OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  kandidata će se obavljati po grupama u periodu 17.09. -  18.09.2019. godine

Napomena: Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

 

17.09.2019. godine u 08:00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Perović Marko

Danilovgrad

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

3

Šuković Filip

Danilovgrad

4

Popović Boris

Podgorica

5

Kljajić Filip

Podgorica

6

Perunović Ivan

Podgorica

7

Miličković Mihajlo

Podgorica

8

Mujović Vanja

Podgorica

9

Anđelić Darko

Podgorica

10

Bulatović Zoran

Podgorica

11

Suljević Admir

Podgorica

12

Krgović Anđela

Nikšić

13

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

14

Konatar Dejan

Bijelo Polje

15

Tomović Mihajlo

Berane

16

Luković Jusuf

Plav

17

Čelić Redža

Plav

     

17.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šljivančanin Veljko

Podgorica

2

Dabanović Danilo

Podgorica

3

Kuveljić Vukan

Podgorica

4

Petrušić Nemanja

Podgorica

5

Jevrić Igor

Podgorica

6

Ćulafić Anđela

Podgorica

7

Adžić Anastasija

Podgorica

8

Rakočević Milica

Podgorica

9

Peković Lana

Podgorica

10

Bulatović Anja

Podgorica

11

Davidović Jovan

Podgorica

12

Bukilić Mitar

Podgorica

13

Bulatović Marijana

Podgorica

14

Đurišić Balša

Podgorica

15

Jokić Vlado

Podgorica

16

Vojvodić Jovana

Podgorica

17

Mugoša Anđela

Podgorica

     

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Orbović Marko

Nikšić

2

Golović Petar

Nikšić

3

Samardžić Miloš

Nikšić

4

Orbović Jovan

Nikšić

5

Bogdanović Predrag

Nikšić

6

Lalatović Katarina

Nikšić

7

Striković Gordana

Nikšić

8

Striković Ljiljana

Nikšić

9

Šćepanović Radmila

Nikšić

10

Mirković Vuk

Nikšić

11

Lalić Luka

Nikšić

12

Gojković Marija

Nikšić

13

Rastoder Jasna

Nikšić

14

Medojević Kristina

Nikšić

15

Dašić Novak

Nikšić

16

Luburić Joko

Plužine

17

Karadžić Dragana

Žabljak

     

17.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Bujić Katarina

Bar

2

Zonjić Vanja

Bar

3

Babajić Olivera

Bar

4

Useinović Armin

Bar

5

Nurković Aldin

Bar

6

Fuštić Matija

Bar

7

Čolović Damir

Bar

8

Kovačević Ćamil

Bar

9

Elvedin Duškić

Bar

10

Vlahović Danilo

Bar

11

Lukić Stefan

Budva

12

Pandurević Danica

Herceg Novi

13

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

14

Bijelić Mitar

Herceg Novi

15

Spasojević Anja

Ulcinj

16

Popović Bogdan

Ulcinj

17

Laličić Emir

Ulcinj

     

 

 

 

 

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jaćimović Igor

Bijelo Polje

2

Radović Bojan

Bijelo Polje

3

Perović Uroš

Bijelo Polje

4

Perović Veljko

Bijelo Polje

5

Šabotić Emir

Bijelo Polje

6

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

7

Hajduković Anka

Bijelo Polje

8

Kolić Vildan

Bijelo Polje

9

Beganović Kenan

Bijelo Polje

10

Smakić Ema

Bijelo Polje

11

Balšić Miloš

Bijelo Polje

12

Nedović Milun

Bijelo Polje

13

Šestović Violeta

Bijelo Polje

14

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

15

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

16

Kuč Damjan

Bijelo Polje

17

Damjanović Aleksandar

Bijelo Polje

     

17.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šunjević Božo

Berane

2

Korać Radovan

Berane

3

Spalević Jovana

Berane

4

Vukanić Marija

Berane

5

Paunović Lazar

Berane

6

Ralević Bojan

Berane

7

Bubanja Danilo

Berane

8

Petrović Valentina

Berane

9

Obradović Nemanja

Berane

10

Rovčanin Marija

Berane

11

Dabetić Beba

Berane

12

Medojević Mihajlo

Berane

13

Keljanović Stanka

Berane

14

Radisavljević Radomir

Berane

15

Bajrović Asmir

Gusinje

16

Ulaj Endi

Gusinje

17

Rugova Gramoz

Plav

 

