Provjera fizičke spremnosti i sposobnosti će se obavljati po grupama dana  24.09. -  25.09. -  26.09.2019 godine.

NAPOMENA: svi kandidati koji budu prolazili provjeru fizičke spremnosti i sposobnosti

moraju donijeti sa sobom čistu sportsku opremu  u kojoj će polagati test.

 
     
I grupa 24.09.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Perović Marko Danilovgrad
2 Medojević Miraš Danilovgrad
3 Šuković Filip Danilovgrad
4 Kljajić Filip Podgorica
5 Perunović Jovan Podgorica
6 Miličković Mihajlo Podgorica
7 Anđelić Darko Podgorica
8 Šljivančanin Veljko Podgorica
9 Dabanović Danilo Podgorica
10 Kuveljić Vukan Podgorica
11 Jevrić Igor Podgorica
     
     
I grupa 24.09.2019. u 08:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Ćulafić Anđela Podgorica
2 Davidović Jovan Podgorica
3 Bukilić Mitar Podgorica
4 Đurišić Balša Podgorica
5 Orbović Marko Nikšić
6 Samardžić Miloš Nikšić
7 Orbović Jovan Nikšić
8 Bogdanović Predrag Nikšić
9 Lalatović Katarina Nikšić
10 Striković Gordana Nikšić
11 Striković Ljiljana Nikšić
     
     
I grupa 24.09.2019. u 08:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Mirković Vuk Nikšić
2 Lalić Luka Nikšić
3 Rastoder Jasna Nikšić
4 Dašić Novak Nikšić
5 Mitrović Stefan Nikšić
6 Perović Helena  Nikšić
7 Zeković Dejan Nikšić
8 Jaramaz Đuro Nikšić
9 Vujičić Petar Nikšić
10 Gezović Tijana Nikšić
11 Lukić Stefan Budva
     
     
II grupa 24.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Spasojević Anja Ulcinj
2 Popović Bogdan Ulcinj
3 Rovčanin Dragana Tivat
4 Lutovac Lazar Tivat
5 Nikolić Marija Kotor
6 Leković Rajko Kotor
7 Zonjić Vanja Bar
8 Useinović Armin Bar
9 Čolović Damir Bar
10 Kovačević Ćamil Bar
11 Elvedin Duškić Bar
     
     
II grupa 24.09.2019. u 12:10 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Nedović Milun Bijelo Polje
2 Novaković Milivoje Bijelo Polje
3 Kuč Damjan Bijelo Polje
4 Varagić Miomir Bijelo Polje
5 Miladinović Luka Bijelo Polje
6 Softić Meho Bijelo Polje
7 Bulatović Marko Bijelo Polje
8 Spahić Elma Bijelo Polje
9 Jovanović Nemanja Bijelo Polje
10 Španjević Mileta Bijelo Polje
11 Smolović Veljko Bijelo Polje
     
II grupa 24.09.2019. u 12:20 h
Redni br. Prezime i ime Opština
1 Obradović Filip Bijelo Polje
2 Mrdak Nikola Bijelo Polje
3 Medojević Mihailo Berane
4 Šunjević Božo Berane
5 Vukanić Marija Berane
6 Ralević Bojana Berane
7 Bubanja Danilo Berane
8 Petrović Valentina Berane
9 Obradović Nemanja Berane
10 Rovčanin Marija Berane
11 Dabetić Beba Berane