Testiranje će se obaviti  dana 01.09.2017. godine na bazenu Sportskog centra u Nikšiću. Kandidati moraju sa sobom ponijeti opremu za kupanje u bazenu, peškir i identifikacioni dokument (lična karta, vozačka dozvola...).

 01.09.2017.  08,45h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Banović Nikola Podgorica
2 Mraković Miloš Podgorica
3 Račić Slaven Podgorica
4 Ivanović Andrej Podgorica
5 Ećo Fuad Podgorica
6 Šćekić Dragutin Podgorica
7 Marković Vukoman Podgorica
8 Radulović Filip Podgorica
9 Martinović Mitar Podgorica
10 Vratnica Budimir Podgorica
11 Vuksanović Nikola Podgorica
12 Pavićević Teodora Podgorica
13 Peković Aleksandra Podgorica
14 Janković Boris Podgorica
15 Bojović Robert Podgorica
16 Ljuljđuraj Martin Podgorica
17 Ramović Ajdin Podgorica
18 Radović Nemanja Podgorica
19 Kruščić Ljubo Podgorica
20 Đuretić Nemanja Podgorica
21 Lukačević Lazar Podgorica
22 Đokić Mirsad Podgorica
23 Đokić Esad Podgorica
24 Đurišić Strahinja Podgorica
25 Dragutinović Ana Podgorica
26 Đonaj Kristina Podgorica
27 Popara Emrah Podgorica
28 Rakočević Vladan Podgorica
29 Šljivančanin Marko Podgorica
30 Dragović Pavle Podgorica

 

01.09.2017.  09,30h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Marinović Miloš Podgorica
2 Vujisić Đorđije Podgorica
3 Stamatović Marko Podgorica
4 Radusinović Luka Podgorica
5 Radusinović Marko Podgorica
6 Radunović Milica Podgorica
7 Čogurić Nebojša Podgorica
8 Rakočević Luka Podgorica
9 Durković Đoko Podgorica
10 Džudović Lazar Podgorica
11 Dragutinović Vuk Podgorica
12 Alijaj Andrea Podgorica
13 Đurišić Balša Podgorica
14 Knežević Filip Podgorica
15 Šćepanović Luka Podgorica
16 Živković Dražen Podgorica
17 Knežević Miloš Podgorica
18 Burić Luka Podgorica
19 Roćenović Ivana Podgorica
20 Kljajić Filip Podgorica
21 Spaić Ljubica Podgorica
22 Kažić Iva Podgorica
23 Vujičić Darko Podgorica
24 Đurišić Marija Podgorica
25 Komšić Milena Podgorica
26 Varagić Marija Podgorica
27 Stojanović Mitar Podgorica
28 Radević Milija Podgorica
29 Krkanović Enes Podgorica
30 Đukanović Tamara Podgorica


 

01.09.2017.  10,15h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Đurović Marko Podgorica
2 Durutović Nikola Nikšić
3 Vujičić Dajana Nikšić
4 Kovačević Nina Nikšić
5 Došen Mladen Nikšić
6 Đilas Stojan Nikšić
7 Kadić Todor Nikšić
8 Dubak Kristina Nikšić
9 Marković Dragutin Nikšić
10 Vuković Marko Nikšić
11 Đurović Milonja Nikšić
12 Jaćimović Stevan Nikšić
13 Janičić Nikola Nikšić
14 Mićković Milica Nikšić
15 Milović Ivan Nikšić
16 Bjelica Matija Nikšić
17 Đukanović Miladin Nikšić
18 Hodžić Damir Nikšić
19 Šahman Haris Nikšić
20 Mrvaljević Andrijana Nikšić
21 Janjušević Jovana Nikšić
22 Jovović Dijana Nikšić
23 Tadić Željko Nikšić
24 Delibašić Vladimir Nikšić
25 Čvorović Ivan Nikšić
26 Tomašević Nikola Nikšić
27 Perović Dejan Nikšić
28 Đilas Darko Nikšić
29 Janjušević Zorana Nikšić
30 Goranović Nada Nikšić

 

01.09.2017.  11,00h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Gluščević Milinko Nikšić
2 Božović Dajana Nikšić
3 Šekarić Jelena Nikšić
4 Zečević Danijela Nikšić
5 Brajković Renata Nikšić
6 Krsmanović Luka Nikšić
7 Miljanić Nikolina Nikšić
8 Nikolić Dragiša Nikšić
9 Zejak Dejan Nikšić
10 Rebronja Boris Nikšić
11 Samardžić Miloš Nikšić
12 Kadić Drago Nikšić
13 Gardašević Petar Nikšić
14 Novović Miloš Danilovgrad
15 Krgović Aleksandar Danilovgrad
16 Vračar Nikolina Danilovgrad
17 Vuletić Milica Danilovgrad
18 Jovanović Krsto Danilovgrad
19 Popović Ivana Danilovgrad
20 Kovačević Ana Danilovgrad
21 Pejović Nina Cetinje
22 Jokanović Radoje Cetinje
23 Šćekić Aleksandar Herceg Novi
24 Tafa Armin Herceg Novi
25 Radenović Srđan Herceg Novi
26 Milačić Božidar  Mojkovac
27 Sošić Marijana Mojkovac
28 Rakočević Biljana Mojkovac
29 Pejović Milić Mojkovac
30 Vlahović Nikola Kolašin

