Test fizičke spremnosti ( trčanje 1500m ) održaće se dana 08.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti sportsku opremu i identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

08.09.2017.  07,05h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Peković Aleksandra Podgorica ž
2 Vratnica Budimir Podgorica m
3 Džudović Lazar Podgorica m
4 Radusinović Marko Podgorica m
5 Šljivančanin Marko Podgorica m
6 Đurišić Balša Podgorica m
7 Ećo Fuad Podgorica m
8 Marinović Miloš Podgorica m
9 Vujičić Darko Podgorica m
10 Varagić Marija Podgorica ž
11 Čogurić Nebojša Podgorica m
12 Vujisić Đorđije Podgorica m
13 Dragović Pavle Podgorica m
14 Kljajić Filip Podgorica m
15 Banović Nikola Podgorica m
16 Đurović Marko Podgorica m
17 Mraković Miloš Podgorica m
18 Knežević Miloš Podgorica m
19 Lukačević Lazar Podgorica m
20 Vuksanović Nikola Podgorica m
21 Đukanović Tamara Podgorica ž
22 Krkanović Enes Podgorica m
23 Martinović Mitar Podgorica m
24 Popara Emrah Podgorica m
25 Radusinović Luka Podgorica m
26 Stamatović Marko Podgorica m
27 Stojanović Mitar Podgorica m
28 Šćekić Dragutin Podgorica m
29 Šćepanović Luka Podgorica m
30 Alijaj Andrea Podgorica ž
31 Đurišić Marija Podgorica ž
32 Radović Nemanja Podgorica m
33 Ramović Ajdin Podgorica m
34 Durković Đoko Podgorica m
35 Pavićević Teodora Podgorica ž
36 Račić Slaven Podgorica m
37 Radulović Filip Podgorica m
38 Ivanović Andrej Podgorica m
39 Janković Boris Podgorica m
40 Komšić Milena Podgorica ž
41 Knežević Filip Podgorica m
42 Dragutinović Ana Podgorica ž
43 Đuretić Nemanja Podgorica m
44 Kruščić Ljubo Podgorica m
45 Rakočević Vladan Podgorica m

 08.09.2017.  08,35h 
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Dragutinović Vuk Podgorica m
2 Marković Vukoman Podgorica m
3 Bojović Robert Podgorica m
4 Đonaj Kristina Podgorica ž
5 Đokić Mirsad Podgorica m
6 Burić Luka Podgorica m
7 Đokić Esad Podgorica m
8 Roćenović Ivana Podgorica ž
9 Pejović Nina Cetinje ž
10 Jokanović Radoje Cetinje m
11 Popović Ivana Danilovgrad ž
12 Krgović Aleksandar Danilovgrad m
13 Vračar Nikolina Danilovgrad ž
14 Kovačević Ana Danilovgrad ž
15 Jovanović Krsto Danilovgrad m
16 Marković Dragutin Nikšić m
17 Božović Dajana Nikšić ž
18 Čvorović Ivan Nikšić m
19 Janjušević Jovana Nikšić ž
20 Janjušević Zorana Nikšić ž
21 Đurović Milonja Nikšić m
22 Tomašević Nikola Nikšić m
23 Vuković Marko Nikšić m
24 Dubak Kristina Nikšić ž
25 Kadić Todor Nikšić m
26 Đukanović Miladin Nikšić m
27 Goranović Nada Nikšić ž
28 Milović Ivan Nikšić m
29 Rebronja Boris Nikšić m
30 Đilas Stojan Nikšić m
31 Miljanić Nikolina Nikšić ž
32 Durutović Nikola Nikšić m
33 Jovović Dijana Nikšić ž
34 Nikolić Dragiša Nikšić m
35 Đilas Darko Nikšić m
36 Zejak Dejan Nikšić m
37 Jaćimović Stevan Nikšić m
38 Krsmanović Luka Nikšić m
39 Perović Dejan Nikšić m
40 Brajković Renata Nikšić ž
41 Hodžić Damir Nikšić m
42 Gluščević Milinko Nikšić m
43 Janičić Nikola Nikšić m
44 Kovačević Nina Nikšić ž
45 Kadić Drago Nikšić m

