Test psihičke sposobnosti ( pismeni ) održaće se dana 11. i 12.09.2017. godine. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Da bi pogledali spisak, pritisnite opširnije ili pogledajte u prilogu.

11.09.2017.  07,40h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Peković Aleksandra Podgorica ž
2 Vratnica Budimir Podgorica m
3 Džudović Lazar Podgorica m
4 Radusinović Marko Podgorica m
5 Šljivančanin Marko Podgorica m
6 Đurišić Balša Podgorica m
7 Marinović Miloš Podgorica m
8 Vujičić Darko Podgorica m
9 Čogurić Nebojša Podgorica m
10 Vujisić Đorđije Podgorica m
11 Dragović Pavle Podgorica m
12 Kljajić Filip Podgorica m
13 Banović Nikola Podgorica m
14 Đurović Marko Podgorica m
15 Mraković Miloš Podgorica m
16 Knežević Miloš Podgorica m
17 Vuksanović Nikola Podgorica m
18 Đukanović Tamara Podgorica ž
19 Krkanović Enes Podgorica m
20 Martinović Mitar Podgorica m
21 Popara Emrah Podgorica m
22 Radusinović Luka Podgorica m

11.09.2017.  10,25h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Stamatović Marko Podgorica m
2 Stojanović Mitar Podgorica m
3 Šćekić Dragutin Podgorica m
4 Šćepanović Luka Podgorica m
5 Alijaj Andrea Podgorica ž
6 Đurišić Marija Podgorica ž
7 Radović Nemanja Podgorica m
8 Ramović Ajdin Podgorica m
9 Durković Đoko Podgorica m
10 Pavićević Teodora Podgorica ž
11 Račić Slaven Podgorica m
12 Radulović Filip Podgorica m
13 Ivanović Andrej Podgorica m
14 Janković Boris Podgorica m
15 Komšić Milena Podgorica ž
16 Knežević Filip Podgorica m
17 Dragutinović Ana Podgorica ž
18 Đuretić Nemanja Podgorica m
19 Kruščić Ljubo Podgorica m
20 Rakočević Vladan Podgorica m
21 Dragutinović Vuk Podgorica m
22 Marković Vukoman Podgorica m

11.09.2017.  13,10h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Bojović Robert Podgorica m
2 Đonaj Kristina Podgorica ž
3 Đokić Mirsad Podgorica m
4 Burić Luka Podgorica m
5 Roćenović Ivana Podgorica ž
6 Pejović Nina Cetinje ž
7 Jokanović Radoje Cetinje m
8 Popović Ivana Danilovgrad ž
9 Krgović Aleksandar Danilovgrad m
10 Vračar Nikolina Danilovgrad ž
11 Kovačević Ana Danilovgrad ž
12 Jovanović Krsto Danilovgrad m
13 Marković Dragutin Nikšić m
14 Božović Dajana Nikšić ž
15 Čvorović Ivan Nikšić m
16 Janjušević Jovana Nikšić ž
17 Janjušević Zorana Nikšić ž
18 Đurović Milonja Nikšić m
19 Tomašević Nikola Nikšić m
20 Vuković Marko Nikšić m
21 Dubak Kristina Nikšić ž
22 Kadić Todor Nikšić m

11.09.2017.  15,55h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Đukanović Miladin Nikšić m
2 Goranović Nada Nikšić ž
3 Milović Ivan Nikšić m
4 Rebronja Boris Nikšić m
5 Đilas Stojan Nikšić m
6 Miljanić Nikolina Nikšić ž
7 Durutović Nikola Nikšić m
8 Jovović Dijana Nikšić ž
9 Nikolić Dragiša Nikšić m
10 Đilas Darko Nikšić m
11 Zejak Dejan Nikšić m
12 Jaćimović Stevan Nikšić m
13 Krsmanović Luka Nikšić m
14 Perović Dejan Nikšić m
15 Brajković Renata Nikšić ž
16 Hodžić Damir Nikšić m
17 Gluščević Milinko Nikšić m
18 Janičić Nikola Nikšić m
19 Kovačević Nina Nikšić ž
20 Kadić Drago Nikšić m
21 Šekarić Jelena Nikšić ž
22 Delibašić Vladimir Nikšić m

