Test fizičke spremnosti održaće se dana 07.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa
sobom donijeti sportsku opremu i identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...).
Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189- 052 
Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

 

 07.09.2017.  07,30h 
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Peković Aleksandra Podgorica ž
2 Vratnica Budimir Podgorica m
3 Džudović Lazar Podgorica m
4 Radusinović Marko Podgorica m
5 Šljivančanin Marko Podgorica m
6 Đurišić Balša Podgorica m
7 Ećo Fuad Podgorica m
8 Marinović Miloš Podgorica m
9 Vujičić Darko Podgorica m
10 Varagić Marija Podgorica ž
11 Čogurić Nebojša Podgorica m
12 Vujisić Đorđije Podgorica m
13 Dragović Pavle Podgorica m
14 Kljajić Filip Podgorica m
15 Banović Nikola Podgorica m
16 Đurović Marko Podgorica m
17 Mraković Miloš Podgorica m
18 Knežević Miloš Podgorica m
19 Lukačević Lazar Podgorica m
20 Vuksanović Nikola Podgorica m
21 Đukanović Tamara Podgorica ž
22 Krkanović Enes Podgorica m
23 Martinović Mitar Podgorica m
24 Popara Emrah Podgorica m
25 Radusinović Luka Podgorica m
26 Stamatović Marko Podgorica m
27 Stojanović Mitar Podgorica m
28 Šćekić Dragutin Podgorica m
29 Šćepanović Luka Podgorica m
30 Alijaj Andrea Podgorica ž
31 Đurišić Marija Podgorica ž
32 Radović Nemanja Podgorica m
33 Ramović Ajdin Podgorica m
34 Durković Đoko Podgorica m
35 Pavićević Teodora Podgorica ž
36 Račić Slaven Podgorica m

 

07.09.2017.  08,40h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Radulović Filip Podgorica m
2 Ivanović Andrej Podgorica m
3 Janković Boris Podgorica m
4 Komšić Milena Podgorica ž
5 Knežević Filip Podgorica m
6 Dragutinović Ana Podgorica ž
7 Đuretić Nemanja Podgorica m
8 Kruščić Ljubo Podgorica m
9 Rakočević Vladan Podgorica m
10 Dragutinović Vuk Podgorica m
11 Marković Vukoman Podgorica m
12 Bojović Robert Podgorica m
13 Đonaj Kristina Podgorica ž
14 Đokić Mirsad Podgorica m
15 Burić Luka Podgorica m
16 Đokić Esad Podgorica m
17 Roćenović Ivana Podgorica ž
18 Pejović Nina Cetinje ž
19 Jokanović Radoje Cetinje m
20 Popović Ivana Danilovgrad ž
21 Krgović Aleksandar Danilovgrad m
22 Vračar Nikolina Danilovgrad ž
23 Kovačević Ana Danilovgrad ž
24 Jovanović Krsto Danilovgrad m
25 Marković Dragutin Nikšić m
26 Božović Dajana Nikšić ž
27 Čvorović Ivan Nikšić m
28 Janjušević Jovana Nikšić ž
29 Janjušević Zorana Nikšić ž
30 Đurović Milonja Nikšić m
31 Tomašević Nikola Nikšić m
32 Vuković Marko Nikšić m
33 Dubak Kristina Nikšić ž
34 Kadić Todor Nikšić m
35 Đukanović Miladin Nikšić m
36 Goranović Nada Nikšić ž

 