08.09.2017.  10,05h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Šekarić Jelena Nikšić ž
2 Delibašić Vladimir Nikšić m
3 Samardžić Miloš Nikšić m
4 Šahman Haris Nikšić m
5 Tadić Željko Nikšić m
6 Vujičić Dajana Nikšić ž
7 Perišić Milan Bar m
8 Blagojević Milenko Bar m
9 Vukčević Neonila Bar ž
10 Suljović Mahir Bar m
11 Palija Radivoje Bar m
12 Šćekić Aleksandar Herceg Novi m
13 Tafa Armin Herceg Novi m
14 Rakočević Biljana Mojkovac ž
15 Sošić Marijana Mojkovac ž
16 Pejović Milić Mojkovac m
17 Milačić Božidar  Mojkovac m
18 Vlahović Nikola Kolašin m
19 Jovančević Stefan Berane m
20 Bućković Veselinka Berane ž
21 Bojović Balša Berane m
22 Radević Katarina Berane ž
23 Joksimović Filip Berane m
24 Drobnjak Boro Berane m
25 Magdelinić Mladen Berane m
26 Đurišić Radenko Berane m
27 Drobnjak Stefan Berane m
28 Trifunović Kristina Berane ž
29 Tomović Aleksandar Bijelo Polje m
30 Bošković Ivan Bijelo Polje m
31 Petrović Novo Bijelo Polje m
32 Mrdak Danilo Bijelo Polje m
33 Milićević Novak Bijelo Polje m
34 Rakočević Marko Bijelo Polje m
35 Femić Jelena Bijelo Polje ž
36 Čović Nemanja Bijelo Polje m
37 Đalović Filip Bijelo Polje m
38 Femić Obrad Bijelo Polje m
39 Marković Mladen Bijelo Polje m
40 Perović Vihora Bijelo Polje ž
41 Šestović Božo Bijelo Polje m
42 Sekulić Kristina Bijelo Polje ž
43 Delić Nemanja Bijelo Polje m
44 Hadžajlić Dinela Bijelo Polje ž
45 Bulatović Željko  Bijelo Polje m

08.09.2017.  11,35h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Furundžić Vladan Bijelo Polje m
2 Hadrović Elmina Bijelo Polje ž
3 Hasković Haris Bijelo Polje m
4 Mehović Arijan Bijelo Polje m
5 Andrić Stefan Bijelo Polje m
6 Mehović Adel Bijelo Polje m
7 Konatar Darko Bijelo Polje m
8 Kovačević Predrag Bijelo Polje m
9 Hodžić Ernad Bijelo Polje m
10 Vukićević Ivan Andrijevica m
11 Vukanić Predrag Andrijevica m
12 Guberinić Anđela Andrijevica ž
13 Delić Arnel Bijelo Polje m
14 Radmanović Nemanja Kolašin m
15 Drljević Miloš Kolašin m
16 Mijatović Dragan Kolašin m
17 Medenica Savić Kolašin m
18 Šćepanović Nebojša Kolašin m
19 Rakočević Jelena Kolašin ž
20 Vujisić Anđela Kolašin ž
21 Korać Emir Petnjica m
22 Palavrtić Meris Plav m
23 Vučetić Radovan Plav m
24 Canović Nedžad Plav m
25 Rugovac Fasmir Plav m
26 Ćalasan Dejan Plužine m
27 Marković Jovana Pljevlja ž
28 Gogić Suzana Pljevlja ž
29 Mahmutović Majra Pljevlja ž
30 Ajanović Dino Pljevlja m
31 Nenadić Sonja Pljevlja ž
32 Anđelić  Anđela Pljevlja ž
33 Kalač Edvin Rožaje m
34 Nenezić Radoš Šavnik m
35 Zarubica Tamara Šavnik ž
36 Kasalica Aleksandar Šavnik m
37 Vasilijević Dušan Tivat m
38 Keljanović Marija Tivat ž
39 Škrelja Loreta Ulcinj ž
40 Perić Nemanja Ulcinj m
41 Drljača Gojko Ulcinj m
42 Ibrahimi Enis Ulcinj m
43 Džaković Nikola  Žabljak m
44 Zorić Igor Žabljak m
45 Kuč Stefan  Bijelo Polje m
46 Ćeman Medit Petnjica m
47 Mekić Adnan  Bijelo Polje m