 0
129 Rovčanin Marija 0
130 Kalač Admir 0
131 Hajduković Anka 0

 

 

Provjera fizičke spremnosti i sposobnosti će se obavljati po grupama dana  24.09. -  25.09. -  26.09.2019 godine.

NAPOMENA: svi kandidati koji budu prolazili provjeru fizičke spremnosti i sposobnosti moraju donijeti sa sobom čistu sportsku opremu  u kojoj će polagati test.

 

I grupa 25.09.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Mujović Vanja Podgorica
2 Bulatović Zoran Podgorica
3 Suljević Admir Podgorica
4 Rogošić Đorđije Podgorica
5 Krgović Anđela Nikšić
6 Marković Nađa Mojkovac
7 Hasić Zehra Bijelo Polje
8 Kovijanić Stefan Bijelo Polje
9 Konatar Dejan Bijelo Polje
10 Mujević Amel Rožaje
11 Kalač Admir Rožaje
 
 
I grupa 25.09.2019. u 08:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Mugoša Anđela Podgorica
2 Šipčić Magda Podgorica
3 Savović Branko Podgorica
4 Vuković Tamara Podgorica
5 Vlahović Aleksandar Podgorica
6 Vračar Vukašin Podgorica
7 Kalezić Ivan Podgorica
8 Đukanović Nikola  Podgorica
9 Vukadinović Dušan Podgorica
10 Komatina Luka Podgorica
11 Ćetković Uroš Podgorica
     
     
I grupa 25.09.2019. u 08:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Ristić Đorđe Podgorica
2 Tatar Jovana Podgorica
3 Krsmanović Radivoje Podgorica
4 Ivanović Đorđe Podgorica
5 Tadić Tadija Podgorica
6 Đonaj Kristina Podgorica
7 Veljović Marija Mojkovac
8 Jokić Sara Mojkovac
9 Đurišić Dalibor Mojkovac
10 Vlaović Dragana Mojkovac
11 Vuković Dalibor Mojkovac
 
II grupa 25.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Murić Haris Rožaje
2 Luković Jusuf Plav
3 Rugova Gramoz Plav
4 Čelić Redža Plav
5 Tomović Mihailo Berane
6 Ulaj Endi Gusinje
7 Smolović Veljko Mojkovac
8 Čigoja Todor Mojkovac
9 Jovanović Stefan Mojkovac
10 Popović Saša Kolašin
11 Bulatović Marija Kolašin
     
II grupa 25.09.2019. u 12:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Rakočević Dragana Kolašin
2 Radović Bojan Bijelo Polje
3 Perović Uroš Bijelo Polje
4 Perović Veljko Bijelo Polje
5 Mahmutović Omer Bijelo Polje
6 Hajduković Anka Bijelo Polje
7 Kolić Vildan Bijelo Polje
8 Pandurević Danica Herceg Novi
9 Vučetić Nemanja Herceg Novi
10 Bijelić Mitar Herceg Novi
11 Karadžić Dragana Žabljak
 
II grupa 25.09.2019. u 12:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Beganović Kenan Bijelo Polje
2 Balšić Miloš Bijelo Polje
3 Ječmenica Milica Pljevlja
4 Goločevac Anđela Pljevlja
5 Cvijović Kristina Pljevlja
6 Nenezić Ana Pljevlja
7 Cvijović Dejan Pljevlja
8 Pejović Stefan Pljevlja
9 Kardović Amin Rožaje
10 Dedeić Almin Rožaje
11 Murić Suad Rožaje

 

 

 

Provjera fizičke spremnosti i sposobnosti će se obavljati po grupama dana  24.09. -  25.09. -  26.09.2019 godine.

NAPOMENA: svi kandidati koji budu prolazili provjeru fizičke spremnosti i sposobnosti

moraju donijeti sa sobom čistu sportsku opremu  u kojoj će polagati test.

 
     
I grupa 24.09.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Perović Marko Danilovgrad
2 Medojević Miraš Danilovgrad
3 Šuković Filip Danilovgrad
4 Kljajić Filip Podgorica
5 Perunović Jovan Podgorica
6 Miličković Mihajlo Podgorica
7 Anđelić Darko Podgorica
8 Šljivančanin Veljko Podgorica
9 Dabanović Danilo Podgorica
10 Kuveljić Vukan Podgorica
11 Jevrić Igor Podgorica
     
     
I grupa 24.09.2019. u 08:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Ćulafić Anđela Podgorica
2 Davidović Jovan Podgorica
3 Bukilić Mitar Podgorica
4 Đurišić Balša Podgorica
5 Orbović Marko Nikšić
6 Samardžić Miloš Nikšić
7 Orbović Jovan Nikšić
8 Bogdanović Predrag Nikšić
9 Lalatović Katarina Nikšić
10 Striković Gordana Nikšić
11 Striković Ljiljana Nikšić
     
     
I grupa 24.09.2019. u 08:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Mirković Vuk Nikšić
2 Lalić Luka Nikšić
3 Rastoder Jasna Nikšić
4 Dašić Novak Nikšić
5 Mitrović Stefan Nikšić
6 Perović Helena  Nikšić
7 Zeković Dejan Nikšić
8 Jaramaz Đuro Nikšić
9 Vujičić Petar Nikšić
10 Gezović Tijana Nikšić
11 Lukić Stefan Budva
     
     
II grupa 24.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Spasojević Anja Ulcinj
2 Popović Bogdan Ulcinj
3 Rovčanin Dragana Tivat
4 Lutovac Lazar Tivat
5 Nikolić Marija Kotor
6 Leković Rajko Kotor
7 Zonjić Vanja Bar
8 Useinović Armin Bar
9 Čolović Damir Bar
10 Kovačević Ćamil Bar
11 Elvedin Duškić Bar
     
     
II grupa 24.09.2019. u 12:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Nedović Milun Bijelo Polje
2 Novaković Milivoje Bijelo Polje
3 Kuč Damjan Bijelo Polje
4 Varagić Miomir Bijelo Polje
5 Miladinović Luka Bijelo Polje
6 Softić Meho Bijelo Polje
7 Bulatović Marko Bijelo Polje
8 Spahić Elma Bijelo Polje
9 Jovanović Nemanja Bijelo Polje
10 Španjević Mileta Bijelo Polje
11 Smolović Veljko Bijelo Polje
     
II grupa 24.09.2019. u 12:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Obradović Filip Bijelo Polje
2 Mrdak Nikola Bijelo Polje
3 Medojević Mihailo Berane
4 Šunjević Božo Berane
5 Vukanić Marija Berane
6 Ralević Bojana Berane
7 Bubanja Danilo Berane
8 Petrović Valentina Berane
9 Obradović Nemanja Berane
10 Rovčanin Marija Berane
11 Dabetić Beba Berane



 

 

Rezultati testa opšteg znanja i informisanosti kandidata za upis u XIII generaciju polaznika koji su se održali 20. i 21.09.2019. godine.

 

Red. Br. Prezime i ime Opština Prošao (1)     Nije prošao (0)
1 Perović Marko Danilovgrad 1
2 Medojević Miraš Danilovgrad 1
3 Šuković Filip Danilovgrad 1
4 Kljajić Filip Podgorica 1
5 Perunović Jovan Podgorica 1
6 Miličković Mihajlo Podgorica 1
7 Anđelić Darko Podgorica 1
8 Šljivančanin Veljko Podgorica 1
9 Dabanović Danilo Podgorica 1
10 Kuveljić Vukan Podgorica 1
11 Jevrić Igor Podgorica 1
12 Ćulafić Anđela Podgorica 1
13 Davidović Jovan Podgorica 1
14 Bukilić Mitar Podgorica 1
15 Đurišić Balša Podgorica 1
16 Orbović Marko Nikšić 1
17 Samardžić Miloš Nikšić 1
18 Orbović Jovan Nikšić 1
19 Bogdanović Predrag Nikšić 1
20 Lalatović Katarina Nikšić 1
21 Striković Gordana Nikšić 1
22 Striković Ljiljana Nikšić 1
23 Mirković Vuk Nikšić 1
24 Lalić Luka Nikšić 1
25 Rastoder Jasna Nikšić 1
26 Dašić Novak Nikšić 1
27 Mitrović Stefan Nikšić 1
28 Perović Helena  Nikšić 1
29 Zeković Dejan Nikšić 1
30 Jaramaz Đuro Nikšić 1
31 Vujičić Petar Nikšić 1
32 Gezović Tijana Nikšić 1
33 Lukić Stefan Budva 1
34 Pandurević Danica Herceg Novi 1
35 Vučetić Nemanja Herceg Novi 1
36 Bijelić Mitar Herceg Novi 1
37 Spasojević Anja Ulcinj 1
38 Popović Bogdan Ulcinj 1
39 Rovčanin Dragana Tivat 1
40 Lutovac Lazar Tivat 1
41 Nikolić Marija Kotor 1
42 Leković Rajko Kotor 1
43 Zonjić Vanja Bar 1
44 Useinović Armin Bar 1
45 Čolović Damir Bar 1
46 Kovačević Ćamil Bar 1
47 Elvedin Duškić Bar 1
48 Karadžić Dragana Žabljak 1
49 Nedović Milun Bijelo Polje 1
50 Novaković Milivoje Bijelo Polje 1
51 Kuč Damjan Bijelo Polje 1
52 Varagić Miomir Bijelo Polje 1
53 Miladinović Luka Bijelo Polje 1
54 Softić Meho Bijelo Polje 1
55 Bulatović Marko Bijelo Polje 1
56 Spahić Elma Bijelo Polje 1
57 Jovanović Nemanja Bijelo Polje 1
58 Španjević Mileta Bijelo Polje 1
59 Smolović Veljko Bijelo Polje 1
60 Obradović Filip Bijelo Polje 1
61 Mrdak Nikola Bijelo Polje 1
62 Tomović Mihailo Berane 1
63 Šunjević Božo Berane 1
64 Vukanić Marija Berane 1
65 Ralević Bojana Berane 1
66 Bubanja Danilo Berane 1
67 Petrović Valentina Berane 1
68 Obradović Nemanja Berane 1
69 Rovčanin Marija Berane 1
70 Dabetić Beba Berane 1
71 Medojević Mihailo Berane 1
72 Ječmenica Milica Pljevlja 1
73 Goločevac Anđela Pljevlja 1
74 Cvijović Kristina Pljevlja 1
75 Nenezić Ana Pljevlja 1
76 Cvijović Dejan Pljevlja 1
77 Pejović Stefan Pljevlja 1
78 Čelić Redža Plav 1
79 Kardović Amin Rožaje 1
80 Dedeić Almin Rožaje 1
81 Murić Suad Rožaje 1
82 Mugoša Anđela Podgorica 1
83 Šipčić Magda Podgorica 1
84 Savović Branko Podgorica 1
85 Vuković Tamara Podgorica 1
86 Vlahović Aleksandar Podgorica 1
87 Vračar Vukašin Podgorica 1
88 Kalezić Ivan Podgorica 1
89 Đukanović Nikola  Podgorica 1
90 Vukadinović Dušan Podgorica 1
91 Komatina Luka Podgorica 1
92 Ćetković Uroš Podgorica 1
93 Ristić Đorđe Podgorica 1
94 Tatar Jovana Podgorica 1
95 Krsmanović Radivoje Podgorica 1
96 Ivanović Đorđe Podgorica 1
97 Tadić Tadija Podgorica 1
98 Đonaj Kristina Podgorica 1
99 Veljović Marija Mojkovac 1
100 Jokić Sara Mojkovac 1
101 Đurišić Dalibor Mojkovac 1
102 Vlaović Dragana Mojkovac 1
103 Vuković Dalibor Mojkovac 1
104 Smolović Veljko Mojkovac 1
105 Čigoja Todor Mojkovac 1
106 Jovanović Stefan Mojkovac 1
107 Popović Saša Kolašin 1
108 Bulatović Marija Kolašin 1
109 Rakočević Dragana Kolašin 1
110 Radović Bojan Bijelo Polje 1
111 Perović Uroš Bijelo Polje 1
112 Perović Veljko Bijelo Polje 1
113 Mahmutović Omer Bijelo Polje 1
114 Hajduković Anka Bijelo Polje 1
115 Kolić Vildan Bijelo Polje 1
116 Beganović Kenan Bijelo Polje 1
117 Balšić Miloš Bijelo Polje 1
118 Mujović Vanja Podgorica 1
119 Bulatović Zoran Podgorica 1
120 Suljević Admir Podgorica 1
121 Rogošić Đorđije Podgorica 1
122 Krgović Anđela Nikšić 1
123 Marković Nađa Mojkovac 1
124 Hasić Zehra Bijelo Polje 1
125 Kovijanić Stefan Bijelo Polje 1
126 Konatar Dejan Bijelo Polje 1
127 Mujević Amel Rožaje 1
128 Kalač Admir Rožaje 1
129 Murić Haris Rožaje 1
130 Luković Jusuf Plav 1
131 Rugova Gramoz Plav 1
132 Ulaj Endi Gusinje 1
133 Adžić Anastasija Podgorica 0
134 Bulatović Anja Podgorica 0
135 Bulatović Marijana Podgorica 0
136 Jokić Vlado Podgorica 0
137 Vojvodić Jovana Podgorica 0
138 Vukotić Tamara Nikšić 0
139 Lješević Bojana Nikšić 0
140 Marković Vasilije Nikšić 0
141 Laličić Emir Ulcinj 0
142 Steljić Maja Cetinje 0
143 Vujović Ilija Cetinje 0
144 Luburić Joko Plužine 0
145 Šestović Violeta Bijelo Polje 0
146 Madžgalj Stefan Bijelo Polje 0
147 Jurišević Stefan Bijelo Polje 0
148 Jokić Andrija Bijelo Polje 0
149 Paunović Lazar Berane 0
150 Radisavljević Radomir Berane 0
151 Agović Erik Petnjica 0
152 Brković Anđela Podgorica 0
153 Kuveljić Saška Kolašin 0