12.09.2017.  07,40h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Samardžić Miloš Nikšić m
2 Šahman Haris Nikšić m
3 Tadić Željko Nikšić m
4 Vujičić Dajana Nikšić ž
5 Perišić Milan Bar m
6 Blagojević Milenko Bar m
7 Vukčević Neonila Bar ž
8 Suljović Mahir Bar m
9 Palija Radivoje Bar m
10 Šćekić Aleksandar Herceg Novi m
11 Tafa Armin Herceg Novi m
12 Rakočević Biljana Mojkovac ž
13 Sošić Marijana Mojkovac ž
14 Pejović Milić Mojkovac m
15 Milačić Božidar  Mojkovac m
16 Vlahović Nikola Kolašin m
17 Jovančević Stefan Berane m
18 Bućković Veselinka Berane ž
19 Bojović Balša Berane m
20 Radević Katarina Berane ž
21 Joksimović Filip Berane m
22 Drobnjak Boro Berane m

12.09.2017.  10,25h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Magdelinić Mladen Berane m
2 Đurišić Radenko Berane m
3 Drobnjak Stefan Berane m
4 Trifunović Kristina Berane ž
5 Bošković Ivan Bijelo Polje m
6 Petrović Novo Bijelo Polje m
7 Mrdak Danilo Bijelo Polje m
8 Milićević Novak Bijelo Polje m
9 Rakočević Marko Bijelo Polje m
10 Femić Jelena Bijelo Polje ž
11 Čović Nemanja Bijelo Polje m
12 Đalović Filip Bijelo Polje m
13 Femić Obrad Bijelo Polje m
14 Marković Mladen Bijelo Polje m
15 Perović Vihora Bijelo Polje ž
16 Šestović Božo Bijelo Polje m
17 Delić Nemanja Bijelo Polje m
18 Furundžić Vladan Bijelo Polje m
19 Hadrović Elmina Bijelo Polje ž
20 Hasković Haris Bijelo Polje m
21 Mehović Arijan Bijelo Polje m
22 Andrić Stefan Bijelo Polje m

12.09.2017.  13,10h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Mehović Adel Bijelo Polje m
2 Konatar Darko Bijelo Polje m
3 Kovačević Predrag Bijelo Polje m
4 Hodžić Ernad Bijelo Polje m
5 Vukićević Ivan Andrijevica m
6 Vukanić Predrag Andrijevica m
7 Guberinić Anđela Andrijevica ž
8 Radmanović Nemanja Kolašin m
9 Drljević Miloš Kolašin m
10 Mijatović Dragan Kolašin m
11 Medenica Savić Kolašin m
12 Šćepanović Nebojša Kolašin m
13 Rakočević Jelena Kolašin ž
14 Vujisić Anđela Kolašin ž
15 Korać Emir Petnjica m
16 Palavrtić Meris Plav m
17 Vučetić Radovan Plav m
18 Canović Nedžad Plav m
19 Rugovac Fasmir Plav m
20 Ćalasan Dejan Plužine m
21 Marković Jovana Pljevlja ž
22 Gogić Suzana Pljevlja ž

12.09.2017.  15,55h
Rb. Prezime i ime Opština Pol
1 Mahmutović Majra Pljevlja ž
2 Ajanović Dino Pljevlja m
3 Anđelić  Anđela Pljevlja ž
4 Kalač Edvin Rožaje m
5 Nenezić Radoš Šavnik m
6 Zarubica Tamara Šavnik ž
7 Kasalica Aleksandar Šavnik m
8 Vasilijević Dušan Tivat m
9 Keljanović Marija Tivat ž
10 Perić Nemanja Ulcinj m
11 Drljača Gojko Ulcinj m
12 Ibrahimi Enis Ulcinj m
13 Džaković Nikola  Žabljak m
14 Zorić Igor Žabljak m
15 Kuč Stefan  Bijelo Polje m
16 Ćeman Medit Petnjica m
17 Mekić Adnan  Bijelo Polje m