Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti 18. i 19.09.2017. godine, u Domu zdravlja Danilovgrad.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Da bi pogledali spisak kandidata po grupama i vrijeme dolaska na Policijsku akademiju, za dan 18.09.2017. godine (ponedjeljak), pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Kandidati su duzni sa sobom ponijeti licnu kartu ili vozačku dozvolu.

18.09.2017. u 9,00
Rb. Prezime i ime Opština Pol   m/ž
1 Vračar Nikolina Danilovgrad ž
2 Knežević Filip Podgorica m
3 Šćepanović Luka Podgorica m
4 Đonaj Kristina Podgorica ž
5 Roćenović Ivana Podgorica ž
6 Pavićević Teodora Podgorica ž
7 Dragutinović Vuk Podgorica m
8 Ivanović Andrej Podgorica m
9 Marinović Miloš Podgorica m
10 Mraković Miloš Podgorica m
11 Đurović Marko Podgorica m
12 Džudović Lazar Podgorica m
13 Radulović Filip Podgorica m
14 Alijaj Andrea Podgorica ž
15 Burić Luka Podgorica m
16 Vratnica Budimir Podgorica m
17 Đurišić Marija Podgorica ž
18 Peković Aleksandra Podgorica ž
19 Šljivančanin Marko Podgorica m
20 Stojanović Mitar Podgorica m
21 Kalač Edvin Rožaje m
22 Zarubica Tamara Šavnik ž
23 Kasalica Aleksandar Šavnik m
24 Vasilijević Dušan Tivat m
25 Kovačević Nina Nikšić ž

 

18.09.2017. u 11,00

Rb.

Prezime i ime

Opština

Pol   m/ž

1

Đilas Darko

Nikšić

m

2

Goranović Nada

Nikšić

ž

3

Janjušević Jovana

Nikšić

ž

4

Đukanović Miladin

Nikšić

m

5

Vuković Marko

Nikšić

m

6

Janičić Nikola

Nikšić

m

7

Jaćimović Stevan

Nikšić

m

8

Nikolić Dragiša

Nikšić

m

9

Janjušević Zorana

Nikšić

ž

10

Tomašević Nikola

Nikšić

m

11

Hodžić Damir

Nikšić

m

12

Krsmanović Luka

Nikšić

m

13

Brajković Renata

Nikšić

ž

14

Zejak Dejan

Nikšić

m

15

Milović Ivan

Nikšić

m

16

Blagojević Milenko

Bar

m

17

Rebronja Boris

Nikšić

m

18

Mijatović Dragan

Kolašin

m

19

Radmanović Nemanja

Kolašin

m

20

Vlahović Nikola

Kolašin

m

21

Drljević Miloš

Kolašin

m

22

Sošić Marijana

Mojkovac

ž

23

Pejović Milić

Mojkovac

m

 

18.09.2017. u 12,30
Rb. Prezime i ime Opština Pol   m/ž
1 Kadić Todor Nikšić m
2 Tadić Željko Nikšić m
3 Šahman Haris Nikšić m
4 Guberinić Anđela Andrijevica ž
5 Vukićević Ivan Andrijevica m
6 Vukanić Predrag Andrijevica m
7 Jovančević Stefan Berane m
8 Bućković Veselinka Berane ž
9 Petrović Novo Bijelo Polje m
10 Delić Nemanja Bijelo Polje m
11 Đalović Filip Bijelo Polje m
12 Rakočević Marko Bijelo Polje m
13 Mehović Adel Bijelo Polje m
14 Kovačević Predrag Bijelo Polje m
15 Marković Mladen Bijelo Polje m
16 Šestović Božo Bijelo Polje m
17 Šćekić Aleksandar Herceg Novi m
18 Palavrtić Meris Plav m
19 Rugovac Fasmir Plav m
20 Ćalasan Dejan Plužine m
21 Ajanović Dino Pljevlja m
22 Marković Jovana Pljevlja ž
23 Gogić Suzana Pljevlja ž
24 Džaković Nikola  Žabljak m
25 Zorić Igor Žabljak m

 

 

18.09.2017. u 9,00
Rb. Prezime i ime Opština Pol   m/ž
1 Vračar Nikolina Danilovgrad ž
2 Knežević Filip Podgorica m
3 Šćepanović Luka Podgorica m
4 Đonaj Kristina Podgorica ž
5 Roćenović Ivana Podgorica ž
6 Pavićević Teodora Podgorica ž
7 Dragutinović Vuk Podgorica m
8 Ivanović Andrej Podgorica m
9 Marinović Miloš Podgorica m
10 Mraković Miloš Podgorica m
11 Đurović Marko Podgorica m
12 Džudović Lazar Podgorica m
13 Radulović Filip Podgorica m
14 Alijaj Andrea Podgorica ž
15 Burić Luka Podgorica m
16 Vratnica Budimir Podgorica m
17 Đurišić Marija Podgorica ž
18 Peković Aleksandra Podgorica ž
19 Šljivančanin Marko Podgorica m
20 Stojanović Mitar Podgorica m
21 Kalač Edvin Rožaje m
22 Zarubica Tamara Šavnik ž
23 Kasalica Aleksandar Šavnik m
24 Vasilijević Dušan Tivat m
25 Kovačević Nina Nikšić ž