Test provjere zdravstvene sposobnosti –opšti ljekarski pregled održaće se dana 17. i 18.09.2018. godine.
Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-184-299

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

17.09.2018. u 08,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Jelić Nikola Danilovgrad
2 Dragojević Novak  Danilovgrad
3 Pavićević Lidija Danilovgrad
4 Krgović Aleksandar Danilovgrad
5 Perović Marko Danilovgrad
6 Vuletić Milica Danilovgrad
7 Golubović Dragan Podgorica
8 Šćekić Dragutin Podgorica
9 Caričić Marijana Podgorica
10 Ražnatović Todor Podgorica
11 Kažić Ivana Podgorica
12 Šebek Dijana Podgorica
13 Veljović Luka Podgorica
14 Anđelić Dražen Podgorica
15 AnđelićDarko Podgorica
16 Miranović Jovana Podgorica
17 Kljajić Filip Podgorica
18 Banović Nikola Podgorica
19 Mališić Ivan Podgorica
20 Radunović Dragana Podgorica
     
17.09.2018. u 09,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Ivanović Đorđe Podgorica
2 Kuč Albin Podgorica
3 Adžić Anastasija Podgorica
4 Bulatović Zoran Podgorica
5 Vojinović Nikola Podgorica
6 Radević Milija Podgorica
7 Vuković Lazar Podgorica
8 Petrović Danilo Podgorica
9 Vujošević Miloš Podgorica
10 Vukadinović Dušan Podgorica
11 Perović Vlado Podgorica
12 Radonjić Ognjen Podgorica
13 Uskoković Đorđe Podgorica
14 Krsmanović Radivoje Podgorica
15 Radulović Jovana Podgorica
16 Dautović Kerim Podgorica
17 Cvijović Luka Podgorica
18 Marković Mirjana Podgorica
19 Vuksanović Jovan Podgorica
20 Grebović Dario Podgorica
     
17.09.2018. u 10,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vujičić Dajana Nikšić
2 Kovačević Kristina Nikšić
3 Tomašević Nikola Nikšić
4 Stevović Kristijan Nikšić
5 Vujović Vukašin Nikšić
6 Samardžić Miloš Nikšić
7 Šušić Damjan Nikšić
8 Vuković Miljan Nikšić
9 Orbović Marko Nikšić
10 Rastoder Jasna Nikšić
11 Mirković Vuk Nikšić
12 Varajić Slađana Nikšić
13 Mijušković Predrag Nikšić
14 Stanisavić Milica Nikšić
15 Bojanić Stefan Nikšić
16 Krgović Anđela Nikšić
17 Gezović Tijana Nikšić
18 Tiganj Jasmin Nikšić
19 Čabarkapa Ivana Nikšić
20 Durutović Nikola Nikšić
     
17.09.2018. u 11,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Došen Mladen Nikšić
2 Dubak Krisina Nikšić
3 Šekarić Jelena Nikšić
4 Kadić Todor Nikšić
5 Lalić Luka Nikšić
6 Roganović Nikola Nikšić
7 Stanišić Nemanja Nikšić
8 Vujičić Petar Nikšić
9 Ilić Blažo Nikšić
10 Gušić Nikola Nikšić
11 Vukotić Tamara Nikšić
12 Vujisić Anđela Kolašin
13 Popović Saša Kolašin
14 Jovanović Nemanja Kolašin
15 Bulatović Marija Kolašin
16 Vešović Aleksandar Kolašin
17 Jeknić Ivana Kolašin
18 Mandić Tamara Kolašin
19 Simonović Luka Kolašin
20 Medenica Savić Kolašin
21 Kljajić Vanja Kolašin
     
17.09.2018. u 12,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Šćepanović Bojan Mojkovac
2 Jušković Stefana Mojkovac
3 Nedović Nemanja Budva
4 Nikolić Darko Cetinje
5 Pejović Nina Cetinje
6 Kovačević Ćamil Bar
7 Zonjić Vanja Bar
8 Zonjić Ljubica Bar
9 Duškić Elvedin Bar
10 Buntić Bojana Bar
11 Karastanović Meliha Bar
12 Vukić Milena Bar
13 Useinović Armin Bar
14 Palija Radivoje Bar
15 Murić Ernesa Bar
16 Vukčević Neonila Bar
17 Babačić Haris Bar
18 Vukić Jelena Bar 
19 Keljanović Marija Tivat
20 Deljanin Adis Gusinje
     
17.09.2018. u 14,00h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Kočan Lejla Petnjica
2 Rastoder Mirnes Petnjica
3 Jokić Zlatko Plav
4 Muminović Merid Plav
5 Cirković Meldin Plav
6 Luković Jusuf Plav
7 Bašić Mersim Plav
8 Ciriković Ardijan Plav
9 Đuričanin Nemanja Plav
10 Luković Alden Plav
11 Tomović Mihailo Plav
12 Redžepagić Anes Plav
13 Nurković Adnan Rožaje
14 Šutković Amir Rožaje
15 Kalač Admir Rožaje
16 Škrijelj Ersan Rožaje
17 Dedeić Džejlan Rožaje
18 Luburić Joko Plužine
19 Bjelaković Božidar Plužine
20 Ćalasan Biljana Plužine
21 Radović Predrag Andrijevica
22 Asanović Andrija Andrijevica
23 Pavićević Vanja Andrijevica
24 Milićević Aleksandar Andrijevica
     
