Test provjere vještine plivanja će se obaviti 26.09.2019. godine u Sportsko-rekreativnom centru Nikšić sa početkom u 08:00 časova. Testiranje kandidata će se obaviti po grupama.

NAPOMENA: kandidati su obavezni da sobom ponijeti opremu za plivanje i peškir. 

PLIVANJE
 I grupa 26.09.2019. u 08:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Orbović Marko
2 Samardžić Miloš
3 Orbović Jovan
4 Bogdanović Predrag
5 Lalatović Katarina
6 Striković Gordana
7 Striković Ljiljana
8 Mirković Vuk
9 Lalić Luka
10 Rastoder Jasna
11 Dašić Novak
12 Mitrović Stefan
13 Zeković Dejan
14 Jaramaz Đuro
   
PLIVANJE
 II grupa 26.09.2019. u 08:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Vujičić Petar
2 Perović Marko
3 Šuković Filip
4 Kljajić Filip
5 Perunović Jovan
6 Miličković Mihajlo
7 Anđelić Darko
8 Šljivančanin Veljko
9 Dabanović Danilo
10 Kuveljić Vukan
11 Jevrić Igor
12 Ćulafić Anđela
   
PLIVANJE
 III grupa 26.09.2019. u 09:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Mugoša Anđela
2 Šipčić Magda
3 Savović Branko
4 Vuković Tamara
5 Vlahović Aleksandar
6 Vračar Vukašin
7 Kalezić Ivan
8 Đukanović Nikola 
9 Vukadinović Dušan
10 Komatina Luka
11 Ćetković Uroš
12 Ristić Đorđe
13 Tatar Jovana
14 Krsmanović Radivoje
15 Ivanović Đorđe
   
PLIVANJE
 IV grupa 26.09.2019. u 09:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Tadić Tadija
2 Đonaj Kristina
3 Bukilić Mitar
4 Đurišić Balša
5 Rovčanin Dragana
6 Lutovac Lazar
7 Leković Rajko
8 Zonjić Vanja
9 Čolović Damir
10 Kovačević Ćamil
11 Elvedin Duškić
12 Lukić Stefan
13 Karadžić Dragana
   
PLIVANJE
 V grupa 26.09.2019. u 10:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Veljović Marija
2 Jokić Sara
3 Đurišić Dalibor
4 Vlaović Dragana
5 Vuković Dalibor
6 Smolović Veljko
7 Čigoja Todor
8 Jovanović Stefan
9 Popović Saša
10 Bulatović Marija
11 Rakočević Dragana
12 Jovanović Nemanja
13 Pandurević Danica
14 Vučetić Nemanja
15 Bijelić Mitar
   
PLIVANJE
 VI grupa 26.09.2019. u 10:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Nedović Milun
2 Kuč Damjan
3 Varagić Miomir
4 Miladinović Luka
5 Softić Meho
6 Bulatović Marko
7 Spahić Elma
8 Španjević Mileta
9 Smolović Veljko
10 Radović Bojan
11 Perović Uroš
12 Perović Veljko
13 Mahmutović Omer
   
PLIVANJE
 VII grupa 26.09.2019. u 11:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Kolić Vildan
2 Obradović Filip
3 Mrdak Nikola
4 Medojević Mihailo
5 Šunjević Božo
6 Vukanić Marija
7 Bubanja Danilo
8 Petrović Valentina
9 Obradović Nemanja
10 Dabetić Beba
11 Spasojević Anja
12 Popović Bogdan
   
PLIVANJE
 VIII grupa 26.09.2019. u 11:30 h
Redni br. Prezime i ime
1 Beganović Kenan
2 Balšić Miloš
3 Ječmenica Milica
4 Goločevac Anđela
5 Cvijović Kristina
6 Nenezić Ana
7 Cvijović Dejan
8 Pejović Stefan
9 Kardović Amin
10 Dedeić Almin
11 Murić Suad
12 Rugova Gramoz
13 Ulaj Endi
   
PLIVANJE
IX grupa 26.09.2019. u 12:00 h
Redni br. Prezime i ime
1 Mujović Vanja
2 Bulatović Zoran
3 Suljević Admir
4 Rogošić Đorđije
5 Krgović Anđela
6 Marković Nađa
7 Hasić Zehra
8 Kovijanić Stefan
9 Konatar Dejan
10 Mujević Amel
11 Murić Haris
12 Luković Jusuf
13 Čelić Redža
14 Tomović Mihailo