Obavještavaju se kandidati da će se specijalistički ljekarski pregledi obaviti u periodu 15 - 17.10.2019. godine po grupama.

Kandidati su dužni da dodju na Akademiju radi šifriranja. Za kandidate je obezbijeđena hrana, kao i prevoz od Akademije do mjesta na
kojem će se raditi specijalistički  pregledi koji će trajati do popodnevnih sati.

U okviru ovih pregleda vrši se i laboratorijsko ispitivanje krvi i urina.

Kako bi Vaši laboratorijski rezultati bili pouzdani, neophodno je ne uzimati hranu i gazirana pića 12 sati prije davanja uzorka.

Kandidati su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu ili vozačku dozvolu

SPECIJALISTIČKI PREGLEDI
15.10.2019. u 07:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Đonaj Kristina
2 Jokić Sara
3 Mujović Vanja
4 Krgović Anđela
5 Marković Nađa
6 Hasić Zehra
7 Bulatović Zoran
8 Suljević Admir
9 Rogošić Đorđije
10 Kovijanić Stefan
11 Konatar Dejan
12 Mujević Amel
13 Luković Jusuf
14 Ulaj Endi
   
15.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Tatar Jovana
2 Veljović Marija
3 Vukanić Marija
4 Zonjić Vanja
5 Spahić Elma
6 Anđelić Darko
7 Bulatović Marko
8 Ćetković Uroš
9 Čigoja Todor
10 Čolović Damir
   
16.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Dedeić Almin
2 Đukanović Nikola 
3 Đurišić Balša
4 Ivanović Đorđe
5 Kalezić Ivan
6 Kljajić Filip
7 Krsmanović Radivoje
8 Kuč Damjan
9 Kuveljić Vukan
10 Lalić Luka
11 Leković Rajko
12 Mahmutović Omer
13 Medojević Mihailo
14 Miladinović Luka
15 Miličković Mihailo
16 Mirković Vuk
17 Mitrović Stefan
18 Mrdak Nikola
19 Obradović Filip
20 Obradović Nemanja
21 Perović Uroš
22 Perović Veljko
   
17.10.2019. u 09:00 časova
Red. Br. Prezime i ime
1 Ćulafić Anđela
2 Petrović Valentina
3 Pandurević Danica
4 Rakočević Dragana
5 Rastoder Jasna
6 Dabetić Beba
7 Goločevac Anđela
8 Ječmenica Milica
9 Striković Gordana
10 Perunović Jovan
11 Popović Saša
12 Radović Bojan
13 Samardžić Miloš
14 Šljivančanin Veljko
15 Smolović Veljko
16 Španjević Mileta
17 Šuković Filip
18 Šunjević Božo
19 Vuković Dalibor
20 Zeković Dejan