Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti 15. i 16.10.2018. godine, u Domu zdravlja Danilovgrad.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Da bi pogledali spisak kandidata po grupama i vrijeme dolaska na Policijsku akademiju, za dan 15 i 16.10.2018. godine (ponedjeljak i utorak), pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

Kandidati su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu.

 

15.10.2018. u 7,30 h
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Babačić Haris M Bar
2 Useinović Armin M Bar
3 Šekularac Željko M Berane
4 Magdelinić Mladen M Berane
5 Kos Arijan M Bijelo Polje
6 Kuč Damjan M Bijelo Polje
7 Radović Vuk M Bijelo Polje
8 Jelić Nikola M Danilovgrad
9 Krgović Aleksandar M Danilovgrad
10 Popović Saša M Kolašin
11 Medenica Savić M Kolašin
12 Jovanović Nemanja M Kolašin
13 Šćepanović Bojan M Mojkovac
14 Durutović Nikola M Nikšić
15 Vujović Vukašin M Nikšić
16 Tomašević Nikola M Nikšić
17 Stevović Kristijan M Nikšić
18 Vuković Miljan M Nikšić
19 Šušić Damjan M Nikšić
20 Jokić Zlatko M Plav
21 Muminović Merid M Plav
22 Vasilijević Stefan M Pljevlja
23 Tešović Nikola M Pljevlja
24 Ostojić Novak M Pljevlja
25 Dautović Kerim M Podgorica
26 Petrović Danilo M Podgorica
27 Golubović Dragan M Podgorica
28 Marković Vukoman M Podgorica

 

15.10.2018. u 9,30 h
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
29 Đurišić Balša M Podgorica
30 Mugoša Petar M Podgorica
31 Stamatović Marko  M Podgorica
32 Đurišić Miloš M Podgorica
33 Anđelić Dražen M Podgorica
34 Pejanović Filip M Podgorica
35 Džudović Stefan M Podgorica
36 Vuković Lazar M Podgorica
37 Mijović Boris M Podgorica
38 Ivanović Srefan M Podgorica
39 Radusinović Marko M Podgorica
40 Cikić Lazar M Podgorica
41 Nurković Adnan M Rožaje
42 Nenezić Radoš M Šavnik
43 Suljović Mahir M Ulcinj
44 Vukčević Neonila Ž Bar
45 Perović Vihora Ž Bijelo Polje
46 Pejović Nina Ž Cetinje
47 Varajić Slađana Ž Nikšić
48 Dubak Kristina Ž Nikšić
49 Vuković Vera Ž Pljevlja
50 Tošić Anđela Ž Pljevlja
51 Hodović Nejra Ž Pljevlja
52 Dragutinović Ana Ž Podgorica
53 Spaić Ljubica Ž Podgorica
54 Caričić Marijana Ž Podgorica
55 Vujačić Ivana Ž Podgorica
56 Keljanović Marija Ž Tivat

 

16.10.2018. u 8,30 h
Red. broj Prezime i ime Pol M/Ž Opština
1 Babačić Haris M Bar
2 Useinović Armin M Bar
3 Šekularac Željko M Berane
4 Magdelinić Mladen M Berane
5 Kos Arijan M Bijelo Polje
6 Kuč Damjan M Bijelo Polje
7 Radović Vuk M Bijelo Polje
8 Jelić Nikola M Danilovgrad
9 Krgović Aleksandar M Danilovgrad
10 Popović Saša M Kolašin
11 Medenica Savić M Kolašin
12 Jovanović Nemanja M Kolašin
13 Šćepanović Bojan M Mojkovac
14 Durutović Nikola M Nikšić
15 Vujović Vukašin M Nikšić
16 Tomašević Nikola M Nikšić
17 Stevović Kristijan M Nikšić
18 Vuković Miljan M Nikšić
19 Šušić Damjan M Nikšić
20 Jokić Zlatko M Plav
21 Muminović Merid M Plav
22 Vasilijević Stefan M Pljevlja
23 Tešović Nikola M Pljevlja
24 Ostojić Novak M Pljevlja
25 Dautović Kerim M Podgorica
26 Petrović Danilo M Podgorica
27 Golubović Dragan M Podgorica
28 Marković Vukoman M Podgorica
29 Đurišić Balša M Podgorica
30 Mugoša Petar M Podgorica
31 Stamatović Marko  M Podgorica
32 Đurišić Miloš M Podgorica
33 Anđelić Dražen M Podgorica
34 Pejanović Filip M Podgorica
35 Džudović Stefan M Podgorica
36 Vuković Lazar M Podgorica
37 Mijović Boris M Podgorica
38 Ivanović Srefan M Podgorica
39 Radusinović Marko M Podgorica
40 Cikić Lazar M Podgorica
41 Nurković Adnan M Rožaje
42 Nenezić Radoš M Šavnik
43 Suljović Mahir M Ulcinj
44 Vukčević Neonila Ž Bar
45 Perović Vihora Ž Bijelo Polje
46 Pejović Nina Ž Cetinje
47 Varajić Slađana Ž Nikšić
48 Dubak Kristina Ž Nikšić
49 Vuković Vera Ž Pljevlja
50 Tošić Anđela Ž Pljevlja
51 Hodović Nejra Ž Pljevlja
52 Dragutinović Ana Ž Podgorica
53 Spaić Ljubica Ž Podgorica
54 Caričić Marijana Ž Podgorica
55 Vujačić Ivana Ž Podgorica
56 Keljanović Marija Ž Tivat