 

17.09.2019. godine u 08:00h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Perović Marko

Danilovgrad

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

3

Šuković Filip

Danilovgrad

4

Popović Boris

Podgorica

5

Kljajić Filip

Podgorica

6

Perunović Ivan

Podgorica

7

Miličković Mihajlo

Podgorica

8

Mujović Vanja

Podgorica

9

Anđelić Darko

Podgorica

10

Bulatović Zoran

Podgorica

11

Suljević Admir

Podgorica

12

Krgović Anđela

Nikšić

13

Kovijanić Stefan

Bijelo Polje

14

Konatar Dejan

Bijelo Polje

15

Tomović Mihajlo

Berane

16

Luković Jusuf

Plav

17

Čelić Redža

Plav

     

17.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šljivančanin Veljko

Podgorica

2

Dabanović Danilo

Podgorica

3

Kuveljić Vukan

Podgorica

4

Petrušić Nemanja

Podgorica

5

Jevrić Igor

Podgorica

6

Ćulafić Anđela

Podgorica

7

Adžić Anastasija

Podgorica

8

Rakočević Milica

Podgorica

9

Peković Lana

Podgorica

10

Bulatović Anja

Podgorica

11

Davidović Jovan

Podgorica

12

Bukilić Mitar

Podgorica

13

Bulatović Marijana

Podgorica

14

Đurišić Balša

Podgorica

15

Jokić Vlado

Podgorica

16

Vojvodić Jovana

Podgorica

17

Mugoša Anđela

Podgorica

     

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Orbović Marko

Nikšić

2

Golović Petar

Nikšić

3

Samardžić Miloš

Nikšić

4

Orbović Jovan

Nikšić

5

Bogdanović Predrag

Nikšić

6

Lalatović Katarina

Nikšić

7

Striković Gordana

Nikšić

8

Striković Ljiljana

Nikšić

9

Šćepanović Radmila

Nikšić

10

Mirković Vuk

Nikšić

11

Lalić Luka

Nikšić

12

Gojković Marija

Nikšić

13

Rastoder Jasna

Nikšić

14

Medojević Kristina

Nikšić

15

Dašić Novak

Nikšić

16

Luburić Joko

Plužine

17

Karadžić Dragana

Žabljak

     

17.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Bujić Katarina

Bar

2

Zonjić Vanja

Bar

3

Babajić Olivera

Bar

4

Useinović Armin

Bar

5

Nurković Aldin

Bar

6

Fuštić Matija

Bar

7

Čolović Damir

Bar

8

Kovačević Ćamil

Bar

9

Elvedin Duškić

Bar

10

Vlahović Danilo

Bar

11

Lukić Stefan

Budva

12

Pandurević Danica

Herceg Novi

13

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

14

Bijelić Mitar

Herceg Novi

15

Spasojević Anja

Ulcinj

16

Popović Bogdan

Ulcinj

17

Laličić Emir

Ulcinj

     

 

 

 

 

 

 

 

 

17.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jaćimović Igor

Bijelo Polje

2

Radović Bojan

Bijelo Polje

3

Perović Uroš

Bijelo Polje

4

Perović Veljko

Bijelo Polje

5

Šabotić Emir

Bijelo Polje

6

Mahmutović Omer

Bijelo Polje

7

Hajduković Anka

Bijelo Polje

8

Kolić Vildan

Bijelo Polje

9

Beganović Kenan

Bijelo Polje

10

Smakić Ema

Bijelo Polje

11

Balšić Miloš

Bijelo Polje

12

Nedović Milun

Bijelo Polje

13

Šestović Violeta

Bijelo Polje

14

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

15

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

16

Kuč Damjan

Bijelo Polje

17

Damjanović Aleksandar

Bijelo Polje

     

17.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šunjević Božo

Berane

2

Korać Radovan

Berane

3

Spalević Jovana

Berane

4

Vukanić Marija

Berane

5

Paunović Lazar

Berane

6

Ralević Bojan

Berane

7

Bubanja Danilo

Berane

8

Petrović Valentina

Berane

9

Obradović Nemanja

Berane

10

Rovčanin Marija

Berane

11

Dabetić Beba

Berane

12

Medojević Mihajlo

Berane

13

Keljanović Stanka

Berane

14

Radisavljević Radomir

Berane

15

Bajrović Asmir

Gusinje

16

Ulaj Endi

Gusinje

17

Rugova Gramoz

Plav