Psihološko testiranje - usmeni dio(intervju) obaviće  se u periodu od 01.10. - 12.10.2018. godine na Poicijskoj akademiji.

Prilikom dolaska na Policijsku akademiju kandidati moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na Akademiju, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

 

01.10.2018
1 12:00 Dubak Kristina Ž Nikšić
2 12:40 Vukotić Tamara Ž Nikšić
3 13:20 Varajić Slađana Ž Nikšić
4 14:00 Milačić Mirjana Ž Podgorica
5 14:40 Golubović Dragan M Podgorica
6 15:20 Džudović Stefan M Podgorica
7 16:00 Mugoša Petar M Podgorica
8 16:40 Muminović Merid M Plav
9 17:20 Jokić Zlatko M Plav
10 18:00 Pejović Nina Ž Cetinje
         
03.10.2018
1 11:00 Duškić Elvedin M Bar
2 11:40 Babačić Haris M Bar
3 12:20 Useinović Armin M Bar
4 13:20 Vukčević Neonila Ž Bar
5 14:00 Radović Predrag M Andrijevica
6 14:40 Šekularac Željko M Berane
7 15:20 Magdelinić Mladen M Berane
8 16:00 Jelić Nikola M Danilovgrad
9 16:40 Krgović Aleksandar M Danilovgrad
10 17:20 Cikić Lazar M Podgorica
         
04.10.2018
1 11:00 Spahić Adnan M Bijelo Polje
2 11:40 Radović Vuk M Bijelo Polje
3 12:20 Perović Vihora Ž Bijelo Polje
4 13:00 Kos Arijan M Bijelo Polje
5 13:40 Jokić Vlado M Bijelo Polje
6 14:20 Kuč Damjan M Bijelo Polje
7 15:00 Radević Milija M Podgorica
         
08.10.2018
1 11:00 Vuković Miljan M Nikšić
2 11:40 Vujović Vukašin M Nikšić
3 12:20 Lalić Luka M Nikšić
4 13:20 Durutović Nikola M Nikšić
5 14:00 Tomašević Nikola M Nikšić
6 14:40 Vujičić Petar M Nikšić
7 15:20 Stevović Kristijan M Nikšić
8 16:00 Šušić Damjan M Nikšić
9 16:40 Marković Vukoman M Podgorica
10 17:20 Grebović Dario M Podgorica
         
09.10.2018
1 11:00 Tošić Anđela Ž Pljevlja
2 11:40 Vuković Vera Ž Pljevlja
3 12:20 Vasilijević Stefan M Pljevlja
4 13:20 Hodović Nejra Ž Pljevlja
5 14:00 Tešović Nikola M Pljevlja
6 14:40 Ostojić Novak M Pljevlja
7 15:20 Radusinović Marko M Podgorica
8 16:00 Đurišić Miloš M Podgorica
9 16:40 Uskoković Đorđe M Podgorica
10 17:20 Vukčević Rajko M Podgorica
         
10.10.2018
1 11:00 Nurković Adnan M Rožaje
2 11:40 Nenezić Radoš M Šavnik
3 12:20 Šćepanović Bojan M Mojkovac
4 13:20 Stamatović Marko  M Podgorica
5 14:00 Ražnatović Todor M Podgorica
6 14:40 Vuković Lazar M Podgorica
7 15:20 Ivanović Đorđe M Podgorica
8 16:00 Mijović Boris M Podgorica
9 16:40 Pejanović Filip M Podgorica
10 17:20 Mirotić Matija M Podgorica
         
11.10.2018
1 11:00 Keljanović Marija Ž Tivat
2 11:40 Suljović Mahir M Ulcinj
3 12:20 Popović Ivan M Ulcinj
4 13:20 Petrović Danilo M Podgorica
5 14:00 Anđelić Darko M Podgorica
6 14:40 Dragutinović Ana Ž Podgorica
7 15:20 Vujačić Ivana Ž Podgorica
8 16:00 Spaić Ljubica Ž Podgorica
9 16:40 Dautović Kerim M Podgorica
10 17:20 Anđelić Dražen M Podgorica
         
12.10.2018
1 11:00 Bulatović Marija Ž Kolašin
2 11:40 Popović Saša M Kolašin
3 12:20 Jovanović Nemanja M Kolašin
4 13:20 Medenica Savić M Kolašin
5 14:00 Đurišić Balša M Podgorica
6 14:40 Caričić Marijana Ž Podgorica
7 15:20 Ivanović Srefan M Podgorica