Psihološko testiranje - pismeni dio obaviće  se dana 28.09.2018. godine na Poicijskoj akademiji. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju kandidati moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).

Testiranje će se realizovati u četiri grupe.

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na Akademiju, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

 

28.09.2018. u 7,45 časova
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Jelić Nikola M Danilovgrad
2 Krgović Aleksandar M Danilovgrad
3 Anđelić Darko M Podgorica
4 Anđelić Dražen M Podgorica
5 Bošković Marko M Podgorica
6 Cikić Lazar M Podgorica
7 Dautović Kerim M Podgorica
8 Džudović Stefan M Podgorica
9 Đurišić Balša M Podgorica
10 Đurišić Miloš M Podgorica
11 Golubović Dragan M Podgorica
12 Grebović Dario M Podgorica
13 Ivanović Đorđe M Podgorica
14 Ivanović Srefan M Podgorica
15 Jevrić Igor M Podgorica
16 Kuč Albin M Podgorica
17 Marković Vukoman M Podgorica
18 Mijović Boris M Podgorica
19 Mirotić Matija M Podgorica
20 Mugoša Petar M Podgorica
21 Pejanović Filip M Podgorica
22 Petrović Danilo M Podgorica
       
28.09.2018. u 9,45 časova
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Babačić Haris M Bar
2 Duškić Elvedin M Bar
3 Useinović Armin M Bar
4 Karastanović Meliha Ž Bar
5 Vukčević Neonila Ž Bar
6 Zonjić Ljubica Ž Bar
7 Milačić Mirjana Ž Podgorica
8 Radulović Jovana Ž Podgorica
9 Spaić Ljubica Ž Podgorica
10 Vujačić Ivana Ž Podgorica
11 Radović Vuk M Bijelo Polje
12 Spahić Adnan M Bijelo Polje
13 Perović Vihora Ž Bijelo Polje
14 Šestović Violeta Ž Bijelo Polje
15 Pejović Nina Ž Cetinje
16 Jovanović Nemanja M Kolašin
17 Medenica Savić M Kolašin
18 Popović Saša M Kolašin
19 Bulatović Marija Ž Kolašin
20 Vujisić Anđela Ž Kolašin
21 Caričić Marijana Ž Podgorica
22 Dragutinović Ana Ž Podgorica
       
28.09.2018. u 12,45 časova
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Radović Predrag M Andrijevica
2 Magdelinić Mladen M Berane
3 Šekularac Željko M Berane
4 Vučeljić Milica Ž Berane
5 Nurković Adnan M Rožaje
6 Jokić Zlatko M Plav
7 Muminović Merid M Plav
8 Ostojić Novak M Pljevlja
9 Tešović Nikola M Pljevlja
10 Vasilijević Stefan M Pljevlja
11 Hodović Nejra Ž Pljevlja
12 Tošić Anđela Ž Pljevlja
13 Vuković Vera Ž Pljevlja
14 Nenezić Radoš M Šavnik
15 Keljanović Marija Ž Tivat
16 Popović Ivan M Ulcinj
17 Suljović Mahir M Ulcinj
18 Šćepanović Bojan M Mojkovac
19 Femić Obrad M Bijelo Polje
20 Jokić Vlado M Bijelo Polje
21 Kos Arijan M Bijelo Polje
22 Kuč Damjan M Bijelo Polje
       
28.09.2018. u 14,45 časova
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Durutović Nikola M Nikšić
2 Kadić Todor M Nikšić
3 Lalić Luka M Nikšić
4 Mirković Vuk M Nikšić
5 Samardžić Miloš M Nikšić
6 Stevović Kristijan M Nikšić
7 Šušić Damjan M Nikšić
8 Tomašević Nikola M Nikšić
9 Vujičić Petar M Nikšić
10 Vujović Vukašin M Nikšić
11 Vuković Miljan M Nikšić
12 Dubak Kristina Ž Nikšić
13 Varajić Slađana Ž Nikšić
14 Vukotić Tamara Ž Nikšić
15 Mirsad Đokić M Tuzi
16 Radević Milija M Podgorica
17 Radusinović Marko M Podgorica
18 Ražnatović Todor M Podgorica
19 Stamatović Marko  M Podgorica
20 Uskoković Đorđe M Podgorica
21 Vukčević Rajko M Podgorica
22 Vuković Lazar M Podgorica
23 Adžić Anastasija Ž Podgorica