Testiranje provjere vještine plivanja obaviće  se dana 26.09.2018. godine na bazenu Sportskog centra u Nikšiću. Kandidati moraju sa sobom ponijeti identifikacioni dokument, opremu za kupanje u bazenu i peškir.

Testiranje će se realizovati u četiri grupe.

Da bi pogledali raspored testiranja po grupama i vrijeme dolaska na bazen, pogledajte u prilogu ili pritisnite opširnije.

26.09.2018. u 8,40 časova
Red. boj  Prezime i ime Opština
1 Durutović Nikola Nikšić
2 Lalić Luka Nikšić
3 Tomašević Nikola Nikšić
4 Šušić Damjan Nikšić
5 Vujović Vukašin Nikšić
6 Dubak Kristina Nikšić
7 Krgović Anđela Nikšić
8 Kadić Todor Nikšić
9 Samardžić Miloš Nikšić
10 Bojanić Stefan Nikšić
11 Stevović Kristijan Nikšić
12 Vukotić Tamara Nikšić
13 Rastoder Jasna Nikšić
14 Mirković Vuk Nikšić
15 Varajić Slađana Nikšić
16 Vujičić Petar Nikšić
17 Vuković Miljan Nikšić
18 Ćalasan Biljana Plužine
19 Pavićević Lidija Danilovgrad
20 Krgović Aleksandar Danilovgrad
21 Jelić Nikola Danilovgrad
22 Perović Marko Danilovgrad
23 Nenezić Radoš Šavnik
24 Delić Leonora Šavnik
25 Grebović Dario Podgorica
26 Vojinović Nikola Podgorica
27 Marković Vukoman Podgorica
28 Anđelić Dražen Podgorica
29 Kuč Albin Podgorica
30 Ivanović Đorđe Podgorica
     
26.09.2018. u 9,20 časova
Red. boj  Prezime i ime Opština
1 Vuković Lazar Podgorica
2 Radusinović Marko Podgorica
3 Caričić Marijana Podgorica
4 Ivanović Srefan Podgorica
5 Dautović Kerim Podgorica
6 Vlahović Aleksandar Podgorica
7 Bajčeta Maja Podgorica
8 Mirotić Matija Podgorica
9 Krsmanović Radivoje Podgorica
10 Đurišić Balša Podgorica
11 Pejanović Filip Podgorica
12 Šebek Dijana Podgorica
13 Đurišić Miloš Podgorica
14 Ražnatović Todor Podgorica
15 Dragutinović Ana Podgorica
16 Golubović Dragan Podgorica
17 Jevrić Igor Podgorica
18 Petrović Danilo Podgorica
19 Uskoković Đorđe Podgorica
20 Mugoša Petar Podgorica
21 Bošković Marko Podgorica
22 Džudović Stefan Podgorica
23 Vujačić Ivana Podgorica
24 Stamatović Marko  Podgorica
25 Radević Milija Podgorica
26 Mijović Boris Podgorica
27 Vukčević Rajko Podgorica
28 Cikić Lazar Podgorica
29 Palibrk Zorana Podgorica
30 Spaić Ljubica Podgorica
     
26.09.2018. u 10,00 časova
Red. boj  Prezime i ime Opština
1 Adžić Anastasija Podgorica
2 Radulović Jovana Podgorica
3 Milačić Mirjana Podgorica
4 Anđelić Darko Podgorica
5 Mirsad Đokić Tuzi
6 Pejović Nina Cetinje
7 Kljajić Vanja Kolašin
8 Jovanović Nemanja Kolašin
9 Popović Saša Kolašin
10 Vujisić Anđela Kolašin
11 Bulatović Marija Kolašin
12 Medenica Savić Kolašin
13 Šćepanović Bojan Mojkovac
14 Vasilijević Stefan Pljevlja
15 Milinković Teodora Pljevlja
16 Tošić Anđela Pljevlja
17 Ostojić Novak Pljevlja
18 Knežević Petar Pljevlja
19 Tešović Nikola Pljevlja
20 Hodović Nejra Pljevlja
21 Vuković Vera Pljevlja
22 Duškić Elvedin Bar
23 Vukčević Neonila Bar
24 Karastanović Meliha Bar
25 Zonjić Ljubica Bar
26 Babačić Haris Bar
27 Useinović Armin Bar
28 Keljanović Marija Tivat
29 Suljović Mahir Ulcinj
30 Popović Ivan Ulcinj
     
26.09.2018. u 10,30 časova
Red. boj  Prezime i ime Opština
1 Radović Predrag Andrijevica
2 Milićević Aleksandar Andrijevica
3 Magdelinić Mladen Berane
4 Cikić Petar Berane
5 Šekularac Željko Berane
6 Vučeljić Milica Berane
7 Radović Bojan Bijelo Polje
8 Kos Arijan Bijelo Polje
9 Konatar Darko  Bijelo Polje
10 Spahić Adnan Bijelo Polje
11 Perović Vihora Bijelo Polje
12 Radović Vuk Bijelo Polje
13 Femić Obrad Bijelo Polje
14 Šestović Violeta Bijelo Polje
15 Kuč Damjan Bijelo Polje
16 Suljević Elma Bijelo Polje
17 Bučan Emir Bijelo Polje
18 Softić Meho Bijelo Polje
19 Jokić Vlado Bijelo Polje
20 Rastoder Mirnes Petnjica
21 Jokić Zlatko Plav
22 Muminović Merid Plav
23 Bašić Mersim Plav
24 Đuričanin Nemanja Plav
25 Nurković Adnan Rožaje