 

Test opšteg znanja i informisanosti kandidata za upis u XIII generaciju polaznika će se obaviti po grupama dana 20. i 21.09.2019. godine.

Testiranje kandidata za 21.09.2019. godine vršiće se  po sljedećem rasporedu:

 

I grupa 21.09.2019. u 08:00 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Mugoša Anđela

Podgorica

 

2

Šipčić Magda

Podgorica

 

3

Savović Branko

Podgorica

 

4

Vuković Tamara

Podgorica

 

5

Brković Andjela

Podgorica

 

6

Vlahović Aleksandar

Podgorica

 

7

Vračar Vukašin

Podgorica

 

8

Kalezić Ivan

Podgorica

 

9

Đukanović Nikola

Podgorica

 

10

Vukadinović Dušan

Podgorica

 

11

Komatina Luka

Podgorica

 

12

Ćetković Uroš

Podgorica

 

13

Ristić Đorđe

Podgorica

 

14

Tatar Jovana

Podgorica

 

15

Krsmanović Radivoje

Podgorica

 

16

Ivanović Đorđe

Podgorica

 

17

Tadić Tadija

Podgorica

 

18

Đonaj Kristina

Podgorica

 

19

     

20

     

II grupa 21.09.2019. u 09:10 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Veljović Marija

Mojkovac

 

2

Jokić Sara

Mojkovac

 

3

Đurišić Dalibor

Mojkovac

 

4

Vlaović Dragana

Mojkovac

 

5

Vuković Dalibor

Mojkovac

 

6

Smolović Veljko

Mojkovac

 

7

Čigoja Todor

Mojkovac

 

8

Jovanović Stefan

Mojkovac

 

9

Popović Saša

Kolašin

 

10

Bulatović Marija

Kolašin

 

11

Rakočević Dragana

Kolašin

 

12

Kuveljić Saška

Kolašin

 

13

Radović Bojan

Bijelo Polje

 

14

Perović Uroš

Bijelo Polje

 

15

Perović Veljko

Bijelo Polje

 

16

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

 

17

Hajduković Anka

Bijelo Polje

 

18

Kolić Vildan

Bijelo Polje

 

19

Beganović Kenan

Bijelo Polje

 

20

Balšić Miloš

Bijelo Polje

 
       

III grupa 21.09.2019. u 10:20 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Mujović Vanja

Podgorica

 

2

Bulatović Zoran

Podgorica

 

3

Suljević Admir

Podgorica

 

4

Rogošić Đorđije

Podgorica

 

5

Krgović Anđela

Nikšić

 

6

Marković Nađa

Mojkovac

 

7

Hasić Zehra

Bijelo Polje

 

8

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

 

9

Konatar Dejan

Bijelo Polje

 

10

Mujević Amel

Rožaje

 

11

Kalač Admir

Rožaje

 

12

Murić Haris

Rožaje

 

13

Luković Jusuf

Plav

 

14

Rugova Gramoz

Plav

 

15

Ulaj Endi

Gusinje

 

16

     

17

     

18

     

19

     

20

     

 

 

Test opšteg znanja i informisanosti kandidata za upis u XIII generaciju polaznika će se obaviti po grupama dana 20. i 21.09.2019. godine.

Testiranje kandidata za 20.09.2019. godine vršiće se  po sljedećem rasporedu:

 

I grupa 20.09.2019. u 08:00 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Perović Marko

Danilovgrad

 

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

 

3

Šuković Filip

Danilovgrad

 

4

Kljajić Filip

Podgorica

 

5

Perunović Jovan

Podgorica

 

6

Miličković Mihajlo

Podgorica

 

7

Anđelić Darko

Podgorica

 

8

Šljivančanin Veljko

Podgorica

 

9

Dabanović Danilo

Podgorica

 

10

Kuveljić Vukan

Podgorica

 

11

Jevrić Igor

Podgorica

 

12

Ćulafić Anđela

Podgorica

 

13

Adžić Anastasija

Podgorica

 

14

Bulatović Anja

Podgorica

 

15

Davidović Jovan

Podgorica

 

16

Bukilić Mitar

Podgorica

 

17

Bulatović Marijana

Podgorica

 

18

Đurišić Balša

Podgorica

 

19

Jokić Vlado

Podgorica

 

20

Vojvodić Jovana

Podgorica

 

II grupa 20.09.2019. u 09:10 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Orbović Marko

Nikšić

 

2

Samardžić Miloš

Nikšić

 

3

Orbović Jovan

Nikšić

 

4

Bogdanović Predrag

Nikšić

 

5

Lalatović Katarina

Nikšić

 

6

Striković Gordana

Nikšić

 

7

Striković Ljiljana

Nikšić

 

8

Mirković Vuk

Nikšić

 

9

Lalić Luka

Nikšić

 

10

Rastoder Jasna

Nikšić

 

11

Dašić Novak

Nikšić

 

12

Mitrović Stefan

Nikšić

 

13

Vukotić Tamara

Nikšić

 

14

Lješević Bojana

Nikšić

 

15

Marković Vasilije

Nikšić

 

16

Perović Helena

Nikšić

 

17

Zeković Dejan

Nikšić

 

18

Jaramaz Đuro

Nikšić

 

19

Vujičić Petar

Nikšić

 

20

Gezović Tijana

Nikšić

 
       

III grupa 20.09.2019. u 10:20 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Lukić Stefan

Budva

 

2

Pandurević Danica

Herceg Novi

 

3

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

 

4

Bijelić Mitar

Herceg Novi

 

5

Spasojević Anja

Ulcinj

 

6

Popović Bogdan

Ulcinj

 

7

Laličić Emir

Ulcinj

 

8

Steljić Maja

Cetinje

 

9

Vujović Ilija

Cetinje

 

10

Rovčanin Dragana

Tivat

 

11

Lutovac Lazar

Tivat

 

12

Nikolić Marija

Kotor

 

13

Leković Rajko

Kotor

 

14

Zonjić Vanja

Bar

 

15

Useinović Armin

Bar

 

16

Čolović Damir

Bar

 

17

Kovačević Ćamil

Bar

 

18

Elvedin Duškić

Bar

 

19

Luburić Joko

Plužine

 

20

Karadžić Dragana

Žabljak

 
       

IV grupa 20.09.2019. u 11:30 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Nedović Milun

Bijelo Polje

 

2

Šestović Violeta

Bijelo Polje

 

3

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

 

4

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

 

5

Kuč Damjan

Bijelo Polje

 

6

Jurišević Stefan

Bijelo Polje

 

7

Varagić Miomir

Bijelo Polje

 

8

Miladinović Luka

Bijelo Polje

 

9

Jokić Andrija

Bijelo Polje

 

10

Softić Meho

Bijelo Polje

 

11

Bulatović Marko

Bijelo Polje

 

12

Spahić Elma

Bijelo Polje

 

13

Jovanović Nemanja

Bijelo Polje

 

14

Španjević Mileta

Bijelo Polje

 

15

Smolović Veljko

Bijelo Polje

 

16

Obradović Filip

Bijelo Polje

 

17

Mrdak Nikola

Bijelo Polje

 

18

Tomović Mihailo

Berane

 

19

Šunjević Božo

Berane

 

20

Vukanić Marija

Berane

 
       

V grupa 20.09.2019. u 12:40 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Paunović Lazar

Berane

 

2

Ralević Bojana

Berane

 

3

Bubanja Danilo

Berane

 

4

Petrović Valentina

Berane

 

5

Obradović Nemanja

Berane

 

6

Rovčanin Marija

Berane

 

7

Dabetić Beba

Berane

 

8

Medojević Mihailo

Berane

 

9

Radisavljević Radomir

Berane

 

10

Ječmenica Milica

Pljevlja

 

11

Goločevac Anđela

Pljevlja

 

12

Cvijović Kristina

Pljevlja

 

13

Nenezić Ana

Pljevlja

 

14

Cvijović Dejan

Pljevlja

 

15

Pejović Stefan

Pljevlja

 

16

Čelić Redža

Plav

 

17

Kardović Amin

Rožaje

 

18

Dedeić Almin

Rožaje

 

19

Murić Suad

Rožaje

 

20

Agović Erik

Petnjica

 

 

 

OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  kandidata je održan u periodu 17.09. -  18.09.2019. godine.

