OPŠTI LJEKARSKI PREGLED  kandidata će se obavljati po grupama u periodu 17.09. -  18.09.2019. godine

Napomena: Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

 

 

18.09.2019. godine u 08:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Šipčić Magda

Podgorica

2

Savović Branko

Podgorica

3

Vuković Tamara

Podgorica

4

Brković Andjela

Podgorica

5

Vlahović Aleksandar

Podgorica

6

Vračar Vukašin

Podgorica

7

Kalezić Ivan

Podgorica

8

Đukanović Nikola

Podgorica

9

Pavićević Lidija

Podgorica

10

Vukadinović Dušan

Podgorica

11

Radonjić Ognjen

Podgorica

12

Komatina Luka

Podgorica

13

Ćetković Uroš

Podgorica

14

Ristić Đorđije

Podgorica

15

Tatar Jovana

Podgorica

16

Krsmanović Radivoje

Podgorica

17

Rogošić Đorđije

Podgorica

     
 

18.09.2019. godine u 09:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Ivanović Đorđe

Podgorica

2

Tadić Tadija

Podgorica

3

Đonaj Kristina

Podgorica

4

Mitrović Stefan

Nikšić

5

Vukotić Tamara

Nikšić

6

Lješević Bojana

Nikšić

7

Mirković Vasilije

Nikšić

8

Milović Petar

Nikšić

9

Perović Helena

Nikšić

10

Zeković Dejan

Nikšić

11

Kandić Miloš

Nikšić

12

Tadić Žana

Nikšić

13

Jaramaz Đuro

Nikšić

14

Došen Mladen

Nikšić

15

Vujičić Petar

Nikšić

16

Gezović Tijana

Nikšić

17

Lalatović Labud

Nikšić

     
     

18.09.2019. godine u 10:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Veljović Marija

Mojkovac

2

Jokić Sara

Mojkovac

3

Đurišić Dalibor

Mojkovac

4

Vlaović Dragana

Mojkovac

5

Marković Nađa

Mojkovac

6

Bošković Ivan

Mojkovac

7

Vuković Dalibor

Mojkovac

8

Smolović Veljko

Mojkovac

9

Vidaković Goran

Mojkovac

10

Čigoja Todor

Mojkovac

11

Jovanović Stefan

Mojkovac

12

Jeknić Ivana

Mojkovac

13

Popović Saša

Kolašin

14

Bulatović Marija

Kolašin

15

Vešović Aleksandar

Kolašin

16

Rakočević Dragana

Kolašin

17

Kuveljić Saška

Kolašin

     
 

18.09.2019. godine u 11:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Steljić Maja

Cetinje

2

Vujović Ilija

Cetinje

3

Hasić Zehra

Bijelo Polje

4

Jurišević Stefan

Bijelo Polje

5

Varagić Miomir

Bijelo Polje

6

Šunjevarić Nemanja

Bijelo Polje

7

Miladinović Luka

Bijelo Polje

8

Jokić Andrija

Bijelo Polje

9

Softić Meho

Bijelo Polje

10

Bulatović Marko

Bijelo Polje

11

Spahić Elma

Bijelo Polje

12

Jovanović Nemanja

Bijelo Polje

13

Knežević Goran

Bijelo Polje

14

Španjević Mileta

Bijelo Polje

15

Smolović Veljko

Bijelo Polje

16

Obradović Filip

Bijelo Polje

17

Mrdak Nikola

Bijelo Polje

     
     

18.09.2019. godine u 12:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Jelovac Bojan

Pljevlja

2

Anđelić Boris

Pljevlja

3

Ječmenica Milica

Pljevlja

4

Rovčanin Nebojša

Pljevlja

5

Goločevac Anđela

Pljevlja

6

Cvijović Kristina

Pljevlja

7

Ostojić Novak

Pljevlja

8

Šćepanović Balša

Pljevlja

9

Kordić Edi

Pljevlja

10

Nenezić Ana

Pljevlja

11

Cvijović Dejan

Pljevlja

12

Pejović Stefan

Pljevlja

13

Rovčanin Dragana

Tivat

14

Lutovac Lazar

Tivat

15

Nikolić Marija

Kotor

16

Mihajlović Luka

Kotor

17

Leković Rajko

Kotor

     

18.09.2019. godine u 14:00 h

Rb

Prezime i ime

Opština

1

Kardović Amin

Rožaje

2

Mujević Amel

Rožaje

3

Kalač Admir

Rožaje

4

Dedeić Almin

Rožaje

5

Ramović Enis

Rožaje

6

Murić Haris

Rožaje

7

Škrijelj Armin

Rožaje

8

Ramović Isad

Rožaje

9

Murić Mirza

Rožaje

10

Murić Suad

Rožaje

11

Ćeman Irina

Petnjica

12

Agović Erik

Petnjica

13

 