 

01.09.2017.   12,15h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Radmanović Nemanja Kolašin
2 Medenica Savić Kolašin
3 Šćepanović Nebojša Kolašin
4 Mijatović Dragan Kolašin
5 Drljević Miloš Kolašin
6 Vujisić Anđela Kolašin
7 Rakočević Jelena Kolašin
8 Furundžić Vladan Bijelo Polje
9 Sekulić Kristina Bijelo Polje
10 Hodžić Ernad Bijelo Polje
11 Šestović Božo Bijelo Polje
12 Petrović Novo Bijelo Polje
13 Konatar Darko Bijelo Polje
14 Mrdak Danilo Bijelo Polje
15 Mekić Adnan Bijelo Polje
16 Andrić Stefan Bijelo Polje
17 Marković Mladen Bijelo Polje
18 Čović Nemanja Bijelo Polje
19 Hadžajlić Dinela Bijelo Polje
20 Femić Jelena Bijelo Polje
21 Hasković Haris Bijelo Polje
22 Delić Arnel Bijelo Polje
23 Femić Obrad Bijelo Polje
24 Omerović Faruk Bijelo Polje
25 Mehović Arijan Bijelo Polje
26 Bulatović Željko  Bijelo Polje
27 Mehović Sabin Bijelo Polje
28 Perović Vihora Bijelo Polje
29 Kuč Stefan  Bijelo Polje
30 Tomović Aleksandar Bijelo Polje

 

01.09.2017.  13,00h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Đalović Filip Bijelo Polje
2 Rakočević Marko Bijelo Polje
3 Mehović Adel Bijelo Polje
4 Milićević Novak Bijelo Polje
5 Hadrović Elmina Bijelo Polje
6 Delić Nemanja Bijelo Polje
7 Kovačević Predrag Bijelo Polje
8 Bošković Ivan Bijelo Polje
9 Palija Radivoje Bar
10 Blagojević Milenko Bar
11 Perišić Milan Bar
12 Alković Anita Bar
13 Suljović Mahir Bar
14 Zonjić Vanja Bar
15 Vukčević Neonila Bar
16 Drobnjak Stefan Berane
17 Đurišić Radenko Berane
18 Bojović Balša Berane
19 Magdelinić Mladen Berane
20 Vučeljić Milica Berane
21 Bućković Veselinka Berane
22 Radević Katarina Berane
23 Joksimović Filip Berane
24 Trifunović Kristina Berane
25 Vuksanović Suzana Berane
26 Jovančević Stefan Berane
27 Drobnjak Boro Berane
28 Vukanić Predrag Andrijevica
29 Vukićević Ivan Andrijevica
30 Guberinić Anđela Andrijevica

 

01.09.2017.  13,45h
Rb. Prezime i ime Opština
1 Ćeman Medit Petnjica
2 Korać Emir Petnjica
3 Rugovac Fasmir Plav
4 Palavrtić Meris Plav
5 Canović Nedžad Plav
6 Vučetić Radovan Plav
7 Ćalasan Dejan Plužine
8 Mahmutović Majra Pljevlja
9 Marković Jovana Pljevlja
10 Nenadić Sonja Pljevlja
11 Gogić Suzana Pljevlja
12 Ajanović Dino Pljevlja
13 Anđelić  Anđela Pljevlja
14 Čuturić Ajla Pljevlja
15 Kalač Edvin Rožaje
16 Zarubica Tamara Šavnik
17 Nenezić Radoš Šavnik
18 Kasalica Aleksandar Šavnik
19 Vasilijević Dušan Tivat
20 Keljanović Marija Tivat
21 Rili Anđelo Ulcinj
22 Škrelja Loreta Ulcinj
23 Popović Ivan Ulcinj
24 Perić Nemanja Ulcinj
25 Hota Anton Ulcinj
26 Drljača Gojko Ulcinj
27 Ibrahimi Enis Ulcinj
28 Leković Nenad Ulcinj
29 Džaković Nikola  Žabljak
30 Ćurić Radomir  Žabljak
31 Zorić Igor Žabljak