Centralna komisija za odabir kandidata XIII generacije polaznika/ca za upis na Policijsku akademiju koji će se školovati po Obrazovnom programu Policajac/ka, na sjednici održanoj 31.10.2019. razmatrala je rezultate na kraju selekcije i utvrdila Rang listu uspješnosti kandidata/kinja i Prijedlog Odluke o prijemu kandidata direktoru Policijske akademije.

 

Cjelokupni proces selekcije uspješno je završilo 59 kandidata.

Shodno  članu 10,12 i 24 Pravilnika o regrutaciji i selekciji kandidata za više stručno obrazovanje sa kriterijumima za ocjenjivanje testova Centralna komisija dostavljamo jedinstvenu i zajedničku rang listu uspješnosti Prijedlog odluke o prijemu kandidata/kinja.

PRILOG:

-         Jedinstvena rang lista uspješnosti

-         Zajednička rang lista uspješnosti

-         Prijedlog Odluke o prijemu kandidata/kinja  direktoru Policijske akademije.

 

 

Red. broj

Prezime i ime

Pol (M/Ž)

Opština

Bodovi za uspjeh

(max 20)

Bodovi za VLADANJE

(negativni)

Test opšteg znanja

(max 20)

Fizička spremnost i sposobnost

(max 30)

Psihološko testiranje

(max 30)

Konačno po testovima

(max 100)

