Test opšteg znanja i informisanosti održaće se dana 04. i 05.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-189-052.

 

04.09.2017.  08,00h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Banović Nikola Podgorica
2 Mraković Miloš Podgorica
3 Račić Slaven Podgorica
4 Ivanović Andrej Podgorica
5 Ećo Fuad Podgorica
6 Šćekić Dragutin Podgorica
7 Marković Vukoman Podgorica
8 Radulović Filip Podgorica
9 Martinović Mitar Podgorica
10 Vratnica Budimir Podgorica
11 Vuksanović Nikola Podgorica
12 Pavićević Teodora Podgorica
13 Janković Boris Podgorica
14 Bojović Robert Podgorica
15 Ljuljđuraj Martin Podgorica
16 Ramović Ajdin Podgorica
17 Radović Nemanja Podgorica
18 Kruščić Ljubo Podgorica
19 Đuretić Nemanja Podgorica
20 Lukačević Lazar Podgorica
21 Đokić Mirsad Podgorica

 

 

04.09.2017.  09,10h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Đokić Esad Podgorica
2 Đurišić Strahinja Podgorica
3 Dragutinović Ana Podgorica
4 Đonaj Kristina Podgorica
5 Popara Emrah Podgorica
6 Rakočević Vladan Podgorica
7 Šljivančanin Marko Podgorica
8 Dragović Pavle Podgorica
9 Marinović Miloš Podgorica
10 Vujisić Đorđije Podgorica
11 Stamatović Marko Podgorica
12 Radusinović Luka Podgorica
13 Radusinović Marko Podgorica
14 Radunović Milica Podgorica
15 Čogurić Nebojša Podgorica
16 Rakočević Luka Podgorica
17 Durković Đoko Podgorica
18 Džudović Lazar Podgorica
19 Dragutinović Vuk Podgorica
20 Alijaj Andrea Podgorica
21 Đurišić Balša Podgorica

 

 

04.09.2017.  10,20h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Novović Miloš Danilovgrad
2 Krgović Aleksandar Danilovgrad
3 Vračar Nikolina Danilovgrad
4 Vuletić Milica Danilovgrad
5 Jovanović Krsto Danilovgrad
6 Popović Ivana Danilovgrad
7 Kovačević Ana Danilovgrad
8 Durutović Nikola Nikšić
9 Vujičić Dajana Nikšić
10 Kovačević Nina Nikšić
11 Došen Mladen Nikšić
12 Đilas Stojan Nikšić
13 Kadić Todor Nikšić
14 Dubak Kristina Nikšić
15 Marković Dragutin Nikšić
16 Vuković Marko Nikšić
17 Đurović Milonja Nikšić
18 Jaćimović Stevan Nikšić
19 Janičić Nikola Nikšić
20 Mićković Milica Nikšić
21 Milović Ivan Nikšić

 

 

04.09.2017.  11,30h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Bjelica Matija Nikšić
2 Đukanović Miladin Nikšić
3 Hodžić Damir Nikšić
4 Šahman Haris Nikšić
5 Mrvaljević Andrijana Nikšić
6 Janjušević Jovana Nikšić
7 Jovović Dijana Nikšić
8 Tadić Željko Nikšić
9 Delibašić Vladimir Nikšić
10 Čvorović Ivan Nikšić
11 Tomašević Nikola Nikšić
12 Perović Dejan Nikšić
13 Đilas Darko Nikšić
14 Janjušević Zorana Nikšić
15 Goranović Nada Nikšić
16 Božović Dajana Nikšić
17 Šekarić Jelena Nikšić
18 Zečević Danijela Nikšić
19 Brajković Renata Nikšić
20 Krsmanović Luka Nikšić
21 Miljanić Nikolina Nikšić

 

 

04.09.2017.   12,40h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Furundžić Vladan Bijelo Polje
2 Sekulić Kristina Bijelo Polje
3 Hodžić Ernad Bijelo Polje
4 Šestović Božo Bijelo Polje
5 Petrović Novo Bijelo Polje
6 Konatar Darko Bijelo Polje
7 Mrdak Danilo Bijelo Polje
8 Mekić Adnan Bijelo Polje
9 Andrić Stefan Bijelo Polje
10 Marković Mladen Bijelo Polje
11 Čović Nemanja Bijelo Polje
12 Hadžajlić Dinela Bijelo Polje
13 Femić Jelena Bijelo Polje
14 Hasković Haris Bijelo Polje
15 Delić Arnel Bijelo Polje
16 Femić Obrad Bijelo Polje
17 Omerović Faruk Bijelo Polje
18 Mehović Arijan Bijelo Polje
19 Bulatović Željko  Bijelo Polje
20 Mehović Sabin Bijelo Polje
21 Perović Vihora Bijelo Polje

