U prilogu možete pogledati rang listu uspješnosti kandidata/kinja sa ostvarenim bodovima.

 

Da bi pogledali spisak, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

Red. broj

Prezime i ime

Opština

Pol M/Ž

Bodovi za opšti uspjeh u školi

Test opšteg znanja Ostvareno bodova        (max 20)

FIZIČKA SPREMNOST Ostvareno bodova (max 30)

PSIHIČKA SPOSOBNOST Ostvareno bodova (max 30)

Ukupno bodova

(max 100)

Bodovi za prosječan uspjeh

Negativni bodovi za VLADANJE

Ostvareno bodova        (max 20)

1

Vlahović Nikola

Kolašin

M

15

0

15

16

28,5

21,8

81,3

2

Peković Aleksandra

Podgorica

Ž

15

0

15

18

23

24,04

80,04

3

Đalović Filip

Bijelo Polje

M

15

0

15

14

24

26,17

79,17

4

Janjušević Jovana

Nikšić

Ž

15

0

15

16

26

20,75

77,75

5

Rakočević Marko

Bijelo Polje

M

15

0

15

15

21

25,75

76,75

6

Goranović Nada

Nikšić

Ž

15

0

15

15

21,75

24,47

76,22

7

Jovančević Stefan

Berane

M

15

0

15

17

20,25

23,78

76,03

8

Gogić Suzana

Pljevlja

Ž

8

0

8

14

25

29

76

9

Marković Mladen

Bijelo Polje

M

15

0

15

14

26,25

20,35

75,6

10

Đurišić Marija

Podgorica

Ž

15

0

15

12

23

25,43

75,43

11

Vuković Marko

Nikšić

M

8

0

8

15

27,75

23,93

74,68

12

Marinović Miloš

Podgorica

M

15

0

15

15

21

23,13

74,13

13

Petrović Novo

Bijelo Polje

M

15

0

15

16

23,25

19,78

74,03

14

Radmanović Nemanja

Kolašin

M

8

0

8

14

26,25

25,51

73,76

15

Džudović Lazar

Podgorica

M

8

0

8

16

26,25

23,49

73,74

16

Vračar Nikolina

Danilovgrad

Ž

15

0

15

13

17

28,63

73,63

17

Đukanović Miladin

Nikšić

M

8

0

8

15

24,75

25,03

72,78

18

Milović Ivan

Nikšić

M

8

0

8

15

27

22,43

72,43

19

Bućković Veselinka

Berane

Ž

8

0

8

16

22

24,93

70,93

20

Zejak Dejan

Nikšić

M

8

0

8

14

21,75

26,7

70,45

21

Janjušević Zorana

Nikšić

Ž

15

0

15

16

17

22,26

70,26

22

Šljivančanin Marko

Podgorica

M

15

0

15

16

18,75

20,51

70,26

23

Džaković Nikola

Žabljak

M

8

0

8

14

21,75

25,78

69,53

24

Nikolić Dragiša

Nikšić

M

8

0

8

14

25,5

21,94

69,44

25

Vukanić Predrag

Andrijevica

M

20

0

20

14

12

22,39

68,39

26

Krsmanović Luka

Nikšić

M

15

0

15

13

21,75

18,34

68,09

27

Brajković Renata

Nikšić

Ž

8

0

8

12

26

21,69

67,69

28

Vratnica Budimir

Podgorica

M

8

-4

4

16

22,5

25,09

67,59

29

Dragutinović Vuk

Podgorica

M

8

0

8

11

22,5

25,67

67,17

30

Zorić Igor

Žabljak

M

15

0

15

13

16,5

21,58

66,08

31

Knežević Filip

Podgorica

M

4

0

4

11

27

24,07

66,07

32

Pavićević Teodora

Podgorica

Ž

15

0

15

12

14

24,71

65,71

33

Guberinić Anđela

Andrijevica

Ž

15

0

15

12

17

21,61

65,61

34

Rebronja Boris

Nikšić

M

15

0

15

15

19,5

15,9

65,4

35

Šestović Božo

Bijelo Polje

M

8

0

8

14

20,23

23,01

65,24

36

Delić Nemanja

Bijelo Polje

M

8

0

8

13

22,5

21,43

64,93

37

Sošić Marijana

Mojkovac

Ž

8

0

8

14

17

25,91

64,91

38

Ajanović Dino

Pljevlja

M

8

0

8

14

22,5

20,29

64,79

39

Zarubica Tamara

Šavnik

Ž

8

0

8

14

23

19,77

64,77

40

Mehović Adel

Bijelo Polje

M

8

0

8

12

15,75

28,53

64,28

41

Šahman Haris

Nikšić

M

8

0

8

10

21,75

24,25

64

42

Stojanović Mitar

Podgorica

M

8

-2

6

13

22,5

22,01

63,51

43

Marković Jovana

Pljevlja

Ž

8

-4

4

15

20

24,34

63,34

44

Šćekić Aleksandar

Herceg Novi

M

8

0

8

12

22,5

20,8

63,3

45

Blagojević Milenko

Bar

M

8

0

8

13

17,25

25

63,25

46

Šćepanović Luka

Podgorica

M

8

0

8

13

20,25

21,6

62,85

47

Alilaj Andrea

Podgorica

Ž

8

0

8

11

20

23,69

62,69

48

Draljević Miloš

Kolašin

M

15

0

15

12

15

20,55

62,55

49

Kalač Edvin

Rožaje

M

4

0

4

11

24,75

22,09

61,84

50

Kovačević Nina

Nikšić

Ž

8

0

8

11

19

22,77

60,77

51

Ćalasan Dejan

Plužine

M

8

0

8

11

21

20,19

60,19

52

Mijatović Dragan

Kolašin

M

4

0

4

12

21,75

21,39

59,14

53

Roćenović Ivana

Podgorica

Ž

4

0

4

10

23

22,02

59,02

54

Radulović Filip

Podgorica

M

4

-4

0

12

21,75

25,09

58,84

55

Mraković Miloš

Podgorica

M

8

-4

4

13

22,5

18,83

58,33

56

Vukićević Ivan

Andrijevica

M

4

0

4

14

18

21,78

57,78

57

Tadić Željko

Nikšić

M

8

0

8

10

15,75

22

55,75

58

Pejović Milić

Mojkovac

M

8

-2

6

12

12

25,27

55,27

59

Burić Luka

Podgorica

M

4

-4

0

10

23,25

19,34

52,59

60

Kasalica Aleksandar

Šavnik

M

4

0

4

14

18

15,17

51,17

61

Kovačević Predrag

Bijelo Polje

M

4

-2

2

12

17,25

17,97

49,22

62

Ivanović Andrej

Podgorica

M

4

-4

0

12

18

19,05

49,05

63

Rugovac Fasmir

Plav

M

4

-4

0

11

19,5

17,65

48,15

64

Janičić Nikola

Nikšić

M

4

0

4

11

13,5

17,05

45,55

 Žalba na Odluku o prijemu kandidata i na Rang listu uspješnosti može se uložiti Nastavničkom vijeću Policijske akademije u roku od 8 dana od dana objavljivanja odluke i Rang liste uspješnosti.

Attachments:
Download this file (RANG LISTA 11 generacija.pdf)RANG LISTA 11 generacija.pdf[ ]322 kB