1

Petrović Valentina

Ž

Berane

20

0

13

19.5

28.67

81.17

2

Veljović Marija

Ž

Mojkovac

20

0

13.4

21

23.66

78.06

3

Miličković Mihailo

M

Podgorica

15

-1

10.4

28.5

24.90

77.80

4

Mitrović Stefan

M

Nikšić

15

-1

15.4

18.75

29.39

77.54

5

Španjević Mileta

M

Bijelo Polje

15

-4

16

24

25.45

76.45

6

Perović Uroš

M

Bijelo Polje

15

0

13

21.75

26.29

76.04

7

Smolović Veljko

M

Mojkovac

15

0

14

18.75

27.39

75.14

8

Obradović Filip

M

Bijelo Polje

15

-2

14.4

22.5

25.19

75.09

9

Perunović Jovan

M

Podgorica

15

-1

15.6

20.25

25.11

74.96

10

Ječmenica Milica

Ž

Pljevlja

20

0

15

12.75

27.10

74.85

11

Đukanović Nikola

M

Podgorica

15

-4

14

23.25

26.01

74.26

12

Jokić Sara

Ž

Mojkovac

15

0

13.8

20.25

24.18

73.23

13

Čigoja Todor

M

Mojkovac

15

0

12.8

18

27.05

72.85

14

Rastoder Jasna

Ž

Nikšić

15

0

13.8

18.75

24.78

72.33

15

Rakočević Dragana

Ž

Kolašin

15

0

13

16.5

26.53

71.03

16

Krsmanović Radivoje

M

Podgorica

15

0

15.4

12.75

27.30

70.45

17

Zeković Dejan

M

Nikšić

15

0

13.8

15.75

25.73

70.28

18

Samardžić Miloš

M

Nikšić

8

0

11

23.25

27.79

70.04

19

Spahić Elma

Ž

Bijelo Polje

15

0

11.2

16.5

26.67

69.37

20

Leković Rajko

M

Kotor

8

-2

12.6

24.75

25.02

68.37

21

Striković Gordana

Ž

Nikšić

15

0

12

15.75

25.11

67.86

22

Marković Nađa

Ž

Mojkovac

8

0

10.8

19.5

29.56

67.86

23

Suljević Admir

M

Podgorica

15

0

14.4

14.25

23.79

67.44

24

Goločevac Anđela

Ž

Pljevlja

8

-2

12.6

24

24.71

67.31

25

Pandurević Danica

Ž

Herceg Novi

8

-2

12

24

25.07

67.07

26

Čolović Damir

M

Bar

8

0

13.2

21.75

23.69

66.64

27

Mujević Amel

M

Rožaje

15

0

13.2

12.75

25.69

66.64

28

Kuč Damjan

M

Bijelo Polje

8

0

14.4

17.25

26.81

66.46

29

Bulatović Zoran

M

Podgorica

4

0

11

21.75

29.66

66.41

30

Đonaj Kristina

Ž

Podgorica

8

-1

12.8

23.25

23.09

66.14

31

Konatar Dejan

M

Bijelo Polje

4

0

11

21

29.56

65.56

32

Kovijanić Stefan

M

Bijelo Polje

4

0

13.4

18

29.93

65.33

33

Krgović Anđela

Ž

Nikšić

8

0

14

15

27.78

64.78

34

Šljivančanin Veljko

M

Podgorica

15

-3

11.6

16.5

24.63

64.73

35

Mujović Vanja

Ž

Podgorica

8

0

12.4

22.5

21.67

64.57

36

Ulaj Endi

M

Gusinje

8

0

12.2

19.5

24.52

64.22

37

Luković Jusuf

M

Plav

15

-1

10.8

15.75

22.82

63.37

38

Rogošić Đorđije

M

Podgorica

4

0

14.6

15

29.71

63.31

39

Medojević Mihailo

M

Berane

15

0

11.6

12

24.34

62.94

40

Kljajić Filip

M

Podgorica

8

-4

15.2

15

28.61

62.81

41

Dedeić Almin

M

Rožaje

8

-1

12.6

17.25

25.89

62.74

42

Popović Saša

M

Kolašin

8

0

12

14.25

27.88

62.13

43

Lalić Luka

M

Nikšić

8

0

13.4

18.75

21.67

61.82

44

Vuković Dalibor

M

Mojkovac

8

0

12.8

18

22.97

61.77

45

Ćetković Uroš

M

Podgorica

8

-1

11

17.25

25.91

61.16

46

Vukanić Marija

Ž

Berane

8

-3

13

17.25

25.51

60.76

47

Mrdak Nikola

M

Bijelo Polje

8

-4

14.2

15

26.62

59.82

48

Đurišić Balša

M

Podgorica

8

-4

11.6

21.75

22.42

59.77

49

Radović Bojan

M

Bijelo Polje

8

0

12

15

24.51

59.51

50

Kalezić Ivan

M

Podgorica

8

-4

12.2

19.5

22.77

58.47

51

Mirković Vuk

M

Nikšić

8

0

10.2

16.5

23.05

57.75

52

Hasić Zehra

Ž

Bijelo Polje

15

0

10.8

12

19.70

57.50

53

Šuković Filip

M

Danilovgrad

8

-4

12.8

16.5

24.13

57.43

54

Zonjić Vanja

Ž

Bar

8

0

10.4

15

23.91

57.31

55

Ivanović Đorđe

M

Podgorica

4

-2

12.4

18

24.73

57.13

56

Obradović Nemanja

M

Berane

8

0

10

14.25

24.12

56.37

57

Perović Veljko

M

Bijelo Polje

8

-4

11

17.25

23.14

55.39

58

Miladinović Luka

M

Bijelo Polje

8

-2

10.2

15

24.06

55.26

59

Bulatović Marko

M

Bijelo Polje

4

-4

10.4

19.5

22.65

52.55

 

 

ZAJEDNIČKA RANG LISTA USPJEŠNOSTI KANDIDATA/KINJA

 

      Raspodjela upisnih mjesta

 

  • - Numk = 50 – broj upisnih mjesta određen Konkursom
  • - Nuk = 210– ukupan broj prijavljenih kandidata
  • - Nmafa = 44 – broj kandidata koji su se izjasnili za princip afirmativne

                   akcije

  • - Nmk = 166- broj kandidata koji ne žele da se u proceduri odabira kandidata primijeni princip afirmativne akcije
  • - Numafa – broj upisnih mjesta za kandidate koji su se opredijelili za

              princip afirmativne akcije

  • - Numo - broj upisnih mjesta kandidata koji ne žele da se u proceduri

            odabira primijeni princip afirmativne akcije

Numafa = Numk * Nmafa / Nuk = 50 * 44 / 210 = 10,47 = 10

 

Numo = Numk – Numafa = 50 – 10 = 40

Raspodjela upisnih mjesta izvršena je shodno članu 12 i 24 Pravilnika

Napomena: Od ukupnog broja kandidata njih 59 koji su prošli kompletan proces selekcije imamo 9 kandidata koji su se opredjelili za princip afirmativne akcije.

 

 

  1. Kandidati koji se nijesu opredjelili za afirmativnu akciju:

Red. broj

Prezime i ime

Pol (M/Ž)

