Centralna komisija za odabir objavljuje listu kandidata/kinja  sa bodovima. Listu možete pogledati u nastavku članka.

NAPOMINJEMO DA SE NE RADI O KONAČNOJ RANG LISTI USPJEŠNOSTI JER JE PROCES SELEKCIJE KANDIDATA/KINJA JOŠ UVIJEK U TOKU. KANDIDATI/KINJE ĆE SJUTRA, PUTEM ZVANIČNOG SAJTA POLICISKE AKADEMIJE, BITI OBAVIJEŠTENI O DALJIM AKTIVNOSTIMA.

Red. broj Prezime i Ime Opština Pol M/Ž Bodovi za prosječan uspjeh Negativni bodovi za VLADANJE Bodovi za opšti uspjeh u školi (max 20) TOZ Ostvareno bodova        (max 20) FIZIČKA SPREMNOST Ostvareno bodova (max 30) PSIHIČKA SPOSOBNOST Ostvareno bodova (max 30)
1 Ajanović Ela Pljevlja Ž 8 -4 4 12.2 18.75 15.09
2 Balšić Rade Bijelo Polje M 8 0 8 13.4 18.75 16.06
3 Begović Nihad Bijelo Polje M 8 0 8 10.6 23.25 7.62
4 Bijelić Mirko Podgorica M 4 0 4 10.8 23.25 14.09
5 Bojić Đuro Kolašin M 15 0 15 16 23.25 22.08
6 Božović Sara Nikšić Ž 15 0 15 13.4 21.75 12.35
7 Bulatović Danilo Podgorica M 8 0 8 11.8 23.25 14.44
8 Bulatović Dragan Podgorica M 8 0 8 13.6 18 13.25
9 Bušković Jevrem Podgorica M 8 0 8 12.6 18 23.44
10 Čović Đurđina Podgorica Ž 8 -2 6 13.2 21 10.59
11 Đedović Marko Nikšić M 8 0 8 16.8 14.25 10.16
12 Dragović Jovan Podgorica M 15 -2 13 11.8 27.75 14.23
13 Drobnjak Dražen Bijelo Polje M 15 0 15 10.6 21 9.94
14 Đuranović Luka Nikšić M 8 0 8 13.2 22.5 15.54
15 Đurđevac Miloš Nikšić M 15 0 15 14.4 21 16.32
16 Filipović Milica Podgorica Ž 15 0 15 13.6 29.25 24.94
17 Gačević Andrija Pljevlja M 4 -4 0 12.2 21 13.40
18 Gošović Miodrag Podgorica M 8 -4 4 10.6 16.5 9.16
19 Gušić Marko Nikšić M 15 0 15 11.4 24.75 17.47
20 Huremović Almin Podgorica M 4 0 4 11.6 26.25 8.90
21 Kalezić Jovan Danilovgrad M 8 0 8 16.8 21 18.97
22 Kljajević Božidar Podgorica M 4 -4 0 10.6 25.5 7.78
23 Knežević Balša Podgorica M 4 -4 0 10.2 24.75 17.79
24 Knežević Darko Pljevlja M 8 0 8 12.2 16.5 13.04
25 Kolić Mirza Bijelo Polje Ž 15 0 15 12.6 19.5 9.26
26 Marković Filip Plav M 8 0 8 12.8 21.75 16.91
27 Marljukić Ivan Bar M 8 0 8 13 17.25 18.94
28 Milačić Filip Podgorica M 8 0 8 14 23.25 19.77
29 Mugoša Danilo Podgorica M 8 0 8 13.2 24 24.38
30 Nikolić Aleksandar Bijelo Polje M 15 0 15 17 24.75 17.78
31 Obradović Mira Berane Ž 15 0 15 11.6 24.75 19.29
32 Obradović Ranko Žabljak M 15 0 15 11.4 23.25 14.40
33 Ostojić Marijana Podgorica Ž 8 0 8 14.2 18.75 20
34 Perić S. Nemanja Ulcinj M 4 -4 0 11 21.75 13.54
35 Protić Filip Podgorica M 4 -4 0 12 17.25 14.33
36 Radošević Novak Ulcinj M 15 0 15 10.2 24 11.95
37 Roganović Danijela Kotor Ž 20 0 20 13.8 20.25 30
38 Šćekić Miloš Bijelo Polje M 8 0 8 11 17.25 13.60
39 Skenderović Amel Berane M 8 0 8 10.4 18 19.42
40 Spasojević Pavle Podgorica M 4 0 4 13 23.25 3.60
41 Stanišić Dijana Podgorica Ž 20 0 20 10.8 26.25 16.72
42 Tatar Miloš Podgorica M 8 0 8 10 24 14.48
43 Terzić Uroš Žabljak M 8 0 8 13.2 24 18.93
44 Veličković Vojin Bijelo Polje M 8 0 8 10.6 27 18.79
45 Vlahović Nikolina Podgorica Ž 8 0 8 10 18.75 15.17
46 Vlahović T. Aleksandar Podgorica M 15 0 15 10.6 22.5 10.59

Centralna komisija za odabir objavljuje listu kandidata/kinja  sa bodovima. Listu možete pogledati ovdje.

 NAPOMINJEMO DA SE NE RADI O KONAČNOJ RANG LISTI USPJEŠNOSTI JER JE PROCES SELEKCIJE KANDIDATA/KINJA JOŠ UVIJEK U TOKU. KANDIDATI/KINJE ĆE SJUTRA, PUTEM ZVANIČNOG SAJTA POLICISKE AKADEMIJE, BITI OBAVIJEŠTENI O DALJIM AKTIVNOSTIMA.