Provjera fizičke spremnosti i sposobnosti će se obaviti 25.09.2018.godine:

Kandidati su obavezni sa sobom ponijeti identifikacioni dokument i sportsku opremu (patike, majicu i šorts ili trenerku).

Za spisak pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

25.09.2018. u 7,45 časova
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vuković Lazar Podgorica
2 Radusinović Marko Podgorica
3 Caričić Marijana Podgorica
4 Ivanović Srefan Podgorica
5 Dautović Kerim Podgorica
6 Vlahović Aleksandar Podgorica
7 Bajčeta Maja Podgorica
8 Mirotić Matija Podgorica
9 Krsmanović Radivoje Podgorica
10 Đurišić Balša Podgorica
11 Pejanović Filip Podgorica
12 Šebek Dijana Podgorica
13 Đurišić Miloš Podgorica
14 Ražnatović Todor Podgorica
15 Dragutinović Ana Podgorica
16 Golubović Dragan Podgorica
17 Jevrić Igor Podgorica
18 Petrović Danilo Podgorica
19 Uskoković Đorđe Podgorica
20 Mugoša Petar Podgorica
21 Bošković Marko Podgorica
22 Džudović Stefan Podgorica
23 Vujačić Ivana Podgorica
24 Stamatović Marko  Podgorica
25 Radević Milija Podgorica
26 Mijović Boris Podgorica
27 Vukčević Rajko Podgorica
28 Cikić Lazar Podgorica
29 Palibrk Zorana Podgorica
30 Spaić Ljubica Podgorica
31 Grebović Dario Podgorica
32 Vojinović Nikola Podgorica
33 Marković Vukoman Podgorica
34 Anđelić Dražen Podgorica
35 Kuč Albin Podgorica
36 Ivanović Đorđe Podgorica
37 Anđelić Darko Podgorica
38 Adžić Anastasija Podgorica
39 Radulović Jovana Podgorica
40 Milačić Mirjana Podgorica
41 Pavićević Lidija Danilovgrad
42 Krgović Aleksandar Danilovgrad
43 Jelić Nikola Danilovgrad
44 Perović Marko Danilovgrad
45 Pejović Nina Cetinje
46 Durutović Nikola Nikšić
47 Lalić Luka Nikšić
48 Tomašević Nikola Nikšić
49 Šušić Damjan Nikšić
50 Vujović Vukašin Nikšić
51 Dubak Kristina Nikšić
52 Krgović Anđela Nikšić
53 Kadić Todor Nikšić
54 Samardžić Miloš Nikšić
55 Bojanić Stefan Nikšić
56 Stevović Kristijan Nikšić
57 Vukotić Tamara Nikšić
58 Rastoder Jasna Nikšić
59 Mirković Vuk Nikšić
60 Varajić Slađana Nikšić
     
25.09.2018. u 11,30 časova 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Radović Predrag Andrijevica
2 Milićević Aleksandar Andrijevica
3 Magdelinić Mladen Berane
4 Cikić Petar Berane
5 Šekularac Željko Berane
6 Vučeljić Milica Berane
7 Radović Bojan Bijelo Polje
8 Kos Arijan Bijelo Polje
9 Konatar Darko  Bijelo Polje
10 Spahić Adnan Bijelo Polje
11 Perović Vihora Bijelo Polje
12 Radović Vuk Bijelo Polje
13 Femić Obrad Bijelo Polje
14 Šestović Violeta Bijelo Polje
15 Kuč Damjan Bijelo Polje
16 Suljević Elma Bijelo Polje
17 Bučan Emir Bijelo Polje
18 Softić Meho Bijelo Polje
19 Jokić Vlado Bijelo Polje
20 Kljajić Vanja Kolašin
21 Jovanović Nemanja Kolašin
22 Popović Saša Kolašin
23 Vujisić Anđela Kolašin
24 Bulatović Marija Kolašin
25 Medenica Savić Kolašin
26 Šćepanović Bojan Mojkovac
27 Vujičić Petar Nikšić
28 Vuković Miljan Nikšić
29 Rastoder Mirnes Petnjica
30 Jokić Zlatko Plav
31 Muminović Merid Plav
32 Bašić Mersim Plav
33 Đuričanin Nemanja Plav
34 Vasilijević Stefan Pljevlja
35 Milinković Teodora Pljevlja
36 Tošić Anđela Pljevlja
37 Ostojić Novak Pljevlja
38 Knežević Petar Pljevlja
39 Tešović Nikola Pljevlja
40 Hodović Nejra Pljevlja
41 Vuković Vera Pljevlja
42 Ćalasan Biljana Plužine
43 Duškić Elvedin Bar
44 Vukčević Neonila Bar
45 Karastanović Meliha Bar
46 Zonjić Ljubica Bar
47 Babačić Haris Bar
48 Useinović Armin Bar
49 Nurković Adnan Rožaje
50 Nenezić Radoš Šavnik
51 Delić Leonora Šavnik
52 Keljanović Marija Tivat
53 Mirsad Đokić Tuzi
54 Suljović Mahir Ulcinj
55 Popović Ivan Ulcinj