 

 

04.09.2017.  14,20h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Kuč Stefan  Bijelo Polje
2 Tomović Aleksandar Bijelo Polje
3 Đalović Filip Bijelo Polje
4 Rakočević Marko Bijelo Polje
5 Mehović Adel Bijelo Polje
6 Milićević Novak Bijelo Polje
7 Hadrović Elmina Bijelo Polje
8 Delić Nemanja Bijelo Polje
9 Kovačević Predrag Bijelo Polje
10 Bošković Ivan Bijelo Polje
11 Drobnjak Stefan Berane
12 Đurišić Radenko Berane
13 Bojović Balša Berane
14 Magdelinić Mladen Berane
15 Vučeljić Milica Berane
16 Bućković Veselinka Berane
17 Radević Katarina Berane
18 Joksimović Filip Berane
19 Trifunović Kristina Berane
20 Vuksanović Suzana Berane
21 Jovančević Stefan Berane

 

05.09.2017.  08,00h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Knežević Filip Podgorica
2 Šćepanović Luka Podgorica
3 Živković Dražen Podgorica
4 Knežević Miloš Podgorica
5 Burić Luka Podgorica
6 Roćenović Ivana Podgorica
7 Kljajić Filip Podgorica
8 Spaić Ljubica Podgorica
9 Kažić Iva Podgorica
10 Vujičić Darko Podgorica
11 Đurišić Marija Podgorica
12 Komšić Milena Podgorica
13 Varagić Marija Podgorica
14 Stojanović Mitar Podgorica
15 Radević Milija Podgorica
16 Krkanović Enes Podgorica
17 Đukanović Tamara Podgorica
18 Đurović Marko Podgorica
19 Peković Aleksandra Podgorica
20 Nikolić Dragiša Nikšić
21 Zejak Dejan Nikšić

 

 

05.09.2017.  09,10h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Rebronja Boris Nikšić
2 Samardžić Miloš Nikšić
3 Kadić Drago Nikšić
4 Gardašević Petar Nikšić
5 Gluščević Milinko Nikšić
6 Palija Radivoje Bar
7 Blagojević Milenko Bar
8 Perišić Milan Bar
9 Alković Anita Bar
10 Suljović Mahir Bar
11 Zonjić Vanja Bar
12 Vukčević Neonila Bar
13 Pejović Nina Cetinje
14 Jokanović Radoje Cetinje
15 Šćekić Aleksandar Herceg Novi
16 Tafa Armin Herceg Novi
17 Radenović Srđan Herceg Novi
18 Milačić Božidar  Mojkovac
19 Sošić Marijana Mojkovac
20 Rakočević Biljana Mojkovac
21 Pejović Milić Mojkovac

 

 

05.09.2017.  10,20h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Drobnjak Boro Berane
2 Vukanić Predrag Andrijevica
3 Vukićević Ivan Andrijevica
4 Guberinić Anđela Andrijevica
5 Vlahović Nikola Kolašin
6 Radmanović Nemanja Kolašin
7 Medenica Savić Kolašin
8 Šćepanović Nebojša Kolašin
9 Mijatović Dragan Kolašin
10 Drljević Miloš Kolašin
11 Vujisić Anđela Kolašin
12 Rakočević Jelena Kolašin
13 Zarubica Tamara Šavnik
14 Nenezić Radoš Šavnik
15 Kasalica Aleksandar Šavnik
16 Vasilijević Dušan Tivat
17 Keljanović Marija Tivat
18 Džaković Nikola  Žabljak
19 Ćurić Radomir  Žabljak
20 Zorić Igor Žabljak
21 Kalač Edvin Rožaje

 

 

05.09.2017.  11,30h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Ćeman Medit Petnjica
2 Korać Emir Petnjica
3 Rugovac Fasmir Plav
4 Palavrtić Meris Plav
5 Canović Nedžad Plav
6 Vučetić Radovan Plav
7 Ćalasan Dejan Plužine
8 Mahmutović Majra Pljevlja
9 Marković Jovana Pljevlja
10 Nenadić Sonja Pljevlja
11 Gogić Suzana Pljevlja
12 Ajanović Dino Pljevlja
13 Anđelić  Anđela Pljevlja
14 Čuturić Ajla Pljevlja
15 Rili Anđelo Ulcinj
16 Škrelja Loreta Ulcinj
17 Popović Ivan Ulcinj
18 Perić Nemanja Ulcinj
19 Hota Anton Ulcinj
20 Drljača Gojko Ulcinj
21 Ibrahimi Enis Ulcinj
22 Leković Nenad Ulcinj