Rezultati provjere zdrastvenih sposobnosti su sljedeći

 

Redni br.

Prezime i ime

Opština

prošao/la 1         Nije prošao/la 0

1

Perović Marko

Danilovgrad

1

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

1

3

Šuković Filip

Danilovgrad

1

4

Kljajić Filip

Podgorica

1

5

Perunović Jovan

Podgorica

1

6

Miličković Mihajlo

Podgorica

1

7

Mujović Vanja

Podgorica

1

8

Anđelić Darko

Podgorica

1

9

Bulatović Zoran

Podgorica

1

10

Suljević Admir

Podgorica

1

11

Krgović Anđela

Nikšić

1

12

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

1

13

Konatar Dejan

Bijelo Polje

1

14

Tomović Mihailo

Berane

1

15

Luković Jusuf

Plav

1

16

Čelić Redža

Plav

1

17

Šljivančanin Veljko

Podgorica

1

18

Dabanović Danilo

Podgorica

1

19

Kuveljić Vukan

Podgorica

1

20

Jevrić Igor

Podgorica

1

21

Ćulafić Anđela

Podgorica

1

22

Adžić Anastasija

Podgorica

1

23

Bulatović Anja

Podgorica

1

24

Davidović Jovan

Podgorica

1

25

Bukilić Mitar

Podgorica

1

26

Bulatović Marijana

Podgorica

1

27

Đurišić Balša

Podgorica

1

28

Jokić Vlado

Podgorica

1

29

Vojvodić Jovana

Podgorica

1

30

Mugoša Anđela

Podgorica

1

31

Orbović Marko

Nikšić

1

32

Samardžić Miloš

Nikšić

1

33

Orbović Jovan

Nikšić

1

34

Bogdanović Predrag

Nikšić

1

35

Lalatović Katarina

Nikšić

1

36

Striković Gordana

Nikšić

1

37

Striković Ljiljana

Nikšić

1

38

Mirković Vuk

Nikšić

1

39

Lalić Luka

Nikšić

1

40

Rastoder Jasna

Nikšić

1

41

Dašić Novak

Nikšić

1

42

Luburić Joko

Plužine

1

43

Karadžić Dragana

Žabljak

1

44

Zonjić Vanja

Bar

1

45

Useinović Armin

Bar

1

46

Čolović Damir

Bar

1

47

Kovačević Ćamil

Bar

1

48

Elvedin Duškić

Bar

1

49

Lukić Stefan

Budva

1

50

Pandurević Danica

Herceg Novi

1

51

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

1

52

Bijelić Mitar

Herceg Novi

1

53

Spasojević Anja

Ulcinj

1

54

Popović Bogdan

Ulcinj

1

55

Laličić Emir

Ulcinj

1

56

Radović Bojan

Bijelo Polje

1

57

Perović Uroš

Bijelo Polje

1

58

Perović Veljko

Bijelo Polje

1

59

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

1

60

Hajduković Anka

Bijelo Polje

1

61

Kolić Vildan

Bijelo Polje

1

62

Beganović Kenan

Bijelo Polje

1

63

Balšić Miloš

Bijelo Polje

1

64

Nedović Milun

Bijelo Polje

1

65

Šestović Violeta

Bijelo Polje

1

66

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

1

67

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

1

68

Kuč Damjan

Bijelo Polje

1

69

Šunjević Božo

Berane

1

70

Vukanić Marija

Berane

1

71

Paunović Lazar

Berane

1

72

Ralević Bojana

Berane

1

73

Bubanja Danilo

Berane

1

74

Petrović Valentina

Berane

1

75

Obradović Nemanja

Berane

1

76

Rovčanin Marija

Berane

1

77

Dabetić Beba

Berane

1

78

Medojević Mihailo

Berane

1

79

Radisavljević Radomir

Berane

1

80

Ulaj Endi

Gusinje

1

81

Rugova Gramoz

Plav

1

82

Šipčić Magda

Podgorica

1

83

Savović Branko

Podgorica

1

84

Vuković Tamara

Podgorica

1

85

Brković Andjela

Podgorica

1

86

Vlahović Aleksandar

Podgorica

1

87

Vračar Vukašin

Podgorica

1

88

Kalezić Ivan

Podgorica

1

89

Đukanović Nikola

Podgorica

1

90

Vukadinović Dušan

Podgorica

1

91

Komatina Luka

Podgorica

1

92

Ćetković Uroš

Podgorica

1

93

Ristić Đorđe

Podgorica

1

94

Tatar Jovana

Podgorica

1

95

Krsmanović Radivoje

Podgorica

1

96

Rogošić Đorđije

Podgorica

1

97

Ivanović Đorđe

Podgorica

1

98

Tadić Tadija

Podgorica

1

99

Đonaj Kristina

Podgorica

1

100

Mitrović Stefan

Nikšić

1

101

Vukotić Tamara

Nikšić

1

102

Lješević Bojana

Nikšić

1

103

Marković Vasilije

Nikšić

1

104

Perović Helena

Nikšić

1

105

Zeković Dejan

Nikšić

1

106

Jaramaz Đuro

Nikšić

1

107

Vujičić Petar

Nikšić

1

108

Gezović Tijana

Nikšić

1

109

Veljović Marija

Mojkovac

1

110

Jokić Sara

Mojkovac

1

111

Đurišić Dalibor

Mojkovac

1

112

Vlaović Dragana

Mojkovac

1

113

Marković Nađa

Mojkovac

1

114

Vuković Dalibor

Mojkovac

1

115

Smolović Veljko

Mojkovac

1

116

Čigoja Todor

Mojkovac

1

117

Jovanović Stefan

Mojkovac

1

118

Popović Saša

Kolašin

1

119

Bulatović Marija

Kolašin

1

120

Rakočević Dragana

Kolašin

1

121

Kuveljić Saška

Kolašin

1

122

Steljić Maja

Cetinje

1

123

Vujović Ilija

Cetinje

1

124

Hasić Zehra

Bijelo Polje

1

125

Jurišević Stefan

Bijelo Polje

1

126

Varagić Miomir

Bijelo Polje

1

127

Miladinović Luka

Bijelo Polje

1

128

Jokić Andrija

Bijelo Polje

1

129

Softić Meho

Bijelo Polje

1

130

Bulatović Marko

Bijelo Polje

1

131

Spahić Elma

Bijelo Polje

1

132

Jovanović Nemanja

Bijelo Polje

1

133

Španjević Mileta

Bijelo Polje

1

134

Smolović Veljko

Bijelo Polje

1

135

Obradović Filip

Bijelo Polje

1

136

Mrdak Nikola

Bijelo Polje

1

137

Ječmenica Milica

Pljevlja

1

138

Goločevac Anđela

Pljevlja

1

139

Cvijović Kristina

Pljevlja

1

140

Nenezić Ana

Pljevlja

1

141

Cvijović Dejan

Pljevlja

1

142

Pejović Stefan

Pljevlja

1

143

Rovčanin Dragana

Tivat

1

144

Lutovac Lazar

Tivat

1

145

Nikolić Marija

Kotor

1

146

Leković Rajko

Kotor

1

147

Kardović Amin

Rožaje

1

148

Mujević Amel

Rožaje

1

149

Kalač Admir

Rožaje

1

150

Dedeić Almin

Rožaje

1

151

Murić Haris

Rožaje

1

152

Murić Suad

Rožaje

1

153

Agović Erik

Petnjica

1

154

Popović Boris

Podgorica

0

155

Rakočević Milica

Podgorica

0

156

Peković Lana

Podgorica

0

157

Šćepanović Radmila

Nikšić

0

158

Bujić Katarina

Bar

0

159

Babajić Olivera

Bar

0

160

Nurković Aldin

Bar

0

161

Fuštić Matija

Bar

0

162

Vlahović Danilo

Bar

0

163

Jaćimović Igor

Bijelo Polje

0

164

Šabotić Emir

Bijelo Polje

0

165

Smakić Ena

Bijelo Polje

0

166

Damjanović Aleksandar

Bijelo Polje

0

167

Korać Radovan

Berane

0

168

Spalević Jovana

Berane

0

169

Bajrović Asmir

Gusinje

0

170

Pavićević Lidija

Podgorica

0

171

Radonjić Ognjen

Podgorica

0

172

Milović Petar

Nikšić

0

173

Kandić Miloš

Nikšić

0

174

Tadić Žana

Nikšić

0

175

Došen Mladen

Nikšić

0

176

Bošković Ivan

Mojkovac

0

177

Vidaković Goran

Mojkovac

0

178

Jeknić Ivana

Mojkovac

0

179

Šunjevarić Nemanja

Bijelo Polje

0

180

Anđelić Boris

Pljevlja

0

181

Kordić Edi

Pljevlja

0

182

Mihajlović Luka

Kotor

0

183

Ramović Enis

Rožaje

0

184

Škrijelj Armin

Rožaje

0

185

Ramović Isad

Rožaje

0

186

Murić Mirza

Rožaje

0

187

Ćeman Irina

Petnjica

0

188

Petrušić Nemanja

Podgorica

nije dosao

189

Golović Petar

Nikšić

nije došao

190

Gojković Marija

Nikšić

nije došla

191

Medojević Kristina

Nikšić

nije došla

192

Keljanović Stanka

Berane

nije došla

193

Lalatović Labud

Nikšić

nije došao

194

Vešović Aleksandar

Kolašin

nije došao

195

Knežević Goran

Bijelo Polje

nije došao

196

Jelovac Bojan

Pljevlja

nije došao

197

Rovčanin Nebojša

Pljevlja

nije došao

198

Ostojić Novak

Pljevlja

nije došao

199

Šćepanović Balša

Pljevlja

nije došao

 

 OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  kandidata će se obavljati po grupama u periodu 17.09. -  18.09.2019. godine

Napomena: Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

 

 

18.09.2019. godine u 08:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šipčić Magda

Podgorica

2

Savović Branko

Podgorica

3

Vuković Tamara

Podgorica

4

Brković Andjela

Podgorica

5

Vlahović Aleksandar

Podgorica

6

Vračar Vukašin

Podgorica

7

Kalezić Ivan

Podgorica

8

Đukanović Nikola

Podgorica

9

Pavićević Lidija

Podgorica

10

Vukadinović Dušan

Podgorica

11

Radonjić Ognjen

Podgorica

12

Komatina Luka

Podgorica

13

Ćetković Uroš

Podgorica

14

Ristić Đorđije

Podgorica

15

Tatar Jovana

Podgorica

16

Krsmanović Radivoje

Podgorica

17

Rogošić Đorđije

Podgorica

     
 

18.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Ivanović Đorđe

Podgorica

2

Tadić Tadija

Podgorica

3

Đonaj Kristina

Podgorica

4

Mitrović Stefan

Nikšić

5

Vukotić Tamara

Nikšić

6

Lješević Bojana

Nikšić

7

Mirković Vasilije

Nikšić

8

Milović Petar

Nikšić

9

Perović Helena

Nikšić

10

Zeković Dejan

Nikšić

11

Kandić Miloš

Nikšić

12

Tadić Žana

Nikšić

13

Jaramaz Đuro

Nikšić

14

Došen Mladen

Nikšić

15

Vujičić Petar

Nikšić

16

Gezović Tijana

Nikšić

17

Lalatović Labud

Nikšić

     
     

18.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Veljović Marija

Mojkovac

2

Jokić Sara

Mojkovac

3

Đurišić Dalibor

Mojkovac

4

Vlaović Dragana

Mojkovac

5

Marković Nađa

Mojkovac

6

Bošković Ivan

Mojkovac

7

Vuković Dalibor

Mojkovac

8

Smolović Veljko

Mojkovac

9

Vidaković Goran

Mojkovac

10

Čigoja Todor

Mojkovac

11

Jovanović Stefan

Mojkovac

12

Jeknić Ivana

Mojkovac

13

Popović Saša

Kolašin

14

Bulatović Marija

Kolašin

15

Vešović Aleksandar

Kolašin

16

Rakočević Dragana

Kolašin

17

Kuveljić Saška

Kolašin

     
 

18.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Steljić Maja

Cetinje

2

Vujović Ilija

Cetinje

3

Hasić Zehra

Bijelo Polje

4

Jurišević Stefan

Bijelo Polje

5

Varagić Miomir

Bijelo Polje

6

Šunjevarić Nemanja

Bijelo Polje

7

Miladinović Luka

Bijelo Polje

8

Jokić Andrija

Bijelo Polje

9

Softić Meho

Bijelo Polje

10

Bulatović Marko

Bijelo Polje

11

Spahić Elma

Bijelo Polje

12

Jovanović Nemanja

Bijelo Polje

13

Knežević Goran

Bijelo Polje

14

Španjević Mileta

Bijelo Polje

15

Smolović Veljko

Bijelo Polje

16

Obradović Filip

Bijelo Polje

17

Mrdak Nikola

Bijelo Polje

     
     

18.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jelovac Bojan

Pljevlja

2

Anđelić Boris

Pljevlja

3

Ječmenica Milica

Pljevlja

4

Rovčanin Nebojša

Pljevlja

5

Goločevac Anđela

Pljevlja

6

Cvijović Kristina

Pljevlja

7

Ostojić Novak

Pljevlja

8

Šćepanović Balša

Pljevlja

9

Kordić Edi

Pljevlja

10

Nenezić Ana

Pljevlja

11

Cvijović Dejan

Pljevlja

12

Pejović Stefan

Pljevlja

13

Rovčanin Dragana

Tivat

14

Lutovac Lazar

Tivat

15

Nikolić Marija

Kotor

16

Mihajlović Luka

Kotor

17

Leković Rajko

Kotor

     

18.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Kardović Amin

Rožaje

2

Mujević Amel

Rožaje

3

Kalač Admir

Rožaje

4

Dedeić Almin

Rožaje

5

Ramović Enis

Rožaje

6

Murić Haris

Rožaje

7

Škrijelj Armin

Rožaje

8

Ramović Isad

Rožaje

9

Murić Mirza

Rožaje

10

Murić Suad

Rožaje

11

Ćeman Irina

Petnjica

12

Agović Erik

Petnjica

13

 

 

 
18.09.2019. godine u 08:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Šipčić Magda Podgorica
2 Savović Branko Podgorica
3 Vuković Tamara Podgorica
4 Brković Andjela Podgorica
5 Vlahović Aleksandar Podgorica
6 Vračar Vukašin Podgorica
7 Kalezić Ivan Podgorica
8 Đukanović Nikola Podgorica
9 Pavićević Lidija Podgorica
10 Vukadinović Dušan Podgorica
11 Radonjić Ognjen Podgorica
12 Komatina Luka Podgorica
13 Ćetković Uroš Podgorica
14 Fuštić Matija Podgorica
15 Tatar Jovana Podgorica
16 Krsmanović Radivoje Podgorica
17 Rogošić Đorđije Podgorica
     
 
18.09.2019. godine u 09:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Ivanović Đorđe Podgorica
2 Tadić Tadija Podgorica
3 Đonaj Kristina Podgorica
4 Mitrović Stefan Nikšić
5 Vukotić Tamara Nikšić
6 Lješević Bojana Nikšić
7 Mirković Vasilije Nikšić
8 Milović Petar Nikšić
9 Perović Helena Nikšić
10 Zeković Dejan Nikšić
11 Kandić Miloš Nikšić
12 Tadić Žana Nikšić
13 Jaramaz Đuro Nikšić
14 Došen Mladen Nikšić
15 Vujičić Petar Nikšić
16 Gezović Tijana Nikšić
17 Lalatović Labud Nikšić
     
     
18.09.2019. godine u 10:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Veljović Marija Mojkovac
2 Jokić Sara Mojkovac
3 Đurišić Dalibor Mojkovac
4 Vlaović Dragana Mojkovac
5 Marković Nađa Mojkovac
6 Bošković Ivan Mojkovac
7 Vuković Dalibor Mojkovac
8 Smolović Veljko Mojkovac
9 Vidaković Goran Mojkovac
10 Čigoja Todor Mojkovac
11 Jovanović Stefan Mojkovac
12 Jeknić Ivana Mojkovac
13 Popović Saša Kolašin
14 Bulatović Marija Kolašin
15 Vešović Aleksandar Kolašin
16 Rakočević Dragana Kolašin
17 Kuveljić Saška Kolašin
     
 
18.09.2019. godine u 11:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Steljić Maja Cetinje
2 Vujović Ilija Cetinje
3 Hasić Zehra Bijelo Polje
4 Jurišević Stefan Bijelo Polje
5 Varagić Miomir Bijelo Polje
6 Šunjevarić Nemanja Bijelo Polje
7 Miladinović Luka Bijelo Polje
8 Jokić Andrija Bijelo Polje
9 Softić Meho Bijelo Polje
10 Bulatović Marko Bijelo Polje
11 Spahić Elma Bijelo Polje
12 Jovanović Nemanja Bijelo Polje
13 Knežević Goran Bijelo Polje
14 Španjević Mileta Bijelo Polje
15 Smolović Veljko Bijelo Polje
16 Obradović Filip Bijelo Polje
17 Mrdak Nikola Bijelo Polje
     
     
18.09.2019. godine u 12:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Jelovac Bojan Pljevlja
2 Anđelić Boris Pljevlja
3 Ječmenica Milica Pljevlja
4 Rovčanin Nebojša Pljevlja
5 Goločevac Anđela Pljevlja
6 Cvijović Kristina Pljevlja
7 Ostojić Novak Pljevlja
8 Šćepanović Balša Pljevlja
9 Kordić Edi Pljevlja
10 Nenezić Ana Pljevlja
11 Cvijović Dejan Pljevlja
12 Pejović Stefan Pljevlja
13 Rovčanin Dragana Tivat
14 Lutovac Lazar Tivat
15 Nikolić Marija Kotor
16 Mihajlović Luka Kotor
17 Leković Rajko Kotor
     
18.09.2019. godine u 14:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Kardović Amin Rožaje
2 Mujević Amel Rožaje
3 Kalač Admir Rožaje
4 Dedeić Almin Rožaje
5 Ramović Enis Rožaje
6 Murić Haris Rožaje
7 Škrijelj Armin Rožaje
8 Ramović Isad Rožaje
9 Murić Mirza Rožaje
10 Murić Suad Rožaje
11 Ćeman Irina Petnjica
12 Agović Erik Petnjica
13    

OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  kandidata će se obavljati po grupama u periodu 17.09. -  18.09.2019. godine

Napomena: Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

 

17.09.2019. godine u 08:00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Perović Marko

Danilovgrad

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

3

Šuković Filip

Danilovgrad

4

Popović Boris

Podgorica

5

Kljajić Filip

Podgorica

6

Perunović Ivan

Podgorica

7

Miličković Mihajlo

Podgorica

8

Mujović Vanja

Podgorica

9

Anđelić Darko

Podgorica

10

Bulatović Zoran

Podgorica

11

Suljević Admir

Podgorica

12

Krgović Anđela

Nikšić

13

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

14

Konatar Dejan

Bijelo Polje

15

Tomović Mihajlo

Berane

16

Luković Jusuf

Plav

17

Čelić Redža

Plav

     

17.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šljivančanin Veljko

Podgorica

2

Dabanović Danilo

Podgorica

3

Kuveljić Vukan

Podgorica

4

Petrušić Nemanja

Podgorica

5

Jevrić Igor

Podgorica

6

Ćulafić Anđela

Podgorica

7

Adžić Anastasija

Podgorica

8

Rakočević Milica

Podgorica

9

Peković Lana

Podgorica

10

Bulatović Anja

Podgorica

11

Davidović Jovan

Podgorica

12

Bukilić Mitar

Podgorica

13

Bulatović Marijana

Podgorica

14

Đurišić Balša

Podgorica

15

Jokić Vlado

Podgorica

16

Vojvodić Jovana

Podgorica

17

Mugoša Anđela

Podgorica

     