Opština

Bodovi za uspjeh

Bodovi za VLADANJE

Test opšteg znanja

Fizička spremnost i sposobnost

Psiho test

Konačno po testovima

1

Veljović Marija

Ž

Mojkovac

20

0

13.4

21

23.66

78.06

2

Miličković Mihailo

M

Podgorica

15

-1

10.4

28.5

24.90

77.80

3

Mitrović Stefan

M

Nikšić

15

-1

15.4

18.75

29.39

77.54

4

Španjević Mileta

M

Bijelo Polje

15

-4

16

24

25.45

76.45

5

Perović Uroš

M

Bijelo Polje

15

0

13

21.75

26.29

76.04

6

Obradović Filip

M

Bijelo Polje

15

-2

14.4

22.5

25.19

75.09

7

Perunović Jovan

M

Podgorica

15

-1

15.6

20.25

25.11

74.96

8

Ječmenica Milica

Ž

Pljevlja

20

0

15

12.75

27.10

74.85

9

Đukanović Nikola

M

Podgorica

15

-4

14

23.25

26.01

74.26

10

Jokić Sara

Ž

Mojkovac

15

0

13.8

20.25

24.18

73.23

11

Čigoja Todor

M

Mojkovac

15

0

12.8

18

27.05

72.85

12

Rastoder Jasna

Ž

Nikšić

15

0

13.8

18.75

24.78

72.33

13

Rakočević Dragana

Ž

Kolašin

15

0

13

16.5

26.53

71.03

14

Krsmanović Radivoje

M

Podgorica

15

0

15.4

12.75

27.30

70.45

15

Zeković Dejan

M

Nikšić

15

0

13.8

15.75

25.73

70.28

16

Leković Rajko

M

Kotor

8

-2

12.6

24.75

25.02

68.37

17

Marković Nađa

Ž

Mojkovac

8

0

10.8

19.5

29.56

67.86

18

Suljević Admir

M

Podgorica

15

0

14.4

14.25

23.79

67.44

19

Goločevac Anđela

Ž

Pljevlja

8

-2

12.6

24

24.71

67.31

20

Čolović Damir

M

Bar

8

0

13.2

21.75

23.69

66.64

21

Mujević Amel

M

Rožaje

15

0

13.2

12.75

25.69

66.64

22

Kuč Damjan

M

Bijelo Polje

8

0

14.4

17.25

26.81

66.46

23

Bulatović Zoran

M

Podgorica

4

0

11

21.75

29.66

66.41

24

Đonaj Kristina

Ž

Podgorica

8

-1

12.8

23.25

23.09

66.14

25

Konatar Dejan

M

Bijelo Polje

4

0

11

21

29.56

65.56

26

Kovijanić Stefan

M

Bijelo Polje

4

0

13.4

18

29.93

65.33

27

Krgović Anđela

Ž

Nikšić

8

0

14

15

27.78

64.78

28

Šljivančanin Veljko

M

Podgorica

15

-3

11.6

16.5

24.63

64.73

29

Mujović Vanja

Ž

Podgorica

8

0

12.4

22.5

21.67

64.57

30

Rogošić Đorđije

M

Podgorica

4

0

14.6

15

29.71

63.31

31

Medojević Mihailo

M

Berane

15

0

11.6

12

24.34

62.94

32

Kljajić Filip

M

Podgorica

8

-4

15.2

15

28.61

62.81

33

Dedeić Almin

M

Rožaje

8

-1

12.6

17.25

25.89

62.74

34

Popović Saša

M

Kolašin

8

0

12

14.25

27.88

62.13

35

Lalić Luka

M

Nikšić

8

0

13.4

18.75

21.67

61.82

36

Vuković Dalibor

M

Mojkovac

8

0

12.8

18

22.97

61.77

37

Ćetković Uroš

M

Podgorica

8

-1

11

17.25

25.91

61.16

38

Vukanić Marija

Ž

Berane

8

-3

13

17.25

25.51

60.76

39

Mrdak Nikola

M

Bijelo Polje

8

-4

14.2

15

26.62

59.82

40

Đurišić Balša

M

Podgorica

8

-4

11.6

21.75

22.42

59.77

41

Radović Bojan

M

Bijelo Polje

8

0

12

15

24.51

59.51

42

Kalezić Ivan

M

Podgorica

8

-4

12.2

19.5

22.77

58.47

43

Mirković Vuk

M

Nikšić

8

0

10.2

16.5

23.05

57.75

44

Hasić Zehra

Ž

Bijelo Polje

15

0

10.8

12

19.70

57.50

45

Šuković Filip

M

Danilovgrad

8

-4

12.8

16.5

24.13

57.43

46

Ivanović Đorđe

M

Podgorica

4

-2

12.4

18

24.73

57.13

47

Obradović Nemanja

M

Berane

8

0

10

14.25

24.12

56.37

48

Perović Veljko

M

Bijelo Polje

8

-4

11

17.25

23.14

55.39

49

Miladinović Luka

M

Bijelo Polje

8

-2

10.2

15

24.06

55.26

50

Bulatović Marko

M

Bijelo Polje

4

-4

10.4

19.5

22.65

52.55

 

