Rezultate specijalističkih pregleda možete pogledati u prilogu.

 Kandidati koji ne nastavljaju proces selekcije, mogu ostvariti uvid u rezultate kod ljekarske komisije za provjeru zdravstvene sposobnosti, dana 04.10.2017. u vremenu od 12,00 do 13,00 časova na Policijskoj akademiji.

 

Red.broj Prezime i ime Opština Rezultat/Nalaz
1 Ajanović Dino Pljevlja Nastavlja selekciju
2 Alilaj Andrea Podgorica Nastavlja selekciju
3 Blagojević Milenko Bar Nastavlja selekciju
4 Brajković Renata Nikšić Nastavlja selekciju
5 Bućković Veselinka Berane Nastavlja selekciju
6 Burić Luka Podgorica Nastavlja selekciju
7 Ćalasan Dejan Plužine Nastavlja selekciju
8 Delić Nemanja Bijelo Polje Nastavlja selekciju
9 Dragutinović Vuk Podgorica Nastavlja selekciju
10 Draljević Miloš Kolašin Nastavlja selekciju
11 Džaković Nikola  Žabljak Nastavlja selekciju
12 Džudović Lazar Podgorica Nastavlja selekciju
13 Đalović Filip Bijelo Polje Nastavlja selekciju
14 Đukanović Miladin Nikšić Nastavlja selekciju
15 Đurišić Marija Podgorica Nastavlja selekciju
16 Gogić Suzana Pljevlja Nastavlja selekciju
17 Goranović Nada Nikšić Nastavlja selekciju
18 Guberinić Anđela Andrijevica Nastavlja selekciju
19 Ivanović Andrej Podgorica Nastavlja selekciju
20 Janičić Nikola Nikšić Nastavlja selekciju
21 Janjušević Jovana Nikšić Nastavlja selekciju
22 Janjušević Zorana Nikšić Nastavlja selekciju
23 Jovančević Stefan Berane Nastavlja selekciju
24 Kalač Edvin Rožaje Nastavlja selekciju
25 Kasalica Aleksandar Šavnik Nastavlja selekciju
26 Knežević Filip Podgorica Nastavlja selekciju
27 Kovačević Nina Nikšić Nastavlja selekciju
28 Kovačević Predrag Bijelo Polje Nastavlja selekciju
29 Krsmanović Luka Nikšić Nastavlja selekciju
30 Marinović Miloš Podgorica Nastavlja selekciju
31 Marković Jovana Pljevlja Nastavlja selekciju
32 Marković Mladen Bijelo Polje Nastavlja selekciju
33 Mehović Adel Bijelo Polje Nastavlja selekciju
34 Mijatović Dragan Kolašin Nastavlja selekciju
35 Milović Ivan Nikšić Nastavlja selekciju
36 Mraković Miloš Podgorica Nastavlja selekciju
37 Nikolić Dragiša Nikšić Nastavlja selekciju
38 Pavićević Teodora Podgorica Nastavlja selekciju
39 Pejović Milić Mojkovac Nastavlja selekciju
40 Peković Aleksandra Podgorica Nastavlja selekciju
41 Petrović Novo Bijelo Polje Nastavlja selekciju
42 Radmanović Nemanja Kolašin Nastavlja selekciju
43 Radulović Filip Podgorica Nastavlja selekciju
44 Rakočević Marko Bijelo Polje Nastavlja selekciju
45 Rebronja Boris Nikšić Nastavlja selekciju
46 Roćenović Ivana Podgorica Nastavlja selekciju
47 Rugovac Fasmir Plav Nastavlja selekciju
48 Sošić Marijana Mojkovac Nastavlja selekciju
49 Stojanović Mitar Podgorica Nastavlja selekciju
50 Šahman Haris Nikšić Nastavlja selekciju
51 Šćekić Aleksandar Herceg Novi Nastavlja selekciju
52 Šćepanović Luka Podgorica Nastavlja selekciju
53 Šestović Božo Bijelo Polje Nastavlja selekciju
54 Šljivančanin Marko Podgorica Nastavlja - ispitivanja u toku
55 Tadić Željko Nikšić Nastavlja selekciju
56 Vlahović Nikola Kolašin Nastavlja selekciju
57 Vračar Nikolina Danilovgrad Nastavlja selekciju
58 Vratnica Budimir Podgorica Nastavlja selekciju
59 Vukanić Predrag Andrijevica Nastavlja selekciju
60 Vukićević Ivan Andrijevica Nastavlja selekciju
61 Vuković Marko Nikšić Nastavlja selekciju
62 Zarubica Tamara Šavnik Nastavlja selekciju
63 Zejak Dejan Nikšić Nastavlja selekciju
64 Zorić Igor Žabljak Nastavlja selekciju
65 Đonaj Kristina Podgorica Ne nastavlja selekciju
66 Đurović Marko Podgorica Ne nastavlja selekciju
67 Hodžić Damir Nikšić Ne nastavlja selekciju
68 Jaćimović Stevan Nikšić Ne nastavlja selekciju
69 Palavrtić Meris Plav Ne nastavlja selekciju
70 Tomašević Nikola Nikšić Ne nastavlja selekciju
71 Vasiljević Dušan Tivat Ne nastavlja selekciju