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Orbović Marko

Nikšić

2

Golović Petar

Nikšić

3

Samardžić Miloš

Nikšić

4

Orbović Jovan

Nikšić

5

Bogdanović Predrag

Nikšić

6

Lalatović Katarina

Nikšić

7

Striković Gordana

Nikšić

8

Striković Ljiljana

Nikšić

9

Šćepanović Radmila

Nikšić

10

Mirković Vuk

Nikšić

11

Lalić Luka

Nikšić

12

Gojković Marija

Nikšić

13

Rastoder Jasna

Nikšić

14

Medojević Kristina

Nikšić

15

Dašić Novak

Nikšić

16

Luburić Joko

Plužine

17

Karadžić Dragana

Žabljak

     

17.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Bujić Katarina

Bar

2

Zonjić Vanja

Bar

3

Babajić Olivera

Bar

4

Useinović Armin

Bar

5

Nurković Aldin

Bar

6

Fuštić Matija

Bar

7

Čolović Damir

Bar

8

Kovačević Ćamil

Bar

9

Elvedin Duškić

Bar

10

Vlahović Danilo

Bar

11

Lukić Stefan

Budva

12

Pandurević Danica

Herceg Novi

13

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

14

Bijelić Mitar

Herceg Novi

15

Spasojević Anja

Ulcinj

16

Popović Bogdan

Ulcinj

17

Laličić Emir

Ulcinj

     

 

 

 

 

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jaćimović Igor

Bijelo Polje

2

Radović Bojan

Bijelo Polje

3

Perović Uroš

Bijelo Polje

4

Perović Veljko

Bijelo Polje

5

Šabotić Emir

Bijelo Polje

6

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

7

Hajduković Anka

Bijelo Polje

8

Kolić Vildan

Bijelo Polje

9

Beganović Kenan

Bijelo Polje

10

Smakić Ema

Bijelo Polje

11

Balšić Miloš

Bijelo Polje

12

Nedović Milun

Bijelo Polje

13

Šestović Violeta

Bijelo Polje

14

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

15

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

16

Kuč Damjan

Bijelo Polje

17

Damjanović Aleksandar

Bijelo Polje

     

17.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šunjević Božo

Berane

2

Korać Radovan

Berane

3

Spalević Jovana

Berane

4

Vukanić Marija

Berane

5

Paunović Lazar

Berane

6

Ralević Bojan

Berane

7

Bubanja Danilo

Berane

8

Petrović Valentina

Berane

9

Obradović Nemanja

Berane

10

Rovčanin Marija

Berane

11

Dabetić Beba

Berane

12

Medojević Mihajlo

Berane

13

Keljanović Stanka

Berane

14

Radisavljević Radomir

Berane

15

Bajrović Asmir

Gusinje

16

Ulaj Endi

Gusinje

17

Rugova Gramoz

Plav

 

 

17.09.2019. godine u 08:00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Perović Marko

Danilovgrad

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

3

Šuković Filip

Danilovgrad

4

Popović Boris

Podgorica

5

Kljajić Filip

Podgorica

6

Perunović Ivan

Podgorica

7

Miličković Mihajlo

Podgorica

8

Mujović Vanja

Podgorica

9

Anđelić Darko

Podgorica

10

Bulatović Zoran

Podgorica

11

Suljević Admir

Podgorica

12

Krgović Anđela

Nikšić

13

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

14

Konatar Dejan

Bijelo Polje

15

Tomović Mihajlo

Berane

16

Luković Jusuf

Plav

17

Čelić Redža

Plav

     

17.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šljivančanin Veljko

Podgorica

2

Dabanović Danilo

Podgorica

3

Kuveljić Vukan

Podgorica

4

Petrušić Nemanja

Podgorica

5

Jevrić Igor

Podgorica

6

Ćulafić Anđela

Podgorica

7

Adžić Anastasija

Podgorica

8

Rakočević Milica

Podgorica

9

Peković Lana

Podgorica

10

Bulatović Anja

Podgorica

11

Davidović Jovan

Podgorica

12

Bukilić Mitar

Podgorica

13

Bulatović Marijana

Podgorica

14

Đurišić Balša

Podgorica

15

Jokić Vlado

Podgorica

16

Vojvodić Jovana

Podgorica

17

Mugoša Anđela

Podgorica

     

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Orbović Marko

Nikšić

2

Golović Petar

Nikšić

3

Samardžić Miloš

Nikšić

4

Orbović Jovan

Nikšić

5

Bogdanović Predrag

Nikšić

6

Lalatović Katarina

Nikšić

7

Striković Gordana

Nikšić

8

Striković Ljiljana

Nikšić

9

Šćepanović Radmila

Nikšić

10

Mirković Vuk

Nikšić

11

Lalić Luka

Nikšić

12

Gojković Marija

Nikšić

13

Rastoder Jasna

Nikšić

14

Medojević Kristina

Nikšić

15

Dašić Novak

Nikšić

16

Luburić Joko

Plužine

17

Karadžić Dragana

Žabljak

     

17.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Bujić Katarina

Bar

2

Zonjić Vanja

Bar

3

Babajić Olivera

Bar

4

Useinović Armin

Bar

5

Nurković Aldin

Bar

6

Fuštić Matija

Bar

7

Čolović Damir

Bar

8

Kovačević Ćamil

Bar

9

Elvedin Duškić

Bar

10

Vlahović Danilo

Bar

11

Lukić Stefan

Budva

12

Pandurević Danica

Herceg Novi

13

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

14

Bijelić Mitar

Herceg Novi

15

Spasojević Anja

Ulcinj

16

Popović Bogdan

Ulcinj

17

Laličić Emir

Ulcinj

     

 

 

 

 

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jaćimović Igor

Bijelo Polje

2

Radović Bojan

Bijelo Polje

3

Perović Uroš

Bijelo Polje

4

Perović Veljko

Bijelo Polje

5

Šabotić Emir

Bijelo Polje

6

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

7

Hajduković Anka

Bijelo Polje

8

Kolić Vildan

Bijelo Polje

9

Beganović Kenan

Bijelo Polje

10

Smakić Ema

Bijelo Polje

11

Balšić Miloš

Bijelo Polje

12

Nedović Milun

Bijelo Polje

13

Šestović Violeta

Bijelo Polje

14

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

15

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

16

Kuč Damjan

Bijelo Polje

17

Damjanović Aleksandar

Bijelo Polje

     

17.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šunjević Božo

Berane

2

Korać Radovan

Berane

3

Spalević Jovana

Berane

4

Vukanić Marija

Berane

5

Paunović Lazar

Berane

6

Ralević Bojan

Berane

7

Bubanja Danilo

Berane

8

Petrović Valentina

Berane

9

Obradović Nemanja

Berane

10

Rovčanin Marija

Berane

11

Dabetić Beba

Berane

12

Medojević Mihajlo

Berane

13

Keljanović Stanka

Berane

14

Radisavljević Radomir

Berane

15

Bajrović Asmir

Gusinje

16

Ulaj Endi

Gusinje

17

Rugova Gramoz

Plav

Centralna komisija za odabir objavićena sajtu Policijske akademije  16.09.2019. konačan spisak kandidata za testiranje.

Testiranje kandidata vršiće se  po sljedećem rasporedu:

- OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  17.09. -  18.09.2019 godine;

Napomena: Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

- TEST OPŠTEG ZNANJA I INFORMISANOSTI  20.09. -  21.09.2019 godine;
- TEST FIZIČKE SPREMNOSTI  24.09. -  25.09. -  26.09.2019 godine;

- TEST PSIHIČKE SPOSOBNOSTI  30.09. - 09.10. 2019. godine i
- SPECIJALISTIČKI LJEKARSKI PREGLEDI  10.10. - 14.10. 2019. godine


Detaljan spisak sa grupama i vremenom dolaska na Policijsku akademiju biće naknadno objavljeni.

Procedura regrutacije i selekcije je eliminacionog karaktera. Ukoliko kandidat/kinja u postupku regrutacije i selekcije ne ispuni/e jedan od predviđenih uslova, ne učestvuje u daljoj provjeri.

Policijska akademija raspisuje konkurs za upis XIII generacije polaznika obrazovnog programa za zanimanje policajac/policajka. Konkurs traje od danas, 01.07.2019. do 30.07.2019. Samo testiranje će početi 17.09.2019. Neophodno je popuniti aplikacioni obrazac i donijeti ga prilikom prijavljivanja. Formu za aplikacioni obrazac možete pronaći u Centrima bezjednosti, na prijavnici Policijske akademije ali i na sajtu, gdje možete i pogledati kako izgleda pravilno popunjen obrazac. U dva linka ispod ćete pronaći primjerak pravilno popunjenog aplikacionog obrazca i forme obrasca koju je potrebno ispuniti.

Primjerak pravilno popunjenog aplikacionog obrazca

Aplikacioni obrazac

KONKURS

za upis XIII generacije polaznika JU VSŠ “Policijska akademija”

za školsku godinu 2019/2020.

Upis se vrši za50 polaznika/ca koji će se školovati po “Obrazovnom programu za zanimanje policajac/ka”

Obavještavaju se kandidati koji nisu prošli selekciju prilikom upisa za XII generaciju Obrazovnog programa Policajac, da predata dokumenta mogu podići od 03.12.2018 do 14.12.2018. u periodu od 10 do 12 sati.

Obavještavaju se polaznici koji su upisani u XII generaciju Akademije da su dužni da se jave na Policijsku akademiju u Danilovgradu dana 25.11.2018. godine (nedjelja) do 18:00 časova.

Polaznici su dužni na Akademiju doći propisno odjeveni i sa sobom ponijeti pribor za ličnu higijenu i sportsku opremu.

Na osnovu člana 24 i 25 Pravilnika o regrutaciji selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova (akt broj 2677/1 od 11.06.2018. godine) Direktor JU VSŠ "Policijska akademija" donosi odluku o prijemu 45 kandidata XII generacije koja će se školovati po Obrazovnom programu policajac.