  1. Kandidati koji su se opredjelili za afirmativnu akciju

Red. broj

Prezime i ime

Pol (M/Ž)

Opština

Bodovi za uspjeh

Bodovi za VLADANJE

Test opšteg znanja

Fizička spremnost i sposobnost

Psiho test

Konačno po testovima

1

Petrović Valentina

Ž

Berane

20

0

13

19.5

28.67

81.17

2

Smolović Veljko

M

Mojkovac

15

0

14

18.75

27.39

75.14

3

Samardžić Miloš

M

Nikšić

8

0

11

23.25

27.79

70.04

4

Spahić Elma

Ž

Bijelo Polje

15

0

11.2

16.5

26.67

69.37

5

Striković Gordana

Ž

Nikšić

15

0

12

15.75

25.11

67.86

6

Pandurević Danica

Ž

Herceg Novi

8

-2

12

24

25.07

67.07

7

Ulaj Endi

M

Gusinje

8

0

12.2

19.5

24.52

64.22

8

Luković Jusuf

M

Plav

15

-1

10.8

15.75

22.82

63.37

9

Zonjić Vanja

Ž

Bar

8

0

10.4

15

23.91

57.31


PRIJEDLOG  ZA PRIJEM  KANDIDATA/KINJA

Red. broj

Prezime i ime

Pol (M/Ž)

Opština

Konačno (max 100)

1

Petrović Valentina

Ž

Berane

81.17

2

Veljović Marija

Ž

Mojkovac

78.06

3

Miličković Mihailo

M

Podgorica

77.80

4

Mitrović Stefan

M

Nikšić

77.54

5

Španjević Mileta

M

Bijelo Polje

76.45

6

Perović Uroš

M

Bijelo Polje

76.04

7

Smolović Veljko

M

Mojkovac

75.14

8

Obradović Filip

M

Bijelo Polje

75.09

9

Perunović Jovan

M

Podgorica

74.96

10

Ječmenica Milica

Ž

Pljevlja

74.85

11

Đukanović Nikola

M

Podgorica

74.26

12

Jokić Sara

Ž

Mojkovac

73.23

13

Čigoja Todor

M

Mojkovac

72.85

14

Rastoder Jasna

Ž

Nikšić

72.33

15

Rakočević Dragana

Ž

Kolašin

71.03

16

Krsmanović Radivoje

M

Podgorica

70.45

17

Zeković Dejan

M

Nikšić

70.28

18

Samardžić Miloš

M

Nikšić

70.04

19

Spahić Elma

Ž

Bijelo Polje

69.37

20

Leković Rajko

M

Kotor

68.37

21

Striković Gordana

Ž

Nikšić

67.86

22

Marković Nađa

Ž

Mojkovac

67.86

23

Suljević Admir

M

Podgorica

67.44

24

Goločevac Anđela

Ž

Pljevlja

67.31

25

Pandurević Danica

Ž

Herceg Novi

67.07

26

Čolović Damir

M

Bar

66.64

27

Mujević Amel

M

Rožaje

66.64

28

Kuč Damjan

M

Bijelo Polje

66.46

29

Bulatović Zoran

M

Podgorica

66.41

30

Đonaj Kristina

Ž

Podgorica

66.14

31

Konatar Dejan

M

Bijelo Polje

65.56

32

Kovijanić Stefan

M

Bijelo Polje

65.33

33

Krgović Anđela

Ž

Nikšić

64.78

34

Šljivančanin Veljko

M

Podgorica

64.73

35

Mujović Vanja

Ž

Podgorica

64.57

36

Ulaj Endi

M

Gusinje

64.22

37

Luković Jusuf

M

Plav

63.37

38

Rogošić Đorđije

M

Podgorica

63.31

39

Medojević Mihailo

M

Berane

62.94

40

Kljajić Filip

M

Podgorica

62.81

41

Dedeić Almin

M

Rožaje

62.74

42

Popović Saša

M

Kolašin

62.13

43

Lalić Luka

M

Nikšić

61.82

44

Vuković Dalibor

M

Mojkovac

61.77

45

Ćetković Uroš

M

Podgorica

61.16

46

Vukanić Marija

Ž

Berane

60.76

47

Mrdak Nikola

M

Bijelo Polje

59.82

48

Đurišić Balša

M

Podgorica

59.77

49

Radović Bojan

M

Bijelo Polje

59.51

50

Zonjić Vanja

Ž

Bar

57.31

 

 

Napomena: Žutom bojom su osjenčeni kandidati koji se se opredjelili za princip afirmativne akcije.