07.09.2017.  09,50h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Milović Ivan Nikšić m
2 Rebronja Boris Nikšić m
3 Đilas Stojan Nikšić m
4 Miljanić Nikolina Nikšić ž
5 Durutović Nikola Nikšić m
6 Jovović Dijana Nikšić ž
7 Nikolić Dragiša Nikšić m
8 Đilas Darko Nikšić m
9 Zejak Dejan Nikšić m
10 Jaćimović Stevan Nikšić m
11 Krsmanović Luka Nikšić m
12 Perović Dejan Nikšić m
13 Brajković Renata Nikšić ž
14 Hodžić Damir Nikšić m
15 Gluščević Milinko Nikšić m
16 Janičić Nikola Nikšić m
17 Kovačević Nina Nikšić ž
18 Kadić Drago Nikšić m
19 Šekarić Jelena Nikšić ž
20 Delibašić Vladimir Nikšić m
21 Samardžić Miloš Nikšić m
22 Šahman Haris Nikšić m
23 Tadić Željko Nikšić m
24 Vujičić Dajana Nikšić ž
25 Perišić Milan Bar m
26 Blagojević Milenko Bar m
27 Vukčević Neonila Bar ž
28 Suljović Mahir Bar m
29 Palija Radivoje Bar m
30 Šćekić Aleksandar Herceg Novi m
31 Tafa Armin Herceg Novi m
32 Rakočević Biljana Mojkovac ž
33 Sošić Marijana Mojkovac ž
34 Pejović Milić Mojkovac m
35 Milačić Božidar  Mojkovac m
36 Vlahović Nikola Kolašin m

 

07.09.2017.  11,00h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Jovančević Stefan Berane m
2 Bućković Veselinka Berane ž
3 Bojović Balša Berane m
4 Radević Katarina Berane ž
5 Joksimović Filip Berane m
6 Drobnjak Boro Berane m
7 Magdelinić Mladen Berane m
8 Đurišić Radenko Berane m
9 Drobnjak Stefan Berane m
10 Trifunović Kristina Berane ž
11 Tomović Aleksandar Bijelo Polje m
12 Bošković Ivan Bijelo Polje m
13 Petrović Novo Bijelo Polje m
14 Mrdak Danilo Bijelo Polje m
15 Milićević Novak Bijelo Polje m
16 Rakočević Marko Bijelo Polje m
17 Femić Jelena Bijelo Polje ž
18 Čović Nemanja Bijelo Polje m
19 Đalović Filip Bijelo Polje m
20 Femić Obrad Bijelo Polje m
21 Marković Mladen Bijelo Polje m
22 Perović Vihora Bijelo Polje ž
23 Šestović Božo Bijelo Polje m
24 Sekulić Kristina Bijelo Polje ž
25 Delić Nemanja Bijelo Polje m
26 Hadžajlić Dinela Bijelo Polje ž
27 Bulatović Željko  Bijelo Polje m
28 Furundžić Vladan Bijelo Polje m
29 Hadrović Elmina Bijelo Polje ž
30 Hasković Haris Bijelo Polje m
31 Mehović Arijan Bijelo Polje m
32 Andrić Stefan Bijelo Polje m
33 Mehović Adel Bijelo Polje m
34 Konatar Darko Bijelo Polje m
35 Kovačević Predrag Bijelo Polje m
36 Hodžić Ernad Bijelo Polje m

 

07.09.2017. 12,10h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Vukićević Ivan Andrijevica m
2 Vukanić Predrag Andrijevica m
3 Guberinić Anđela Andrijevica ž
4 Delić Arnel Bijelo Polje m
5 Radmanović Nemanja Kolašin m
6 Drljević Miloš Kolašin m
7 Mijatović Dragan Kolašin m
8 Medenica Savić Kolašin m
9 Šćepanović Nebojša Kolašin m
10 Rakočević Jelena Kolašin ž
11 Vujisić Anđela Kolašin ž
12 Korać Emir Petnjica m
13 Palavrtić Meris Plav m
14 Vučetić Radovan Plav m
15 Canović Nedžad Plav m
16 Rugovac Fasmir Plav m
17 Ćalasan Dejan Plužine m
18 Marković Jovana Pljevlja ž
19 Gogić Suzana Pljevlja ž
20 Mahmutović Majra Pljevlja ž
21 Ajanović Dino Pljevlja m
22 Nenadić Sonja Pljevlja ž
23 Anđelić  Anđela Pljevlja ž
24 Kalač Edvin Rožaje m
25 Nenezić Radoš Šavnik m
26 Zarubica Tamara Šavnik ž
27 Kasalica Aleksandar Šavnik m
28 Vasilijević Dušan Tivat m
29 Keljanović Marija Tivat ž
30 Škrelja Loreta Ulcinj ž
31 Perić Nemanja Ulcinj m
32 Drljača Gojko Ulcinj m
33 Ibrahimi Enis Ulcinj m
34 Džaković Nikola  Žabljak m
35 Zorić Igor Žabljak m