Odluku možete pogledati u prilogu

 

Centralna komisija za odabir XII generacije polaznika/ca za upis na Policijsku akademiju koji će se školovati po Obrazovnom programu Policajac, na sjednici održanoj 23.11.2018. godine, razmatrala je rezultate na kraju selekcije i utvrdila Rang liste uspješnosti kandidata/kinja i Prijedlog Odluke za prijem kandidata/kinja.

Cjelokupni proces selekcije uspješno je završilo 45 kandidata/kinja.

Shodno članu 10, 12 i 24 Pravilnika o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova (akt br. 2677/1 od 11.06.2018. godine) dostavljamo jedinstvenu i zajedničku rang listu uspješnosti kandidata/kinja i Prijedlog Odluke za prijem kandidata/kinja.

PRILOG:

  • Jedinstvena rang lista uspješnosti kandidata-kinja
  • Zajednička rang lista uspješnosti kandidata-kinja
  • Prijedlog Odluke za prijem kandidata-kinja

 

PREDSJEDNIK CENTRALNE

KOMISIJE ZA ODABIR

Mladen Bulatović

 

 

 

Prilikom obrade podataka svih osam disciplina na osnovu kojih se procjenjuje fizička spremnost i sposobnost kandidata, došlo je do greške tj. permutacije imena i rezultata kod kandidata Anđelić Darka i Anđelić Dražena tako što su rezultati trčanja na 1500 metara koje je postigao Anđelić Dražen pripisani Anđelić Darku. Anđelić Darko nije testiran iz discipline trčanje na 1500 metara jer nije zadovoljio na prethodno održanom testu - psihološko testiranje (psihološki intervju).

Izvinjavamo se kandidatima Anđelić Draženu i Anđelić Darku.

Ispravljene rezultate testa fizičke spremnosti i sposobnosti za muškarce, možete pogledati preko linka https://goo.gl/xoKige

365News

Obavještavaju se kandidati da će se dodatne pretrage obaviti dana 19.10.2018. godine, u Domu zdravlja Danilovgrad i KC Podgorica.
Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju u 07,40h i i sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu.

  Napominjemo još jednom da se u okviru dodatnih pretraga vrši i laboratorijsko ispitivanje krvi.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Da bi pogledali vrijeme dolaska na Akademiju, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

 

Testiranje će se obaviti 18.10.2018. godine u kasarni „Milovan Šaranović“ u Danilovgradu.

Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju i sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu i sportsku opremu.

Da  bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na Akademiju, pritisnite opširnije

 

Na osnovu rezultata nalaza i specijalističkih zdravstvenih pregleda, obavještavamo Vas da šest kandidata nije zadovoljilo uslove predviđene Pravilnikom, dok je 5 kandidata upućeno na dodatne pretrage u cilju donošenja konačne odluke o zdravstvenoj sposobnosti.

Da bi ste pogledali rezultate pritisnite opširnije.

 

Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti 15. i 16.10.2018. godine, u Domu zdravlja Danilovgrad.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Da bi pogledali spisak kandidata po grupama i vrijeme dolaska na Policijsku akademiju, za dan 15 i 16.10.2018. godine (ponedjeljak i utorak), pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Kandidati su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu.

Obavještavaju se svi kandidati/kinje (74 kandidata/kinje ) koji su na spisku za polaganje usmenog dijela psihološkog testiranja - intervju da dodju na Policijsku akademiju dana 08.10.2018. godine u vremenu od 08:00 do 11:00 časova, sa ciljem potpisivanja saglasnosti za provjeru dostojnosti za obavljanje poslova u policiji.

 
Grupe za psihološko testiranje - intervju ostaju nepromijenje.

 

 

Psihološko testiranje - usmeni dio(intervju) obaviće  se u periodu od 01.10. - 12.10.2018. godine na Poicijskoj akademiji.

Prilikom dolaska na Policijsku akademiju kandidati moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na Akademiju, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

 

Psihološko testiranje - pismeni dio obaviće  se dana 28.09.2018. godine na Poicijskoj akademiji. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju kandidati moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).

Testiranje će se realizovati u četiri grupe.

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na Akademiju, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

Obavještavamo Vas da je, Centralna komisija za odabir polaznika XII generacije za upis na Policijsku akademiju,  utvrdila grešku kod obrade podataka za kandidata Konatar Darka koji je polagao test fizičke spremnosti i sposobnosti (šest disciplina) dana 25.09.2018. godine.

Naime, kandidat Konatar Darko, nije postigao dovoljan broj poena na dvije discipline i to okretnost na tlu - magont test i skok u dalj iz mjesta.

U skladu sa članom 42 Pravilnika o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova br 2677/1 od 11.06.2018. godine,  pomenuti kandidat se eliminiše iz dalje procedure selekcije.

U prilogu dostavljamo link sa dosadašnjim  rezultatima testa fizičke spremnosti i sposobnosti.

https://goo.gl/zmRTjv

 

Predsjednik Centralne komisije

Mladen Bulatović

 

Obavještavamo Vas da je prilikom obrade podataka, nakon testa opšteg znanja i informisanosti, koji je realizovan 21.09.2018. godine, došlo do zamjene rezultata kandidatima Radović Vuku i Radović Bojanu.

Naime, Centralna komisija za odabir polaznika XII generacije za upis na Policijsku akademiju, je utvrdila da su oba kandidata položila test, s tim sto je Radović Vuk osvojio 82 poena, odnosno 16,40 bodova, a Radović Bojan 69 poena, odnosno 13,80 bodova.

U prilogu dostavljamo tabelu sa bodovima testa opšteg znanja i informisanosti.

 

Predsjednik Centralne komisije,

Mladen Bulatović

 

 

Attachments:
Download this file (TOZ prilog.pdf)TOZ prilog.pdf[ ]137 kB

Kandidati/nje koji/e nijesu zadovoljili na dvije ili više disciplina na testu fizičke spremnosti i sposobnosti,  shodno Pravilniku, eliminišu se iz dalje procedure selekcije. Isti kandidati/nje neće pristupiti testu provjere vještine plivanja.

Za spisak pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Testiranje provjere vještine plivanja obaviće  se dana 26.09.2018. godine na bazenu Sportskog centra u Nikšiću. Kandidati moraju sa sobom ponijeti identifikacioni dokument, opremu za kupanje u bazenu i peškir.

Testiranje će se realizovati u četiri grupe.

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na bazen, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

 

Test opšteg znanja i informisanosti održaće se dana 20. i 21.09.2018. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-184-299

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

Na konkurs za upis XII generacije na Policijsku akademiju prijavilo se 273 kandidata. Od tog broja 73 kandidata nijesu imala kompletnu dokumentaciju po završetku konkursa. Svim kandidatima je omogućeno da dopune dokumentaciju do 13.09.2018. godine. Zaključno sa ovim datumom utvrđeno je da 249 kandidata ispunjava uslove za ulazak u proces selekcije.
Centralna komisja je na prvoj sjednici održanoj 14.09.2018. godine shodno Pravilniku o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova broj 2677/1 od 11.06.2018. godine jednoglasno verifikovala spiskove prijavljenih kandidata.

 

Test provjere zdravstvene sposobnosti –opšti ljekarski pregled održaće se dana 17. i 18.09.2018. godine.
Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-184-299

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

 

Obavještavamo kandidate koji su konkurisali za upis na Policijsku akademiju da su provjere i testiranja planirani u sljedećim terminima:

  1. Provjera zdravstvenih sposobnosti-opšti ljekarski pregled, dana 17. i 18. 09. 2018. godine
  2. Test opšteg znanja i informisanosti, dana 20. i 21. 09. 2018. godine
  3. Provjere fizičke spremnosti i sposobnosti, dana 25.09.2018. godine
  4. Provjera vještine plivanja, dana 26.09.2018. godine
  5. Psihološko testiranje, dana od 28.09.2018. godine do 14.10.2018. godine
  6. Provjera zdravstvenih sposobnosti - specijalistički ljekarski pregledi, dana od 15.10.2018. godine do 19.10.2018. godine
  7. Trčanje na 1500 metara, termin će biti naknadno objavljen.

 

Na konkursu za upis polaznika XII generacije Obrazovnog programa za zanimanje policajac/ka prijavilo se 273 kandidata/kinja. Podsjećamo kandidate/kinje koji nijesu dostavili kompletnu dokumentaciju da je krajnji rok za dopunu dokumentacije 13.09.2018. godine do 15:00 časova.

Kandidati/kinje koji u traženom roku ne prilože potrebnu dokumentaciju ne ulaze u prosec selekcije.

Testiranje kandidata/kinja počinje 17.09.2018. godine.

Raspored testiranja sa imenima kandidata/kinja biće objavljen naknadno.

 KONKURS

za upis XII generacije polaznika JU VSŠ “Policijska akademija”

Upis se vrši za 50 polaznika/ca koji će se školovati po “Obrazovnom programu za zanimanje policajac/ka”

Kandidati/kinje za upis moraju ispunjavati opšte i posebne uslove.

Opšti uslovi:

  • - završena srednja škola – IV stepen;

Posebni uslovi:

  • da nijesu stariji od 28 godina, zaključno sa danom zatvaranja konkursa;
  • imaju crnogorsko državljanstvo;
  • da nijesu kažnjavani i da se protiv njih ne vodi krivični postupak za krivična djela koja se gone po službenoj dužnosti;
  • da su dostojni za obavljanje poslova u policiji u skladu sa Zakonom.
  • osnovno znanje iz engleskog jezika;
  • položen ispit za vozača “B” kategorije;
  • osnovno znanje iz informatike;
  • da ispunjava posebne fizičke, psihičke i zdravstvene sposobnosti koje se utvrđuju u skladu sa aktima Akademije, odnosno da u skladu sa Pravilnikom o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova.

 

Nakon sprovedene procedure regrutacije i selekcije kandidata/kinja za upis na Policijskoj akademiji, Centralna komisija za odabir je, na sjednici održanoj 28.11. 2017. godine, usvojila Rang listu uspješnosti i Prijedlog Odluke za prijem kandidata.

Direktor Policijske akademije je, uvažavajući iskazane potrebe od strane Ministarstva unutrašnjih poslova i Uprave policije za prijemom većeg broja, donio Odluku o prijemu svih kandidata koji su zadovoljili tražene kriterijume za upis u XI generaciju koja će se školovati po Obrazovnom programu za zanimanje policajac/ka.

Takođe, polaznici X generacije Obrazovnog programa za zanimanje policajac/ka, koji nijesu položili predmetne ispite u prošloj godini, nastavljaju školovanje sa XI generacijom.

Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju u nedjelju 3. decembra najkasnije do 18h.

Sa sobom su dužni ponijeti ponijeti lična dokumenta, lični pribor za higijenu i sportsku opremu.

 

 

Pravilnikom o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje propisano je da je jedan od opštih uslova koje kandidati/kinje moraju ispunjavati dostojnost za obavljanje policijskih poslova u skladu sa Zakonom o unutrašnjim poslovima. Zbog velikog broja kandidata/kinja provjere dostojnosti su još uvijek u toku.

Početak nastave za XI generaciju polaznika po Obrazovnom programu za zanimanje policajac/ka planiran je za mjesec novembar tekuće godine.

Kandidati/kinje će biti blagovremeno obaviješteni o rezultatima provjera i datumu početka nastave.

 

Prigovor na rezultate provjere zdravstvene sposobnosti, Centralnoj komisiji za odabir su podnijeli:

  1. Đurović Marko – na rezultate interniste kardiologa
  2. Tomašević Nikola – na rezultate oftalmologa, i
  3. Jaćimović Stevan - na rezultate oftalmologa

Postupajući po prigovorima, Centralna komisija za odabir je na sjednici održanoj dana 05.10.2017. godine sa  početkom u 11:30 časova, razmatrala navode svakog pojedinačnog prigovora i pribavila mišljenje komisije za provjeru zdravstvene sposobnosti.

Centralna komisija je donijela odluke kojima su prigovori odbijeni kao neosnovani.

Sa odlukom Centralne komisije kandidati su upoznati.

 

Obavještavaju se kandidati kojima je provjera fizičke sposobnosti odložena u prvom terminu zbog zdravstvenih razloga, da je novi termin za provjeru, 26. i 27.09.2017. 

Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju  i sa sobom ponijeti sportsku opremu i dentifikacioni dokument (lična karta, vozačka dozvola...).

Da bi pogledali spisak, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti 18. i 19.09.2017. godine, u Domu zdravlja Danilovgrad.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Da bi pogledali spisak kandidata po grupama i vrijeme dolaska na Policijsku akademiju, za dan 18.09.2017. godine (ponedjeljak), pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Kandidati su duzni sa sobom ponijeti licnu kartu ili vozačku dozvolu.

Do previda je došlo od strane pružaoca usluga koji je pogrešno tumačio Pravilnik o regrutaciji i selikciji, u dijelu što je parametar PQI tretirao kao eliminacioni, iako se ne radi o eliminacionom kriterijumu. Naknadnim uvidom i kontrolom rezultata svih testiranih kandidata, utvrđeno je sledeće:

  • - Kod dva kandidata (sifra 6035 i 6189) utvrđeno je, da je kriterijum PQI ispod 90, što ih je eliminisalo na osnovu uvida pružaoca usluga.

Kako taj kriterijum nije eliminatoran ova dva kandidata nastavljaju proces selekcije, dok kod svih ostalih kandidata rezultati ostaju nepromijenjeni.

Navedeni kandidati biće naknadno pozvati na usmeni dio psiho testa.

 

Na rezultate testa provjere psihičke sposobnosti – pismeni dio, podnešeno je 25 prigovora. Kandidati pod šiframa 6109, 6174, 6200, 6047, 6057, 6038, 6123, 6035, 6141, 6055, 6036, 6086, 6062, 6051, 6139, 6108, 6172, 6125, 6169, 6187, 6304, 6150, 6176, 6105, 6199,   uložili su prigovor Centralnoj komisiji za odabir na rezultate testiranja. Centralna komisija za odabir je na sjednici održanoj dana 14.09.2017. godine sa  početkom u 13:40 časova, postupajući po prigovorima kandidata, razmatrala navode svakog pojedinačnog prigovora i pribavila mišljenje Stručne komisije.

Centralna komisija je donijela odluke kojima su prigovori odbijeni kao neosnovani.

Sa odlukom Centralne komisije kandidati su upoznati.

 

Na rezultate testa provjere psihičke sposobnosti – pismeni dio, podnešeno je 6 prigovora. Kandidati pod šiframa 6117, 6070, 6040, 6080, 6204 i 6147   uložili su prigovor Centralnoj komisiji za odabir na rezultate testiranja. Centralna komisija za odabir je na sjednici održanoj dana 13.09.2017. godine sa  početkom u 13 časova, postupajući po prigovorima kandidata, razmatrala navode svakog pojedinačnog prigovora i pribavila mišljenje Stručne komisije.

Centralna komisija je donijela odluke kojima su prigovori odbijeni kao neosnovani.

Sa odlukom Centralne komisije kandidati su upoznati.

Na rezultate testa fizičke spremnosti podnešena su dva prigovora. Kandidati pod šiframa 3070 i 3056 uložili su prigovor Centralnoj komisiji za odabir na rezultate testiranja. Centralna komisija za odabir je postupajući po prigovorima kandidata, razmatrala navode svakog pojedinačnog prigovora i pribavljala mišljenje Stručne komisije.

Centralna komisija je donijela odluke kojima su prigovori odbijeni kao neosnovani.

Sa odlukom Centralne komisije kandidati su obaviješteni.

Dodatni Opšti ljekarski pregled obavljen dana 10.09.2017. u 10,30 časova na Policijskoj akademiji.

Rezultat: Ana Dragutinović je zadovoljila kriterijume na Opštem ljekarskom pregledu.

 

Prilikom obrade podataka svih osam disciplina na osnovu kojih se procjenjuje fizička sposobnost kandidata/kinja, došlo je do greške u računanju poena na Taping testu i to samo za vrijednost pet poena kod žena. Sve kandidatkinje koje su na ovom testu ostvare 50 i više ponavljanja imaju pet (5) poena.

Hvala vam što ste pomogli da ispravimo grešku i izvinjavamo se kandidatkinjama koje su na testu ostvarile od 50 do 53 ponavljanja.

Ispravljene rezultate testa fizičke spremnosti koji su do sad održani, možete pogledati preko linka https://goo.gl/PFS7jb

Napomena: Pravilnikom o regrutaciji i selekciji kandidata za Više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testiva (član 42) predviđeno je da, ako kandidat tokom testiranja ne ostvari minimalnu normu utvrđenu Normativima, ocjenjuje se sa nula poena. Istim članu je precizirano da kandidat koji se tokom testiranja iz bilo koje dvije discipline ocijeni sa nula poena, ili od mogućih 40 ostvari  manje od 16 poena, dobija negativnu ocjenu na testu fizičke spremnosti i eliminiše se iz dalje procedure selekcije.

 

 

 

Test psihičke sposobnosti ( pismeni ) održaće se dana 11. i 12.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Da bi pogledali spisak, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

Rezultate provjera na testu fizičke spremnosti koji su do sad održani, možete pogledati preko linka https://goo.gl/FGX8JS

Napomena: Pravilnikom o regrutaciji i selekciji kandidata za Više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testiva (član 42) predviđeno je da, ako kandidat tokom testiranja ne ostvari minimalnu normu utvrđenu Normativima, ocjenjuje se sa nula poena. Istim članu je precizirano da kandidat koji se tokom testiranja iz bilo koje dvije discipline ocijeni sa nula poena, ili od mogućih 40 ostvari  manje od 16 poena, dobija negativnu ocjenu na testu fizičke spremnosti i eliminiše se iz dalje procedure selekcije.

 

 

https://goo.gl/FGX8JS

Centralna komisija za odabir kandidata poziva Anu Dragutinović na dodatni Opšti ljekarski pregled koji će se obaviti dana 10.09.2017. u 10,30 časova na Policijskoj akademiji.
Napomena: Dodatni Opšti ljekarski pregled će se sprovesti shodno čl. 46 st1 tač.2 Pravilnika o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova.

 

Obavještavaju se kandidati/kinje kojima je provjera vještine plivanja u prvom terminu odložena iz zdravstvenih razloga, da je termin za provjeru, NEDJELJA 10.09.2017. 

Kandidati/kinje su dužni doći u Podgoricu, ul. Cetinjski put bb, ispred poslovnog centra ,,Delta city,, u 8,45h. Prevoz je organizovan do bazena u  Verde compex hotela gdje će se održati provjera vještine plivanja.

Kandidati/kinje su dužni sa sobom ponijeti opremu za kupanje u bazenu, peškir i identifikacioni dokument (lična karta, vozačka dozvola...).

Da bi pogledali spisak, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Obavještavaju se kandidati (Ćeman Medit, Kuč Stefan i Mekić Adnan)  čiji su prigovori usvojeni, da će se sprovesti ponovno polaganje testa Opšteg znanja i informisanosti. Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju u nedelju (10.09.2017. godine) u 10:00h , i sa sobom donijeti identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).

Provjera fizičke spremnosti ( trčanje 1500m ) održaće se po ranije objavljnom rasporedu.

Test fizičke spremnosti ( trčanje 1500m ) održaće se dana 08.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti sportsku opremu i identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Obavještavaju se kandidati/kinje kojima je provjera vještine plivanja u prvom terminu odložena iz zdravstvenih razloga, da je novi termin za provjeru, Nedjelja 10.09.2017. 

Kandidati/kinje su dužni doći na bazen Sportskog centra u Nikšiću u 09,00 časova i sa sobom ponijeti opremu za kupanje u bazenu, peškir i identifikacioni dokument (lična karta, vozačka dozvola...).

Da bi pogledali spisa, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

Test fizičke spremnosti održaće se dana 07.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa
sobom donijeti sportsku opremu i identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).
Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189- 052 
Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

Na rezultate Opšteg ljekarskog pregleda podnešeno je pet prigovora. Kandidati pod šiframa 1173, 1071, 1228, 1061 i 1203 uložili su prigovor Centralnoj komisiji za odabir na rezultate testiranja. Centralna komisija za odabir je postupajući po prigovorima kandidata, razmatrala navode svakog pojedinačnog prigovora i pribavljala mišljenje Stručne komisije.

Kako su svi prigovori bili subjektivne prirode, Centralna komisija je sve prigovore odbila kao neosnovane.

Sa odlukom Centralne komisije kandidati su blagovremeno obaviješteni.

 

 

Test opšteg znanja i informisanosti održaće se dana 04. i 05.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052.

 

Testiranje će se obaviti  dana 01.09.2017. godine na bazenu Sportskog centra u Nikšiću. Kandidati moraju sa sobom ponijeti opremu za kupanje u bazenu, peškir i identifikacioni dokument (lična karta, vozačka dozvola...).

