Test opšteg znanja i informisanosti održaće se dana 20. i 21.09.2018. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-184-299

Da bi pogledali raspored po grupama, pritisnite opširnije.

 

 

20.09.2018. u 08,10h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Pavićević Lidija Danilovgrad
2 Krgović Aleksandar Danilovgrad
3 Perović Marko Danilovgrad
4 Jelić Nikola Danilovgrad
5 AnđelićDarko Podgorica
6 Vukčević Rajko Podgorica
7 Radulović Jovana Podgorica
8 Golubović Dragan Podgorica
9 Ražnatović Todor Podgorica
10 Caričić Marijana Podgorica
11 Anđelić Dražen Podgorica
12 Šebek Dijana Podgorica
13 Petrović Danilo Podgorica
14 Uskoković Đorđe Podgorica
15 Krsmanović Radivoje Podgorica
16 Dautović Kerim Podgorica
17 Kuč Albin Podgorica
18 Adžić Anastasija Podgorica
19 Vojinović Nikola Podgorica
20 Ivanović Đorđe Podgorica
21 Radević Milija Podgorica
     
20.09.2018. u 09,20h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Marković Vukoman Podgorica
2 Džudović Stefan Podgorica
3 Mirsad Đokić Tuzi
4 Fetić Arnela Tuzi
5 Medđonaj Adnan Tuzi
6 Pejović Nina Cetinje
7 Mirković Vuk Nikšić
8 Šušić Damjan Nikšić
9 Vujović Vukašin Nikšić
10 Durutović Nikola Nikšić
11 Tomašević Nikola Nikšić
12 Vuković Miljan Nikšić
13 Samardžić Miloš Nikšić
14 Varajić Slađana Nikšić
15 Bojanić Stefan Nikšić
16 Rastoder Jasna Nikšić
17 Kovačević Kristina Nikšić
18 Stevović Kristijan Nikšić
19 Krgović Anđela Nikšić
20 Dubak Kristina Nikšić
21 Kadić Todor Nikšić
     
20.09.2018. u 10,40h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Milićević Aleksandar Andrijevica
2 Radović Predrag Andrijevica
3 Karastanović Meliha Bar
4 Zonjić Ljubica Bar
5 Babačić Haris Bar
6 Useinović Armin Bar
7 Duškić Elvedin Bar
8 Vukčević Neonila Bar
9 Vučeljić Milica Berane
10 Cikić Petar Berane
11 Magdelinić Mladen Berane
12 Šekularac Željko Berane
13 Suljević Elma Bijelo Polje
14 Kuč Damjan Bijelo Polje
15 Perović Vihora Bijelo Polje
16 Šestović Violeta Bijelo Polje
17 Softić Meho Bijelo Polje
18 Bulatović Marko Bijelo Polje
19 Dragović Petar Bijelo Polje
20 Konatar Darko  Bijelo Polje
21 Femić Obrad Bijelo Polje
     
20.09.2018. u 11,50h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Rastoder Mirnes Petnjica
2 Redžepagić Anes Plav
3 Muminović Merid Plav
4 Jokić Zlatko Plav
5 Bašić Mersim Plav
6 Đuričanin Nemanja Plav
7 Nurković Adnan Rožaje
8 Dedeić Džejlan Rožaje
9 Delić Leonora Šavnik
10 Nenezić Radoš Šavnik
11 Keljanović Marija Tivat
12 Knežević Petar Pljevlja
13 Vuković Vera Pljevlja
14 Tošić Anđela Pljevlja
15 Milinković Teodora Pljevlja
16 Ostojić Novak Pljevlja
17 Tešović Nikola Pljevlja
18 Vasilijević Stefan Pljevlja
19 Hodović Nejra Pljevlja
20 Bjelaković Božidar Plužine
21 Ćalasan Biljana Plužine
     
21.09.2018. u 08,10h 
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vuković Lazar Podgorica
2 Grebović Dario Podgorica
3 Spaić Ljubica Podgorica
4 Pejanović Filip Podgorica
5 Mirotić Matija Podgorica
6 Vujačić Ivana Podgorica
7 Ivanović Srefan Podgorica
8 Cikić Lazar Podgorica
9 Vlahović Aleksandar Podgorica
10 Milačić Mirjana Podgorica
11 Bošković Marko Podgorica
12 Mijović Boris Podgorica
13 Stamatović Marko  Podgorica
14 Radusinović Marko Podgorica
15 Bajčeta Maja Podgorica
16 Dragutinović Ana Podgorica
17 Đurišić Balša Podgorica
18 Đurišić Miloš Podgorica
19 Mugoša Petar Podgorica
20 Jevrić Igor Podgorica
21 Palibrk Zorana Podgorica
     
21.09.2018. u 09,20h
Rb  Prezime i ime Opština
1 Vujisić Anđela Kolašin
2 Medenica Savić Kolašin
3 Bulatović Marija Kolašin
4 Jovanović Nemanja Kolašin
5 Kljajić Vanja Kolašin
6 Simonović Luka Kolašin
7 Popović Saša Kolašin
8 Šćepanović Bojan Mojkovac
9 Vujičić Petar Nikšić
10 Lalić Luka Nikšić
11 Vukotić Tamara Nikšić
12 Jokić Vlado Bijelo Polje
13 Radović Bojan Bijelo Polje
14 Spahić Adnan Bijelo Polje
15 Bučan Emir Bijelo Polje
16 Radović Vuk Bijelo Polje
17 Kos Arijan Bijelo Polje
18 Suljović Mahir Ulcinj
19 Popović Ivan Ulcinj
20 Avdić Erijon Ulcinj