Test opšteg znanja i informisanosti kandidata za upis u XIII generaciju polaznika će se obaviti po grupama dana 20. i 21.09.2019. godine.

Testiranje kandidata za 20.09.2019. godine vršiće se  po sljedećem rasporedu:

 

I grupa 20.09.2019. u 08:00 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Perović Marko

Danilovgrad

 

2

Medojević Miraš

Danilovgrad

 

3

Šuković Filip

Danilovgrad

 

4

Kljajić Filip

Podgorica

 

5

Perunović Jovan

Podgorica

 

6

Miličković Mihajlo

Podgorica

 

7

Anđelić Darko

Podgorica

 

8

Šljivančanin Veljko

Podgorica

 

9

Dabanović Danilo

Podgorica

 

10

Kuveljić Vukan

Podgorica

 

11

Jevrić Igor

Podgorica

 

12

Ćulafić Anđela

Podgorica

 

13

Adžić Anastasija

Podgorica

 

14

Bulatović Anja

Podgorica

 

15

Davidović Jovan

Podgorica

 

16

Bukilić Mitar

Podgorica

 

17

Bulatović Marijana

Podgorica

 

18

Đurišić Balša

Podgorica

 

19

Jokić Vlado

Podgorica

 

20

Vojvodić Jovana

Podgorica

 

II grupa 20.09.2019. u 09:10 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Orbović Marko

Nikšić

 

2

Samardžić Miloš

Nikšić

 

3

Orbović Jovan

Nikšić

 

4

Bogdanović Predrag

Nikšić

 

5

Lalatović Katarina

Nikšić

 

6

Striković Gordana

Nikšić

 

7

Striković Ljiljana

Nikšić

 

8

Mirković Vuk

Nikšić

 

9

Lalić Luka

Nikšić

 

10

Rastoder Jasna

Nikšić

 

11

Dašić Novak

Nikšić

 

12

Mitrović Stefan

Nikšić

 

13

Vukotić Tamara

Nikšić

 

14

Lješević Bojana

Nikšić

 

15

Marković Vasilije

Nikšić

 

16

Perović Helena

Nikšić

 

17

Zeković Dejan

Nikšić

 

18

Jaramaz Đuro

Nikšić

 

19

Vujičić Petar

Nikšić

 

20

Gezović Tijana

Nikšić

 
       

III grupa 20.09.2019. u 10:20 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Lukić Stefan

Budva

 

2

Pandurević Danica

Herceg Novi

 

3

Vučetić Nemanja

Herceg Novi

 

4

Bijelić Mitar

Herceg Novi

 

5

Spasojević Anja

Ulcinj

 

6

Popović Bogdan

Ulcinj

 

7

Laličić Emir

Ulcinj

 

8

Steljić Maja

Cetinje

 

9

Vujović Ilija

Cetinje

 

10

Rovčanin Dragana

Tivat

 

11

Lutovac Lazar

Tivat

 

12

Nikolić Marija

Kotor

 

13

Leković Rajko

Kotor

 

14

Zonjić Vanja

Bar

 

15

Useinović Armin

Bar

 

16

Čolović Damir

Bar

 

17

Kovačević Ćamil

Bar

 

18

Elvedin Duškić

Bar

 

19

Luburić Joko

Plužine

 

20

Karadžić Dragana

Žabljak

 
       

IV grupa 20.09.2019. u 11:30 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Nedović Milun

Bijelo Polje

 

2

Šestović Violeta

Bijelo Polje

 

3

Novaković Milivoje

Bijelo Polje

 

4

Madžgalj Stefan

Bijelo Polje

 

5

Kuč Damjan

Bijelo Polje

 

6

Jurišević Stefan

Bijelo Polje

 

7

Varagić Miomir

Bijelo Polje

 

8

Miladinović Luka

Bijelo Polje

 

9

Jokić Andrija

Bijelo Polje

 

10

Softić Meho

Bijelo Polje

 

11

Bulatović Marko

Bijelo Polje

 

12

Spahić Elma

Bijelo Polje

 

13

Jovanović Nemanja

Bijelo Polje

 

14

Španjević Mileta

Bijelo Polje

 

15

Smolović Veljko

Bijelo Polje

 

16

Obradović Filip

Bijelo Polje

 

17

Mrdak Nikola

Bijelo Polje

 

18

Tomović Mihailo

Berane

 

19

Šunjević Božo

Berane

 

20

Vukanić Marija

Berane

 
       

V grupa 20.09.2019. u 12:40 h

Redni br.

Prezime i ime

Opština

 

1

Paunović Lazar

Berane

 

2

Ralević Bojana

Berane

 

3

Bubanja Danilo

Berane

 

4

Petrović Valentina

Berane

 

5

Obradović Nemanja

Berane

 

6

Rovčanin Marija

Berane

 

7

Dabetić Beba

Berane

 

8

Medojević Mihailo

Berane

 

9

Radisavljević Radomir

Berane

 

10

Ječmenica Milica

Pljevlja

 

11

Goločevac Anđela

Pljevlja

 

12

Cvijović Kristina

Pljevlja

 

13

Nenezić Ana

Pljevlja

 

14

Cvijović Dejan

Pljevlja

 

15

Pejović Stefan

Pljevlja

 

16

Čelić Redža

Plav

 

17

Kardović Amin

Rožaje

 

18

Dedeić Almin

Rožaje

 

19

Murić Suad

Rožaje

 

20

Agović Erik

Petnjica