 

 
18.09.2019. godine u 08:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Šipčić Magda Podgorica
2 Savović Branko Podgorica
3 Vuković Tamara Podgorica
4 Brković Andjela Podgorica
5 Vlahović Aleksandar Podgorica
6 Vračar Vukašin Podgorica
7 Kalezić Ivan Podgorica
8 Đukanović Nikola Podgorica
9 Pavićević Lidija Podgorica
10 Vukadinović Dušan Podgorica
11 Radonjić Ognjen Podgorica
12 Komatina Luka Podgorica
13 Ćetković Uroš Podgorica
14 Fuštić Matija Podgorica
15 Tatar Jovana Podgorica
16 Krsmanović Radivoje Podgorica
17 Rogošić Đorđije Podgorica
     
 
18.09.2019. godine u 09:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Ivanović Đorđe Podgorica
2 Tadić Tadija Podgorica
3 Đonaj Kristina Podgorica
4 Mitrović Stefan Nikšić
5 Vukotić Tamara Nikšić
6 Lješević Bojana Nikšić
7 Mirković Vasilije Nikšić
8 Milović Petar Nikšić
9 Perović Helena Nikšić
10 Zeković Dejan Nikšić
11 Kandić Miloš Nikšić
12 Tadić Žana Nikšić
13 Jaramaz Đuro Nikšić
14 Došen Mladen Nikšić
15 Vujičić Petar Nikšić
16 Gezović Tijana Nikšić
17 Lalatović Labud Nikšić
     
     
18.09.2019. godine u 10:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Veljović Marija Mojkovac
2 Jokić Sara Mojkovac
3 Đurišić Dalibor Mojkovac
4 Vlaović Dragana Mojkovac
5 Marković Nađa Mojkovac
6 Bošković Ivan Mojkovac
7 Vuković Dalibor Mojkovac
8 Smolović Veljko Mojkovac
9 Vidaković Goran Mojkovac
10 Čigoja Todor Mojkovac
11 Jovanović Stefan Mojkovac
12 Jeknić Ivana Mojkovac
13 Popović Saša Kolašin
14 Bulatović Marija Kolašin
15 Vešović Aleksandar Kolašin
16 Rakočević Dragana Kolašin
17 Kuveljić Saška Kolašin
     
 
18.09.2019. godine u 11:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Steljić Maja Cetinje
2 Vujović Ilija Cetinje
3 Hasić Zehra Bijelo Polje
4 Jurišević Stefan Bijelo Polje
5 Varagić Miomir Bijelo Polje
6 Šunjevarić Nemanja Bijelo Polje
7 Miladinović Luka Bijelo Polje
8 Jokić Andrija Bijelo Polje
9 Softić Meho Bijelo Polje
10 Bulatović Marko Bijelo Polje
11 Spahić Elma Bijelo Polje
12 Jovanović Nemanja Bijelo Polje
13 Knežević Goran Bijelo Polje
14 Španjević Mileta Bijelo Polje
15 Smolović Veljko Bijelo Polje
16 Obradović Filip Bijelo Polje
17 Mrdak Nikola Bijelo Polje
     
     
18.09.2019. godine u 12:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Jelovac Bojan Pljevlja
2 Anđelić Boris Pljevlja
3 Ječmenica Milica Pljevlja
4 Rovčanin Nebojša Pljevlja
5 Goločevac Anđela Pljevlja
6 Cvijović Kristina Pljevlja
7 Ostojić Novak Pljevlja
8 Šćepanović Balša Pljevlja
9 Kordić Edi Pljevlja
10 Nenezić Ana Pljevlja
11 Cvijović Dejan Pljevlja
12 Pejović Stefan Pljevlja
13 Rovčanin Dragana Tivat
14 Lutovac Lazar Tivat
15 Nikolić Marija Kotor
16 Mihajlović Luka Kotor
17 Leković Rajko Kotor
     
18.09.2019. godine u 14:00 h
Rb Prezime i ime Opština
1 Kardović Amin Rožaje
2 Mujević Amel Rožaje
3 Kalač Admir Rožaje
4 Dedeić Almin Rožaje
5 Ramović Enis Rožaje
6 Murić Haris Rožaje
7 Škrijelj Armin Rožaje
8 Ramović Isad Rožaje
9 Murić Mirza Rožaje
10 Murić Suad Rožaje
11 Ćeman Irina Petnjica
12 Agović Erik Petnjica
13