     
18.09.2018. u 07,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vujačić Ivana Podgorica
2 Roćenović Milivoje Podgorica
3 Radusinović Marko Podgorica
4 Mugoša Anđela Podgorica
5 Ćorović Dragan Podgorica
6 Popović Darija Podgorica
7 Mirotić Matija Podgorica
8 Milačić Mirjana Podgorica
9 Konatar Predrag Podgorica
10 Pejanović Filip Podgorica
11 Mijović Boris Podgorica
12 Bošković Marko Podgorica
13 Cikić Lazar Podgorica
14 Babić Minas Podgorica
15 Džudović Stefan Podgorica
16 Spaić Ljubica Podgorica
17 Bulatović Marijana Podgorica
18 Konatar Aleksandar Podgorica
19 Stamatović Marko  Podgorica
20 Ivanović Srefan Podgorica
     
18.09.2018.  u 08,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Davidović Predrag Podgorica
2 Palibrk Zorana Podgorica
3 Đurašković Branko Podgorica
4 Dragutinović Ana Podgorica
5 Mihaljević Zoran Podgorica
6 Jevrić Igor Podgorica
7 Knežević Vojin Podgorica
8 Marković Vukoman Podgorica
9 Smajć Majda Podgorica
10 Vlahović Aleksandar Podgorica
11 Đurišić Balša Podgorica
12 Đurišić Miloš Podgorica
13 Mugoša Petar Podgorica
14 Bajčeta Maja Podgorica
15 Vukčević Rajko Podgorica
16 Marković Vuk Podgorica
17 Šaveljić Milena Podgorica
18 Minić Momčilo Podgorica
19 Suljević Admir Tuzi
20 Mirsad Đokić Tuzi
     
18.09.2018. u 09,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Fetić Arnela Tuzi
2 Pajović Milica Tuzi
3 Medđonaj Adnan Tuzi
4 Delić Leonora Šavnik
5 Nenezić Radoš Šavnik
6 Kasalica Zdravko Šavnik
7 Konatar Dejen Bijelo Polje
8 Suljević Elma Bijelo Polje
9 Hasić Zehra Bijelo Polje
10 Šestović Violeta Bijelo Polje
11 Bahović Raba Bijelo Polje
12 Hadrović Elmina Bijelo Polje
13 Kuč Damjan Bijelo Polje
14 Knežević Goran Bijelo Polje
15 Martinović Anela Bijelo Polje
16 Hasanović Adis Bijelo Polje
17 Softić Meho Bijelo Polje
18 Mahmutović Nerma Bijelo Polje
19 Perović Vihora Bijelo Polje
20 Madžgalj Aleksandar Bijelo Polje
     
18.09.2018. u 10,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Suljović Mahir Ulcinj
2 Begzić Dario Ulcinj
3 Popović Ivan Ulcinj
4 Laličić Emir Ulcinj
5 Avdić Erijon Ulcinj
6 Perić Nemanja Ulcinj
7 Husić Venesa Ulcinj
8 Radović Miloš Bijelo Polje
9 HaskovićHaris Bijelo Polje
10 Kovijanić Stefan Bijelo Polje
11 Jokić Vlado Bijelo Polje
12 Konatar Darko  Bijelo Polje
13 Bošković Ivan Bijelo Polje
14 Radović Bojan Bijelo Polje
15 Sijarić Eldin Bijelo Polje
16 Lelović Nikola Bijelo Polje
17 Lelović Novak Bijelo Polje
18 Femić Obrad Bijelo Polje
19 Spahić Adnan Bijelo Polje
20 Bulatović Luka Bijelo Polje
     
18.09.2018. u 11,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Bulatović Marko Bijelo Polje
2 Grbović Edin Bijelo Polje
3 Kos Arijan Bijelo Polje
4 Dragović Petar Bijelo Polje
5 Čović Nemanja Bijelo Polje
6 Pavićević Miloš Bijelo Polje
7 Pilica Ragip Bijelo Polje
8 Madžgalj Milan Bijelo Polje
9 Bučan Emir Bijelo Polje
10 Kuč Stefan Bijelo Polje
11 Radović Vuk Bijelo Polje
12 Vučeljić Milica Berane
13 Magdelinić Mladen Berane
14 Halilović Selma Berane
15 Šekularac Željko Berane
16 Janković Jovana Berane
17 Radević Katarina Berane
18 Jokismović Filip Berane
19 Drljević Milica Berane
20 Cikić Petar Berane
     
18.09.2018. u 12,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Bijelić Mitar Herceg Novi
2 Krivokapić Vuk Herceg Novi
3 Sošić Kristina Herceg Novi
4 Džogović Dino Herceg Novi
5 Peruničić Mijat Pljevlja
6 Milinković Teodora Pljevlja
7 Jelovac Bojan Pljevlja
8 Tešović Nikola Pljevlja
9 Vuković Vera Pljevlja
10 Vasiljević Stefan Pljevlja
11 Knežević Petar Pljevlja
12 Tošić Anđela Pljevlja
13 Duraković Aida Pljevlja
14 Rosić Jovan Pljevlja
15 Milanović Goran Pljevlja
16 Mahmutović Majra Pljevlja
17 Lončar Marija Pljevlja
18 Živković Stefan Pljevlja
19 Nenzić Ana Pljevlja
20 Srbljanović Nikolina Pljevlja
21 Ostojić Novak Pljevlja
22 Hodović Nejra Pljevlja
23 Hadžić Adin Pljevlja
24 Pejović Stefan Pljevlja