Shodno članu 13 Pravilnika o regrutaciji i selekciji za više stručno obrazovanje, kandidati koji nijesu dostavili kompletnu dokumentaciju u predvidjenom roku, ne mogu učestvovati u procesu selekcije. Centralna komisija za odabir je, na svojoj prvoj sjednici dana 28.08.2017. godine, utvrdila konačan spisak kandidata za testiranje. Na osnovu navedenog, utvrdjeno je da 29 kandidata ne ispunjavaju uslove zbog nekompletne dokumentacije.

Spisak kandidata sa nekompletnom dokumentacijom možete pogledati u prilogu.

 

Vukčević Ana

vozačka uvjerenje

Leonora Delić

vozačka dozvola

Srbljanović Nikolina

vozačka dozvola

Danijela Nikić

vozačka dozvola

Milica Krgović

diploma

Dragović Petar

vozačka

Šikmanović Dejan

diploma i vozačka

Pavlović Danilo

vozačka

Banović Stefan

vozačka i lična

Davidović Predrag

vozačka

Kljajić Vanja

vozačka

Bugarin Boris

vozačka

Plumaj Vilson

vozačka

Marsenić Đorđe

uvjerenje o kažnjavanju

Ćetković Seada

vozačka i lična

Grba Nikolina

vozačka i diploma

Maksimović Miloš

vozačka

Anđelić Darko

diploma i svjedočanstvo 3.i4.

Pavićević Lidija

vozačka

Korać Filip

vozačka

Pejović Stefan

vozačka

Ganić Denis

vozačka

Đuranović Jovana

vozačka

Becić Eldin

vozačka

Lekić Sandra

svjedočanstvo 2.i4. i vozačka

Pavlović Danijela

vozačka

Radović Drago

 vozačka

Bakić Balša

lična i vozačka

Danjanović Danilo

vozačka

 

 

Test provjera zdravstvene sposobnosti održaće se dana 30. i 31.08.2017. godine.
Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

Centralna komisija za odabir je, na prvoj sjednici dana 28.08.2017. godine, utvrdila konačan spisak kandidata za testiranje. 275 kandidata/kinja je predalo kompletnu dokumentaciju i učestvuju u fazi selekcije - testiranja.

30 i 31. avgust – Opšti ljekarski pregled

1.septembar – provjera vještine plivanja (Sportski centar Nikšić)

4 i 5. septembar – test opšteg znanja i informisanosti

7 i 8. septembar – test fizičke spremnosti

11 - 17. septembar – test psihičke sposobnosti

19. septembar – specijalistički ljekarski pregledi.

Detaljni podaci sa imenima kandidata i terminima testiranja biće objavljeni na našem sajtu u utorak 29.avgusta. Policijska akademija zadržava pravo izmjene određenih termina usljed nepredviđenih okolnosti.

Konkurs za upis 40 polaznika XI generacije Policijske akademije u Danilovgradu završen je 11. jula u 16:00h. Podsjećamo, konkurs je bio otvoren od 5. juna tekuće godine.

Dokumentaciju je predalo ukupno 306 kandidata/kinja.

 Od tog broja, nekompletnu dokumentaciju je dostavilo njih 49.

 Član 13 Pravilnika o regrutaciji selekciji kanidata za više stručno obrazovanje sakriterijumima za ocjenjivanje testova propisuje sljedeće: “Ukoliko kandidat ne priloži traženu dokumentaciju u roku trajanja konkursa može mu se ostaviti rok najduže do pet dana prije početka testiranja,za kompletiranje dokumentacije”

 Kako je početak testiranja zakazan za 30. avgust 2017. godine, ovim putem obavještavamo kandidate koji su predali nekompletnu dokumentaciju da je krajnji rok za kompletiranje dokumentacije 25. avgust. 2017. godine, do 16:00h. Kandidati koji do tog roka ne kompletiraju dokumentaciju, smatraće se da nijesu ispunili uslove iz konkursa i neće se naći na konačnoj listi kandidata za testiranje.

 

konkurs2017

Na osnovu člana 53 Statuta , JU VSŠ “Policijska akademija” u Danilovgradu (akt br. 2958 od 25.04.2013. g.) i Pravilnika o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa Kriterijumima za ocjenjivanje testova (akt br. 1791/1 od 27.05.2016. godine), objavljuje

KONKURS

za upis XI generacije polaznika JU VSŠ “Policijska akademija”

Upis se vrši za 40 polaznika/ca koji će se školovati po “Obrazovnom programu za zanimanje policajac/ka”

Kandidati/kinje za upis moraju ispunjavati opšte i posebne uslove.

Opšti uslovi:

  • - završena srednja škola (položen eksterni maturski ispit) – IV stepen;
  • - da nijesu stariji od 28 godina, zaključno sa danom zatvaranja konkursa;
  • - crnogorsko državljanstvo;
  • - da nijesu kažnjavani i da se protiv njih ne vodi krivični postupak za krivična djela koja se gone po službenoj dužnosti   i
  • - da su dostojni za obavljanje poslova u policiji u skladu sa Zakonom.

Posebni uslovi:

  • - položen ispit za vozača “B” kategorije;
  • - osnovno znanje iz engleskog jezika;
  • - osnovno znanje iz informatike.

Uz prijavu kandidati/kinje prilažu sljedeća originalna dokumenta ili ovjerene fotokopije:

  • - svjedočanstva i diplomu o završenoj srednjoj školi (sa položenim eksternim maturskim ispitom) – IV stepen;
  • - uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi krivični postupak;
  • - vozačku dozvolu;
  • - javnu ispravu o završenoj obuci iz engleskog jezika, ukoliko kandidat/kinja nije učio/la engleski jezik u toku školovanja;
  • - javnu ispravu o završenoj obuci iz informatike, ukoliko kandidat/kinja nije učio/la informatiku u toku školovanja;
  • - ličnu kartu.

Ukoliko kandidat/kinja ne priloži traženu dokumentaciju u toku trajanja konkursa, za kompletiranje dokumentacije može mu/joj se ostaviti rok najduže do pet dana prije početka testiranja.

Za kandidate/kinje koji/e ispunjavaju opšte i posebne uslove organizovaće se provjera:

  • - opšteg znanja i informisanosti;
  • - psihičke sposobnosti;
  • - fizičke spremnosti;
  • - zdravstvenih sposobnosti;
  • - prisutnosti droga u organizmu.

Proces selekcije odvijaće se pod šiframa. Kandidati/kinje koji na određenom testu ne ispune utvrđene norme, eliminišu se iz daljeg postupka selekcije.

Princip multietičnosti i polne ravnopravnosti primjenjuje se za kandidate/kinje koji/e ispune sve uslove za upis.

Obrasci za prijavljivanje i instrukcije o popunjavanju mogu se dobiti na Policijskoj akademiji  i  u  centrima  i  odjeljenjima  bezbjednosti  Ministarstva unutrašnjih poslova / Uprave  policije ili preuzeti sa zvaničnog sajta Policijske akademije www.policijskaakademija.me.

Prijave za upis sa potrebnom dokumentacijom predaju se neposredno na Policijskoj akademiji u Danilovgradu počev od 05.06.2017. godine.

Konkurs je otvoren do 16.00h, 11.07.2017. godine.

 

Sve informacije u vezi sa konkursom mogu se dobiti na zvaničnom sajtu Policijske akademije  www.policijskaakademija.me i putem kontakt telefona: 020/812-527).  

Nakon završene procedure i selekcije  kandidata/kinja za upis na Policijsku akademiju, shodno Pravilniku o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje, Centralna komisija za odabir je direktoru Policijske akademije dostavila Rang listu uspješnosti kandidata i Prijedlog Odluke o prijemu.

Direktor Policijske akademije je, nakon što je upoznao Upravni odbor o  sprovedenom procesu regrutacije i selekcije i uvažavajući iskazane potrebe od strane direktora Uprave policije u pogledu nedovoljnog broja policijskih službenika, donio Odluku o prijemu svih kandidata koji su prošli proces selekcije za upis X generacije Obrazovnog programa za zanimanje policajac/ka.

Takođe, polaznici IX generacije Obrazovnog programa za zanimanje policajac/ka, koji nijesu položili predmetne ispite u prošloj godini, nastavljaju školovanje sa X generacijom.

Polaznici su obavezni da dodju na Policijsku akademiju, u utorak 08.11.2016. godine, do 18:00h. Sa sobom su dužni ponijeti lična dokumenta, lični pribor za higijenu i sportsku opremu.

Pravilnik o regrutaciji i selekciji propisuje da se, u okviru specijalističkog ljekarskog pregleda, vrši provjera prisutnosti droge u organizmu.
Takođe, jedan od opštih uslova koje kandidati/kinje moraju ispunjavati jeste da su dostojni za obavljanje policijskih poslova u skladu sa zakonom o unutrašnjim poslovima.
Dana 26.09.2016. godine kandidati/kinje su dužni doći na Policijsku akademiju radi provjere prisutnosti droge u organizmu i davanja saglasnosti za vršenje provjere dostojnosti za obavljanje policijskih poslova.
Da bi pogledali spisak kandidata po grupama i vrijeme dolaska na Policijsku akademiju pritisnite opširnije.

Centralna komisija za odabir objavljuje listu kandidata/kinja  sa bodovima. Listu možete pogledati u nastavku članka.

NAPOMINJEMO DA SE NE RADI O KONAČNOJ RANG LISTI USPJEŠNOSTI JER JE PROCES SELEKCIJE KANDIDATA/KINJA JOŠ UVIJEK U TOKU. KANDIDATI/KINJE ĆE SJUTRA, PUTEM ZVANIČNOG SAJTA POLICISKE AKADEMIJE, BITI OBAVIJEŠTENI O DALJIM AKTIVNOSTIMA.

Obavještavaju se kandidati da će se sprovesti ponovno laboratorijsko ispitivanje krvi i urina dana 16.09.2016 godine, u Domu zdravlja Danilovgrad.
Kandidati su dužni doći na Policijsku akademiju u 08:30h i i sa sobom ponijeti ličnu kartu.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

 

r.br. Ime i Prezime Opština
1 Bojić Đuro Kolašin
2 Bulatović Dragan Podgorica
3 Dragović Jovan Podgorica
4 Huremović Almin Podgorica
5 Knežević Balša Podgorica
6 Kolić Mirza Bijelo Polje
7 Milačić Filip Podgorica
8 Roganović Danijela Kotor
9 Skenderović Amel Berane
10 Spasojević Pavle Podgorica
11 Veličković Vojin Bijelo Polje